De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse – Shania Jung (Bully’s Gym) vs. Dina Assou (Team de Jager) WOP
J-klasse (demo) – Fiona Lamers (MTBG-Goch) vs. Shauney Merai (Ringer Dordrecht) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Sam Van Beek (Bully’s Gym) vs. Iliana Solaro (Peter Jellema) WOP
J-klasse – Lina Allaoui (Team de Jager) vs. Tiana Piepers (Roy’s Gym) WOP
J-klasse (demo) – Quinty Lamers (MTBG-Goch) vs. Quinty Boellard van Tuyl (Bully’s Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Ilyas el-Balgou (Muay-thai Dortmund) vs. Sven de Weerd (Team Massarroni) WOP
J-klasse – Sarah Kirsch (MTBG-Goch) WOP vs. Sanem Kiran (Ringer Dordrecht)
J-klasse – Samir Marsou (Muay-thai Dortmund) vs. Colin van der Haterd (Roy’s Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Leon Erkis (MTBG-Goch) vs. Dion Oste (Peter Jellema) eindigt in een onbeslist

kwartfinales C-klasse toernooi 64.50 kilogram
Mojtaba Safi (Muay-thai Dortmund) vs. Marchiano Sarijoen (Ling Ho Gym) WOP
Ilias Baniss (Team de Jager) WOP vs. Chainy Sebrets (Team Majestic)
Kevin Henneken (Team Jan Henneken) WOP vs. Mo Lamai (New Talents Amsterdam)
Gerardo Fanny (Ringer Dordrecht) vs. Pim Van der Schoor (ideon’s Gym) WOP

reserve partij
Ali Chauch (Team de Jager) WOP vs. Mirwijs Sultani (New Talents Amsterdam)

MMA – Stefan de Veld (MMA Zoetermeer) vs. Maikel Jongen (G-Force) WOP
N-klasse – Mohamed Charkoui (Ringer Dordrecht) WOP vs. Mansour Habtoor (Energy Gym)

halve finales C-klasse toernooi 64.50 kilogram
Marchiano Sarijoen (Ling Ho Gym) vs. Ilias Baniss (Team de Jager) WTKO
Kevin Henneken (Team Jan Henneken) WOP vs. Pim Van der Schoor (Gideon´s Gym)

MMA – Menno van Roosmalen (Ling Ho Gym) WSUB vs. Bart Cillessen (Tatsujindojo Nijmegen)
C-klasse – Khadija Charrahdi (Peter Jellema) WOP vs. Manon Bakker (Ringer Dordrecht)
N-klasse – Layeq Mangal (KB Brummen) vs. Melik Avcu (You Can Gym) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Choukri Benjaddi (New Talents Amsterdam) vs. Gert Bennebroek (CSA Helmond) WOP

finale C-klasse toernooi 64.50 kilogram
Ilias Baniss (Team de Jager) WOP vs. Kevin Henneken (Team Jan Henneken)

N-klasse – Djavid Ibrahimli (You Can Gym) WOP vs. Hussein Aboud (Ringer Dordrecht)
MMA – Daan Duijs (Gracie Barra Oss) WSUB vs. Freek van Iersel (Tatsujindojo Nijmegen)
C-klasse – Davy Huibers (Ringer Dordrecht) WOP vs. Terrence van Leeuwaarde (New Talents Amsterdam)
MMA – Jordy Bakkes (CSA Helmond) WTKO vs. Jelle Kelderman (Tatsujindojo Nijmegen)
Boksen – Mohammed Ali (MTBG-Goch) vs. Gulrahman Ratshikhail (You Can Gym) WOP
MMA – Adam vd Brink (Team Kina) vs. Mingus Daanen (Tatsujindojo Nijmegen) WOP
Boksen – Ahmed Ratshikhail (You Can Gym) WOP vs. Fadi Zaid (Muay-thai Dortmund)
Boksen – Güven Güden (MTBG-Goch) vs. Dzhabrail Murdalow (You Can Gym)

round1-MTBG-Rumble-Event-18-p