Datum: 03-06-2017
Locatie: MartiniPlaza
Plaats: Groningen
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

N-klasse – Janick Soekhai (Team Knaap) vs. Calvin Spoelstra (Choy Bo)
N-klasse – Ronald Meijer (Ultimate Gym) vs. Bo Buiter (Team Bijlsma)
N-klasse – Michelle ten Hoor (KB Steenwijk) vs. Irena van Ommen (Team Slamm)
N-klasse – Dario Maal (Shera Fight) vs. David Sokalou (Kai Muay)
C-klasse – Lars Slagter (KB Harkstede) vs. Kunlucci Achaibersing (Team Slamm)
C-klasse – Jordie Vos (Shera Fight) vs. Azeddine Ifrassan (Ciric Sports)
C-klasse – Gelanio Venema (KB Groningen) vs. Flan Notten (Henneken Gym)
C-klasse – Gwenn Spoelstra (Choy Bo) vs. Baelyn vd Made (Ciric Sports)
C-klasse – Homaan Heydarie (Killa’s Cardio Boxing) vs. Danny vd Veen (KB Steenwijk)
C-klasse – Joni Striper (Glorious Gym) vs. Lisa Broxterman (Ettaki Gym)
C-klasse – Glenn Sonnemans (MTF Assen) vs. Steven Broek (Beast of the East)
C-klasse – Shoshone Lichtendahl (Aihato) vs. Rik Warringa (Team Knaap)
C-klasse – Piet van den Berg (Kyoku Gym) vs. Jay Banfield (Beast of the East)
B-klasse – Sirano ’t Zand (KB Groningen) vs. Jeroen van Diemen (Gym Haarlem)
N-klasse – Ronald Jongema (Fightgame Academy) vs. Johan Hartman (Ultimate Gym)
B-klasse – Patrick de Vos (Kai Muay) vs. Pascal van Apeldoorn (Kyoku Gym)

Enfusion Live Kickboxing Talents

B-klasse toernooi (reserve partij)
Ghi Munster (Kai Muay) vs. Artur Vincent (Mansouri Gym)

halve finales B-klasse toernooi 63 kilogram
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA

deelnemers B-klasse toernooi 63 kilogram
Mourad El Kadi (Kyoku Gym)
Amier Abdulahad (Ciric Sports)
Dwayne Panka (Team vd Berg)
Maninho Kiesekelly (Killa’s Cardio B.)

B-klasse – Marcelino Kemna (Aihato) vs. Florian Schöpp (Team Ardalan)
B-klasse – Sarél de Jong (Team vd Giessen) vs. Sadie Siem (Hemmers Gym)
A-klasse – Donovan Wisse (Team Wisse/Killa) vs. Edwin vd. Beld (MT Hoogeveen)

finale B-klasse toernooi 63 kilogram
winnaar halve finale 1 vs. winnaar halve finale 2

Special Fight
Filemon Wesselink (NPO) vs. Ajouad El Miloudi (NPO)

Enfusion Live Kickboxing Talents

A-klasse – Martin Reemeijer (Fenn Gym 5) vs. Jeroen de Groot (Garuda Gym)
A-klasse – Koike Hess (Cool Gym) vs. Matthew Daalman (Team Solo)
A-klasse – Mohamed Amine (Team Aussie) vs. Mark Bourti (Siam Gym)
A-klasse – Robin Ciric (Ciric Sports) vs. Ayoub Allach (Team Solo)
A-klasse – Martin Terpstra (Kyoku Gym) vs. Kamran Aminzadeh (Team Ardalan)
A-klasse – Pascal Koster (Pancration FFC) vs. Jeton Bajra (Hemmers Gym)
A-klasse – Armen Hovhannisjan (Ciric Sports) vs. Nordin van Roosmalen (Team Beekwilder)