Datum: 20-05-2017
Locatie: Sporthal Snellerpoort
Plaats: Woerden
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Quinty van Dijk (RTB Sport) vs. Giullia Ecca (Baguala Gym)
J-klasse – Georgia Ikonomopoulos (Ubeda Sports) vs. Presley Koster (SportsArts Den Helder)
J-klasse – Djairo Schut (SportsArt Den Helder) vs. Dean van Meegen (Jellema)
J-klasse – Vincent van Rijn (Kamakura Katwijk) vs. Salah Sharki (Ubeda Sports)
J-klasse – Ilijah Tjon (Jellema) vs. Djayden Dubois (RTB Sport)
J-klasse – Hugo Snelleman (SportsArt Den Helder) vs. Ismael Achouitar (Ubeda Sports)
J-klasse – Demi van Baak (SportsArt Den Helder) vs. Wendy van Leeuwen (Kamakura Katwijk)
J-klasse – Thomas Gresnight (Ram’s Thai) vs. Andy Fortier (Ubeda Sports)
N-klasse – Michel van Deursen (Gym Vogel) vs. Deja van Rossum (Ubeda Sports)
N-klasse – Mohammed Tetouani (LV Boxing) vs. Mathew Vermeulen (Roundhouse Gym)
N-klasse – Kursad Tunc (Flexx Gym Gouda) vs. Jarco van Oostwaard (Saichon Evolution)
N-klasse – Lois Pattiasina (Bengala Gym) vs. Aimad Azzouzi (Team Bastov)
N-klasse – Omar Rahmoun (Ubeda Sports) vs. Firass Taghi (FFC Verstegen)
N-klasse – Ronin Prinsen (CFA) vs. Hamza Agnes (Team Bastov)
C-klasse – Arjen van Houven (Pro Elite) vs. Ritchie Verwaaien (Ubeda Sports)
MMA – Nick Steenbrink (Ram’s Thai/Amici) vs. Gerard Halsema (FFC Verstegen)
MMA – Jacub Adwent (Budo Academy Physical) vs. Jahyanthi Daniel (Watson Sports)
MMA – Rolan vd Akker (CFA) vs. Rodney Oosterbeek (Tatsujin Amsterdam)
MMA – Wesley Prins (Team Schreiber) vs. Pieter Verschuuren (Victory Fight Academy)
MMA – Elkin Ramirez (Ram’s Thai/Amici) vs. Alex Bogdanski (Tatsujin Goor)
MMA – Sonny Gallman (Ram’s Thai/Amici) vs. Diego Wijnruit (Tatsujin Amsterdam)
MMA – Bart van Eden (Budo Academy Physical) vs. Gino van Steenis (MMA Vlaardingen)
MMA – Tim Koorevaar (Budo Academy Physical) vs. Ruhan Khancan (Tabonon Zwolle)
MMA – Corne Schiermanni (CFA) vs. Kamil Traczynski (Tabonon Zwolle)
MMA – Steve Frie (Ram’s Thai/Amici) vs. Mika Barshigov (Angelo Gym)
MMA – Pacha Walizada (Budo Academy Physical) vs. Vlad Komenko (Angelo Gym)
MMA – Marco Vros (Budo Academy Physical) vs. Floris vd Blom (Tabonon Zwolle)

round1-Trials-of-Woerden-VI