Datum: 26-09-2015
Locatie: Sporthal Elderveld
Plaats: Arnhem
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

MMA (pro) – Dion Staring Mike’s Gym/Bully’s Gym) vs. TBA
A-klasse – Halim Issaoui (Team Issaoui) vs. Geronimo de Groot (The Colosseum)
A-klasse – Marouan Toutouh(Bora Gym) vs. Nicky Lopez (KB Brummen)
A-klasse – Martien Eilander (Team van Venrooij) vs. Jusef Mujahid (Gym 024)
A-klasse – Ralph Blewanus (Siam Gym) vs. Gordon Haupt (Verdonck)
C-klasse – Cindy Werts (Born to Fight) vs. Nayewa de Groot (Team de Groot)
C-klasse – Bart Aaldering (Born to Fight) vs. Lorenzo Geuring (Roys Gym)
C-klasse – Jeffrey Nijhof (Team van Venrooij) vs. Santi Rodrigez (Bora Gym)
C-klasse – Aiden Yaman (KB Arnhem) vs. Soufian Ahouchi (Hit Team)
C-klasse – Adnane Askali (Omar Gym) vs. Mahmut Demeribakan (Team Mesive)
C-klasse – Madelein Kl Horstman (KB Zutphen) vs. Margot Westzaan (Hit & Health)
N-klasse – Wick Loeffen (KB Arnhem) vs. Yassin Oumghar (Team Mesive)
N-klasse – Koraisha Baboe (KB Arnhem) vs. Amber (Team Edhardt)
N-klasse – Achraf El Ouali (Omar Gym) vs. Stef van Nistelrooij (KB Zutphen)
N-klasse – Bram Brand (Team Wessels) vs. Quint de Jeu (Hit & Health)
N-klasse – Eddie Coppus (MTG Sawadee) vs. Boris Perez Meija
N-klasse – Alex van Thil (KB Henneken) vs. Yunus (Bora Gym)
N-klasse – Carel Schoonheim (Fightclub Voordorp) vs. Nick Scharrenberg (KB Zutphen)
N-klasse – Randy Koetsier (Scorpio Gym) vs. Dario Cecchi (Mattiz Gym)
N-klasse – Guus Reijnen (Bonjasky Academy) vs. Danny Banfield (KB Zutphen)
N-klasse – Khalil Kutukcu (KB Arnhem) vs. Laurence Rozendaal (Mattiz Gym)
N-klasse – Mo Kutukcu (KB Arnhem) vs. Gyula Toldi (KB Henneken)
J-klasse – Nino Klopman (Born to Fight) vs. Souffian Houthoud (Team Edhardt)
C-klasse – Delano Schultz (FFA) vs. Sam Sajad Babadi (Team Loeffen)
N-klasse – Robin Woestenenk (KB Zutphen) vs. Kelly Dijkstra (Team Loeffen)
J-klasse – Gino Denkers (Team Loeffen) vs. TBA
N-klasse – Willem van Londen (FFA) vs. TBA
C-klasse – Jouad Ouali (Omar Gym) vs. TBA
round1-Battle-of-Arnhem-2015