De uitslagen zijn als volgt:

01 J-klasse – Soufian El Oucahchouni (Ram’s Thai) vs Roy Verduin (sp Den Helder) WOP
02 J-klasse – Victor Tosic (Gym 106) WOP vs Ilyas Kizilkaya (KB Kartal)
03 J-klasse – Jayden Entingh (Oosterbaan Gym) WOP vs Youssef Dahmani (REBO)
04 J-klasse – Mohammed Fathi (Sahinbas) vs Jamres Saia (KB Kartal) WOP
05 J-klasse – Milan Koppers (Actieve Druten) vs Taha Akdeniz (Team Smits) WOP
06 J-klasse – Givero Nijhove (Vos Gym) vs Nieles Bechoe (Oosterbaan Gym) WOP
07 J-klasse – Mohamed Sabab (Ram’s Thai) WOP vs Carlos Nachtegaal (KB Kartal)
08 J-klasse – Salem Salman (sp Den Helder) vs Rayan Belhaj (Bonjasky Academy) WOP
09 J-klasse – Donye Andriesen (Actieve Druten) vs Yesser Kempe (Gym 106) WOP
10 J-klasse – Achraf el Gourari (Oosterbaan Gym) vs Oualid Bensahal (Sahinbas) WOP
11 J-klasse – Milan Petkovoc (REBO) vs Joep de Graaf (MT Utrecht) WDO
12 J-klasse – Nicky Craanen (Bodo Gym) vs Yessin Noord (Vos Gym) Onbeslist
13 J-klasse – Nico de Winter (Oosterbaan Gym) WOP vs Sem Corbaat (Actieve Druten)
14 J-klasse – Nisrine Belhaj (Bonjasky Academy) vs Quincy Koetse (Top Team Utrecht) WOP
15 J-klasse – Yessin Veerman (Ram’s Thai) vs Sven de Weerd (CS Gorinchem) WOP
16 J-klasse – Jaden van het Hof (Oosterbaan Gym) WOP vs Yesper Schouten (REBO)
17 J-klasse – Faiza Elaissaoui (Top Team Utrecht) WOP vs Vail Hoff (Oosterbaan Gym)
18 J-klasse – Teun van Nimwegen (Ram’s Thai) vs Cheveney van de Spek (Oosterbaan Gym) Onbeslist
19 J-klasse – Jerome Veneman (sp Den Helder) vs Hamza Hazzar (Simson Gym) WOP
20 J-klasse – Agus van Huut (Gym 106) vs Yassine Ambari (REBO) WOP
21 J-klasse – Zoe Haccou (Ram’s Thai) vs Kelsey Bernard (Oosterbaan Gym) Onbeslist
22 J-klasse – Belsamad Zaay (KB Gouda) vs Chris Aitatus (Team Elite) WOP
23 J-klasse – Daan van Overbeek (Ram’s Thai) vs Ibrahim Andour (Oosterbaan Gym) WOP
24 J-klasse – Walid Fagrach (Team Elite) WOP vs Anass el Messaoudi (Simson Gym)
25 J-klasse – Viktor Negojevik (Ram’s Thai) vs Issam El Bachir (Team Smits) WOP
26 J-klasse – Natan Belinfante (Gym 106) WOP vs Bas Dericks (Simson Gym)
27 J-klasse – Jesse Dogger (+MT Utrecht) WOP vs Atakan Yazar (Gym 106)
28 J-klasse – Caithlin Schouten (REBO) WOP vs Ciella Juan Pedro (Team Elite)
29 J-klasse – Rik Wildemast (Ram’s Thai) vs Damian Beunning (Vos Gym) WDISQ