Datum: 26-03-2016
Locatie: IISPA Topsporthal
Plaats: Almelo
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Anique Hilgerink (Scorpio Gym) vs. Sharlotte Moeke (Lloyd van Dams)
N-klasse – Shahrzad Khodadeh (Scorpio Gym) vs. Jennifer Kiel (Team El Toro)
N-klasse – Tara ter Heide (Team Altena) vs. Sientje Tomassen (The Colosseum)
N-klasse – Mitchell van Bronckhorst (Gideon’s Gym) vs. Maher Emanunulla (Mills Gym)
N-klasse – Hamza Abba (Beast of the East) vs. Djavid Ibrahimli (You Can Gym)
N-klasse – Melin Tekirdag (FAA) vs. Raquel Luimes (Private Victory)
N-klasse – Danny Meijer (FAA) vs. Dogan Kayserli (Angelo Gym)
N-klasse – Khaemrak Kao (Sportplein Oldenzaal) vs. Viktor Negojevic (The Colosseum)
N-klasse – Etoes Pattiasina (Scorpio Gym) vs. Rachid Ajjaji (Beast of the East)
N-klasse – Kelvin Geerdink (Private Victory) vs. Cyrano Gerrits (City Gym)
N-klasse – Olivier Gillis (Scorpio Gym) vs. Nolty Geisen (Days Gym)
N-klasse – Lucas Labobar (Beast of the East) vs. Lesley Sapulette (K1 Aerts Dojo)
N-klasse – Hekim Katmiz (City Gym) vs. Niels Teichmann (Das Zentrum Ahaus)
N-klasse – Vito Scimeca (You Can Gym) vs. Haroun Kobeissi (Beast of the East)
N-klasse – Gabriëlle Krüzen (Scorpio Gym) vs. Renate van Bodegraven (Team Suboxer)
N-klasse – Brian Voorn (Scorpio Gym) vs. Bob van Hal (Mills Gym)
N-klasse – Boris Perez Mejia (Chok Dee) vs. Xavier Molijn (Team van den Berg)
N-klasse – Roy Erkelens (Scorpio Gym) vs. Sven Fischer (BKL)
N-klasse – Miranda Krüzen (Scorpio Gym) vs. Chantal Kiel (Team El Toro)
N-klasse – Karsten Oexman (Chok Dee) vs. TBA
N-klasse – Sebastiaan Stegeman (Scorpio Gym) vs. Roy Moermans (Beast of the East)

C-klasse toernooi
Atilla Karakayali (Scorpio Gym) vs. Matthew Daalman (Team Solo)
Safouane Riani (Team van den Berg) vs. Brandon Rustenberg (Simson Gym)

C-klasse – Pim van der Schoor (Gideon’s Gym) vs. Roderick Wever (Day’s Gym)
C-klasse – Peter Bergrok (City Gym) vs. Brandon Fos (Day’s Gym)
C-klasse – Donald Haek (FAA) vs. Sjors Hoogendam (Team Solo)
C-klasse – Chakir El Haik (The Colosseum) vs. Benjamin Agata (Team Solo)
C-klasse – Thomas Doeve (FAA) vs. Mehdi Aktaou (Simson Gym)
C-klasse – Remco Fokke (Gideon’s Gym) vs. Amaro Dankoor (Team De Macker)
B-klasse – Noël Jradi (K-1 Aerts Dojo) vs. Ruby Mesu (The Colosseum)
B-klasse – Rhydel Vogelenzang (Scorpio Gym) vs. Michael Wagner (Team vd Berg)
B-klasse – Augin Masoud (FAA) vs. Fadil Achmed (Team De Macker)
B-klasse – Hasan Likoglu (K-1 Aerts Dojo) vs. Joey Huis (Simson Gym)
B-klasse – Malik Kysho (Scorpio Gym) vs. Romano Duin (Simson Gym)
MMA – Jaimy Nijhof (Team NPU Almelo) vs. Jamy van de Berg (Team El Toro)
MMA – Hercules Stroop (Team NPU Almelo) vs. Lajos Nikolic (Team El Toro)
MMA – Wouter Glimmerveen (Team NPU Almelo) vs. Danny Hogeling (Team El Toro)

round1-Fury-Kickboxing