De uitslagen zijn al volgt:

N-klasse – Rio Richardson (Manhoef Fight & Fitness) WOP vs. Niels van den Reek (Team SSI)
N-klasse – Nabil Haryouli (Boxing Group) WTKO vs. Soufian Hajji (Mousid Gym)
C-klasse – Raci Bostanci (Hejena Gym) WRSC vs. Loek Veerkamp (Vos Gym)
B-klasse – Abdelillah Bakour (Team Ramzi) WOP vs. John Arhelger (Nexus/Team Ares)
B-klasse – Redouan Talbi (Oude Westen) WOP vs. Bas van der Kroon (Bari Gym)
C-klasse – Kevin van Heeckeren (The Colosseum) WRSC vs. Rutger Janse (TB Den Haag)
B-klasse – Joey Mezieres (Mezieres Gym) vs. Zakaria Badrane (Team Omoord) WOP

Halve finales dames toernooi -61 kilogram
Ilona Wijmans (Manhoef Fight & Fitness) WOP vs. Salaysa van den Bos (Fighting Palace/The Colosseum)
Orinta van der Zee (Vos Gym) WOP vs. Sarah Debaieb (Simson Gym)

A-klasse – Denis Marjanovic (Drazenko Ninic) vs. Hasan Kardes (Chahbari Gym) WOP
A-klasse – Ertugrul Bayrak (El Otmani Gym) WOP vs. Reda Zaidi (Team Messive)

Finale dames toernooi -61 kilogram
Ilona Wijmans (Manhoef Fight & Fitness) WOP vs. Orinta van der Zee (Vos Gym)

Halve finales toernooi -70 kilogram

Cedric Manhoef (Manhoef Fight & Fitness) WOP vs. Edson Fortes (De Brito Gym)
William Diender (Bora Gym) vs. Massaro Glunder (Mike’s Gym) WOP

A-klasse – Santino Verbeek (Sokudo) WOP vs. Justin Dap (MTC van Dams)
A-klasse – Dennis Ipema (Manhoef Fight & Fitness) vs. Tom Duivenvoorde (The Colosseum)

Finale toernooi -70 kilogram
Cedric Manhoef (Manhoef Fight & Fitness) WOP vs. Massaro Glunder (Mike’s Gym)

Halve finales toernooi -95 kilogram
Fred Sikking (Real Fighters) vs. Luis Tavares (Team Pasztjerik) WOP
Redouan Cairo (Mousid Gym) vs. Lorenzo Javier Jorge (Vos Gym) WOP

A-klasse – Errol Koning (Ropie Gym) vs. Sem Braan (Mejiro Gym) WOP
A-klasse – Ibrahim el Bouni (Gym Haarle) WMED vs. Bogdan Stoica (Respect Gym)

Finale toernooi -95 kilogram

Luis Tavares (Team Pasztjerik) WOP vs. Lorenzo Javier Jorge (Vos Gym)

A-klasse – Mohammed Khamal (Vos Gym/Real Fighters) WKO vs. Chahid Oulad el Hadj (Team Chahid/Oosterbaan Gym)