De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse – Suleyman Battah (Jellema) vs Can Duman (Dragon Gym) WOP
J-klasse – Dean Jonkergouw (Jellema) vs Sabir Cikar (Kangal) WOP
N-klasse – Moustafa Elsheimi (Ram’s Thai) vs Jimmy Makel (Akdeniz Gym) Onbeslist
N-klasse – Dion Mos (Jellema) vs Enes Bozkurt (Dragon Gym) WOP
N-klasse – Sven Galensloot (King Petch Lelystad) vs Anas Nassiri (KB Gouda) WOP
N-klasse – Danny Ouwerkerk (Jellema) WOP vs Zakaria Kalisse (Ram’s Thai)
C-klasse – Raymill Samuel (Days Gym) WOP vs Roy Arts (Ling Ho)
N-klasse – Rens Veilbrief (Jellema) vs Younes El Zrak (Shokothai) WOP
C-klasse – Alex Zlatic (Kangal) WTKO vs Mohammed Demirel (Dragon Gym)
N-klasse – Jan Agterberg (Jellema) vs Nisar Dosti (Thai Gym) WTKO
N-klasse – Marieke Benschop (Kerroum-Gym) vs Ilse Boehlee (Jurojin) WDO
N-klasse – Philo Power (Jellema) vs Rafik Dag Dag (KB Kartal) Onbeslist
N-klasse – Branko Martinovic (Pattaya-Gym) WTKO vs Mark van Gastel (Full Kick)
N-klasse – Zakaria Sayfaoui (Jellema) vs Anas Ambari (REBO) WOP
N-klasse – Chris Konijn (Jellema) WTKO vs Joost Bokhorst (Thai Gym)
N-klasse – Imad Lahbib (Eagle Gym) WOP vs Samjan Alahmad (Muay Thai Utrecht)
N-klasse – Chun Wai Man (Jellema) vs Ali Choukoud (Dragon Gym) WOP
C-klasse – Terence Rijsenbrij (King Petch Lelystad) WTKO vs Aimane Ben Amar (KB Kartal)
N-klasse – Zefanja Landolf (Jellema) vs Tim Lammers (Roy’s Gym) WTKO
N-klasse – Jantine Danen (Ram’s Thai) WOP vs Margot vd Pas (Budokai Breda)
N-klasse – Herman Driessen (Jellema) vs Ko van Kooten (Team Verhaar) Onbeslist
N-klasse – Margriet Kwarten (Oosterbaan Gym) vs Seda Bozkurt (Top Team Utrecht) WTKO
N-klasse – Nico vd Zaan (Jellema) WOP vs Muhammed Bali (Dragon Gym)
C-klassse – Burak Guzel (Oosterbaan Gym) vs Rudsel Zinhagel (Simson Gym) WOP
N-klasse – Leroy Staal (Jellema) vs Chiem Nagel (Kerroum-Gym) WOP
C-klasse – Tagir Bokov (Oosterbaan Gym) vs Menno van Roosmalen (Ling Ho) WMED
A-klasse – Alphons Muller (Jellema) vs Iwan Pang (FFA) WOP

round1-Uitslagen-Thaiboksgala-Houten