De uitslagen zijn als volgt:

Voorprogramma

J-klasse – Mohamed Masaoui (Ram’s Thai) vs. Nouvel Ambari (Rebo Gym) WOP
J-klasse – Feisel Alaoui Mrani (Kassem Gym) vs. Jamres Saia (KB Kartal) WOP
J-klasse – Joep de Graaf (MT Utrecht) vs. Milan Koppen (Team Loeffen) WOP
J-klasse – Cathlin Schouten (Rebo Gym) WOP vs. Nisrin Mourabet (MTK Gym)
J-klasse – Salm Achka (Ram’s Thai) vs. Shivan Kewalder (Bonkasky Academy) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Astely Nmokono (Shokothai) WOP vs. Omar Battouy (Team Ypenburg)
J-klasse – Marwan Orani (Ram’s Thai) vs. Botuan Koseoglu (Team Loeffen) WOP
J-klasse – Rayfano Appel (Rebo Gym) vs. Elias Bouazati (Bonkasky Academy) WOP
J-klasse – Jeffrey van Duijn (Kamakura Katwijk) WOP vs. Mounir Ananou (Shokothai)
J-klasse – Richovan Ramdal (MT Utrecht) vs. Sem Corbaat (Team Loeffen) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Amine Alaoui Mrani (Kassem Gym) vs. Jayton van de Pel (Team Ypenburg) WOP
J-klasse – Rayan Belhaj (Bonkasky Academy) vs. Wasim El Yahiaoui (MTK Gym) WOP
J-klasse – Walid el Yahiaoui (MTK Gym) WOP vs. Donye Andriessen (Team Loeffen)
J-klasse – Cody Visser (Team FPA) vs. Maxim Matijssen (Bonkasky Academy) WOP
J-klasse – Vincent van Rijn (Kamakura Katwijk) vs. Zaki Farhouni (Hemmers Gym) WOP
J-klasse – Thomas Gresnigt (Ram’s Thai) vs. Gino Denkers (Team Loeffen) WOP
J-klasse – Moundir Aghbalou (Ram’s Thai) vs. Dean van Ditnarsch (The Colosseum) WOP
J-klasse – Zoe Haccou (Ram’s Thai) WOP vs. Daniek Groes (Team Ypenburg)
J-klasse – Rishaad Warasta (Team FPA) vs. Noah Zwerus (MT Utrecht) WOP
J-klasse – Teun van Nimwegen (Ram’s Thai) vs. Nina van Dalum (Rene Sport) WOP
J-klasse – Sientje Tomassen (The Colosseum) vs. Isis Bok (Kassem Gym) WOP
J-klasse – Milan de Deugd (Ram’s Thai) vs. Abdel Bouahoui (Shokothai) WOP
J-klasse – Collin Massaar (Team Ypenburg) WOP vs. Ilias Nagoui (Hemmers Gym)
J-klasse – Tunakan Temur (Gym International) WDO vs. Mohamed Lamin (Benny’s Gym)
J-klasse – Hansie Verhaart (The Colosseum) WOP vs. Aimane el Hatri (Hemmers Gym)
J-klasse – Yesper Schouten (Rebo Gym) vs. Ivan Bok (Kassem Gym) eindigt in een onbeslist

Hoofdprogramma

N-klasse – Matthijs Eigenraam (Boxing Bodegraven) vs. Herman Driessen (Jellema) WOP
N-klasse – Roberto Cercel (Bonjasky Academy) WOP vs. Abderahim Amirouch (Top Team Utrecht)
N-klasse – Chakir El Haik (Ram’s Thai) WOP vs. Vai van Ast (Team Ypenburg)
N-klasse – Jesley Vorstenbosch (Team Ypenburg) WRSC vs. Isaak Webbink (Physical Fitness)
N-klasse – Erik-Jan Steenbergen (Pure Power Gym/Team Bastov) vs. Robin Hoogesteger (Team Kooistee) WOP
N-klasse – Charlene Veldman (Ram’s Thai) vs. Daphne van Werven (Oosterbaan Gym) WOP
N-klasse – Rolf Bealde (Rebo Gym) vs. Eldris Hoek (Physical Fitness) WTKO
C-klasse – Jantine Danen (Ram’s Thai) vs. Tugba Bayrak (van Dams) WOP
N-klasse – Ginho Girbaran (Top Team Utrecht) vs. Ravi Jagmohan (Team Walia) WOP
C-klasse – Martijn de Wit (Sityodtong) WOP vs. Sjoerd de Groot (Team Soares)
B-klasse – Sonny Martina (Ram’s Thai) vs. Nico Periera Hor (Silent Dragon BG) WKO
C-klasse – Enbiya Uzumzu (Team FPA) vs. Yassine Ambari (Rebo Gym) WOP
C-klasse – Gabriel Bom (Ram’s Thai) WOP vs. Nathan Ernst (Team Walia)
C-klasse – Nordin Belmought (KB Kartal) WOP vs. Shanzihno Abena (van Dams)
N-klasse – Zakaria Colfez (Kassem Gym) vs. Jan Kaffa (Team Ypenburg) WOP
C-klasse – Shimmy Mustafa (Ram’s Thai) vs. Hamza Haji (van Dams) WTKO
C-klasse – Leroy Matias (Team Soares) WOP vs. Philo Power (Jellema)
C-klasse – Marel Oliviera (Ram’s Thai) vs. Moh Ali Demir (Dragon Gym) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Joost Angelier (Rebo Gym) WOP vs. Maik vd Wolf (Silent Dragon BG)
B-klasse – Sheedy Tavares (Team Soares) WTKO vs. Aslan Petronila (Dragon Gym)
B-klasse – Ali Sabab (Ram’s Thai) vs. Abdul Fofana (Silent Dragon BG) WDO
C-klasse – Jerry Kats (Team Soares) vs. Lennard Blyde (Sityodtong) WOP