De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse – Lois Hatipoglu (Team Gunyar) WOP vs. Sharmaine de Jonge (Team Belaini)
MMA – Patrick de Sousa (F. Hagen) vs. Julien Gracco (Shocx Gym) WOP
N-klasse – Ahmed Hasman (Team Smits) vs. Walid Fagrach (Team Elite) WOP
C-klasse – Kursat Koca (Team Gunyar) WOP vs. Samir Challouki (Team ’t Rooi)
N-klasse – Mikail Kir (Turkije) WOP vs. Werner van Sielegem (Top Action)
B-klasse – Nemet Akbar (Team Gunyar) vs. Siyar Fakhari (FPA Amersfoort) WOPG
N-klasse – Harrie Snijders (Team Gunyar) WRSC vs. Ali Rafi (Team ’t Rooi)
MMA – Adam Mutaliev (Shocx Gym) WRSC vs. Jalal Bouchiba (Dipanegera)
MMA – Mohamed Taha (Team Taha) WRSC vs. Santino König (Fit&Fight Solingen)
B-klasse – Frederik Frenklin (Tai Kien) WMED vs. Marcel Blank (Mujoken Ki)
C-klasse – Deniz Demirkapi (Team Gunyar) WOPG vs. Fabia Veiga (Kam Lung)
A-klasse – Deborah Doubli (El Otmani Gym) vs. Sanne Strabbing (Mejiro Gym) WOP
MMA – Muhammed Celebi (SG Suderwich) WKO vs. Sebastian Krela (Combat Club)
A-klasse – Xeyel Ehmedov (Azerbeidzjan) vs. Bilal Boudal (Team Tholel) WTKO
C-klasse – Jos Gouweloos (LS Club) WOP vs. Jermaine Goudmijn (Eagle Gym)
A-klasse Sertab Koca (Team Gunyar) vs. Dilara Kocak (FS Hannover) WOP
A-klasse – Fatih Ozkan (MTC van Dams) vs. Jouad Abarnous (Team Tholel) WOP
A-klasse – Boubaker El Bakouri (Bodystyle) WMED vs. Vincent Blok (Phuket Gym)
A-klasse – Brahim Boukerch (Team Gunyar) WOP vs. Omar Bouali (Team Tholel)
MMA – Ottman Azaitar (Team Azaitar) WRSC vs. Ramunas Paliunis (MMA Knight)
MMA – Khalid Taha (Combat Club) WRSC vs. Daniel Makin (Langenhagen)
A-klasse – Ilias el Hajoui (Team Gunyar) vs. Soufian Kaddouri (Team Beekwilder/Noudri) WKO
A-klasse – Ertugrul Bayrak (EL Otmani Gym) WTKO vs. Dennis Koeiman (Quinn Gym)
A-klasse – Bas Vorstenbosch (Team Gunyar) WOP vs. Rinus Dauma (Hoyer’s Gym)
MMA – Max Coga (MMA Spirit) WMED vs. Benjamin Brander (360 Martial Arts)
MMA – Rochel Gumuljo (Mujoken Ki) vs. Steven Cnudde (Shocx Gym) WRSC
MMA – Lom Ali Eskijew (Combat Club) WMED vs. Chabane Chaibeddra (MMA Factory Paris)
A-klasse – Robbie Hageman (Team Gunyar) WOP vs. Rachid Belaini (Vos Gym)
A-klasse – Yassin Baitar (Universal Gym) WOP vs. Mesut Derin (Ubeda Gym)
A-klasse – Harut Grigorian (Bulldogs) WRSC vs. Vahid Roshani (Eagle Gym)
A-klasse – Jamal Ben Saddik (Hemmers Gym) vs. Brian Douwes (The Colosseum) WOP