Datum: 28-05-2017
Locatie: Sporthal Stedenwijk
Plaats: Almere
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

A-klasse – Thomas Bridgewater (Team Jamal) vs. Clyde Bunswijk (Days Gym)
A-klasse – Lotfi Amri (Cool Gym) vs. Rudsel Zinhagel (Simson Gym)
A-klasse – Joenior Lopez (Pendakar) vs. Musie El Messaoudi (Slamm/Days Gym)
A-klasse – Mohammed El Boulahiati (Den Haag) vs. Lloyd Hydar (Bonjasky Academy/Gym 3)
MMA (pro) – Kuku Victor (Fight Masters) vs. TBA
MMA (pro) – Yared Robocop (FFC Pancration) vs. Joey Berkenbosh (Kops Gym)
MMA (B)- Cenk Cankurtaranoglu (Slamm/Scorpio Gym) vs. TBA
MMA (amateur) – Bas van den Akker (Fight Team van Houten) vs. Danny Buwalda (Health City Amstelveen)
B-klasse – TBA vs. Moribah Kosiah (Days Gym)
B-klasse – Florian Knappe (Alken Gym Swiss) vs. Noah Blyden (Vos Gym)
B-klasse – Sonny Martina (Gym Haarlem) vs. TBA
B-klasse – Vernon Plet (Vos Gym) vs. Melvin Suidam (Simson Gym)
B-klasse – Joey Mezieres (Mezieres Gym) vs. Terrence van Leeuwaarden (Team New Talents)
B-klasse – TBA vs. Oshadix Dewar (Vos Gym)
B-klasse – Rocky van den Bunt (Fighting Gert) vs. Brandon Vos (Days Gym)
B-klasse – TBA vs. Imad Lahmaj (New Talents)
B-klasse – TBA vs. Fernando Remet (Bonjansky Academy)
C-klasse – Moreno Kraus (Team Man of Steel) vs. Ousama Addi (Team New Talents)
C-klasse – TBA vs. Brandon Rustenburg (Simson Gym)
C-klasse – Adnane Abdelghani (Team Suboxer) vs. Raymon Mulder (Mandingo Gym)
C-klasse – Nemanja Cekic (Alken Gym Swiss) vs. Mirwijs Sultani (Team New Talents)
C-klasse – Donny Bank (Ser Gym) vs. TBA
C-klasse – Soufian Houhoud (Team Suboxer) vs. Xavier Molijn (Team van den Berg)
C-klasse – Jaimy Panday (Bien Fighters) vs. Ilse Twigt (Vos Gym)
N-klasse – Chiovanna Wattimena (Team Snipers) vs. Danique Idkes (Bonjasky Academy)
N-klasse – Yelgero Deekman (Fight Master) vs. TBA
N-klasse – Anass Laiou (Team Suboxer) vs. Romano de Vries (Days Gym)
N-klasse – Jairo Gomez (Team van den Berg) vs. Radjiv Maduro (Simson Gym)
N-klasse – Erik den Boer (Azer Gym) vs. Donny de Vos (Team Sichtman)
N-klasse – Mourad Robio (Team Suboxer) vs. Abdel Chourkat (Xena Sport)
N-klasse – Harun Ozturk (Azer Gym) vs. TBA
N-klasse – David Oppel (KB Zutphen) vs. TBA
N-klasse – Julian Feytes (Team Jamal) vs. TBA
N-klasse – TBA vs. Ivan Djakie (Team Shamar)
N-klasse – Mandy Stil (Team Snipers) vs. Nikita Kosterman (Bonjasky Academy)
N-klasse – Jerome Trappenberg (Team Moeljo Star) vs. Jesh Ebot (Team Suboxer)
N-klasse – TBA vs. Serginio Sno (Days Gym)
N-klasse – Joey Soederhuizen (Azer Gym) vs. Jeremy de Bruin (Bonjasky Academy)
N-klasse – TBA vs. Mathijs Oosterveld (Team Sichtman)
N-klasse – Kenzo Dijkstra (Triple-R Almere) vs. Guus Reijen (Team Sichtman)
J-klasse – Kautar Chams (Team New Talents) v.s tBA
J-klasse – Jay Jay Heyer (Welness Profi Center) vs. TBA
J-klasse – Ralph Bahadour (Hemmers Gym Adam) vs. TBA
J-klasse – Ayman el Mouddan (The Big Lap) vs. Robin Gillebaard (Team Sichtman)