Datum: 10-06-2017
Locatie: MTBG Goch
Plaats: Goch
Land: Duitsland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Giuseppe Lisa (MTBG-Goch) vs. Roger Bettonville (The Mixx)
J-klasse – Sarah Kirsch (MTBG-Goch) vs. Vanity van Bogaerts (Team Satu)
J-klasse – Max Krieger (MTBG-Goch) vs. Erdem Ender (FAA)
J-klasse – Nicol Rudnik (MTBG-Goch) vs. Beau-Ann Roelvink (Fightmasters)
J-klasse – Friedrich Ferdi (Siam Gym) vs. Dani Sour (Team Satu)
J-klasse – Adam Zlatic (Angels Gym) vs. Ricardo Klaassen (Siam Gym)
J-klasse – Kevin Pierik (Angels Gym) vs. Opoh Butthasin (Siam Gym)
J-klasse – Marwan Axeldongen (Fight Masters) vs. Shauny Merai (Ringer Sportplaza)
J-klasse – Ties Fransen (Team Satu) vs. Justin Lamens (Ringer Sportplaza)
J-klasse – Bo Lahije (Team Satu) vs. Janairo Sabajo (Fight Masters)
J-klasse – Fokke Pieter Sierat (Challenger Gym) vs. Dylan de Rooij (Angels Gym)

kwartfinales C-klasse toernooi -65 kilogram
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA

Boksen – Phillipe Kohler (MTBG-Goch) vs. Radivoj Kuzel (Ringer Sportplaza)
N-klasse – Martin Zech (MTBG-Goch) vs. Romello Bien (Bien Fighters)
N-klasse – Mumtaz Aliyar (MTBG-Goch) vs. Sander van Es (Bien Fighters)
N-klasse – Leon Erkis (MTBG-Goch) vs. Robin Vissers (Nin-Li)
N-klasse – Salih Kusur (MTBG-Goch) vs. Guus Dorgelo (Fit&Fight)
N-klasse – Alexander Garmaschow (MTBG-Goch) vs. Danly Straatman (Fight Masters)
N-klasse – Whitney Haberland (Sportschool Haberland) vs. Amy Koolhof (FAA)
N-klasse – Carol Veldman (Fearless) vs. Britt Nies (Jego Gym)

halve finales C-klasse toernooi -65 kilogram
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA

N-klasse – Carlos de Wind (Ringer Sportplaza) vs. Jeremy Teulings (Team Roosmalen)
N-klasse – Gernomih Henry (Bien Fighters) vs. Gert Bennebroek (CSA Helmond)
N-klasse – Damian Dylnici (MTBG-Goch) vs. Melik Avoy (You can Gym)

finale C-klasse toernooi -65 kilogram
winnaar halve finale 1 vs. winnaar halve finale 2

C-klasse – Jamy Panday (Bien Fighters) vs. Anne Webers (Jego Gym)
C-klasse – Djavid Ibrahimli (You Can Gym) vs. Karim Atakay (FAA)
C-klasse – Levi Minkenberg (Team Alken) vs. Delano Gedhart (Silent Dragon)
N-klasse – Semi Ender (FAA) vs. Armin Mujic (Mattiz Gym)
MMA (pro) – Daan Duis (Gracie Barra) vs. Jordy Spitters (MMA Rotterdam)
A-klasse – Ritwan Guden (MTBG-Goch) vs. Gerard vd Liefoord (Team Roosmalen)
MMA – Harmen Lemmens (CSA Helmond) vs. Robbie Ennekin (Dion Staring)
MMA – Pedro Barros (Dion Staring) vs. Georg Angendt (MMA Aachen)
MMA – Nick Linder (Gracie Barra Oss) vs. Judah Willems (G-Force)

deelnemers C-klasse toernooi -65 kilogram
Zakaria Querdah (Team Alken)
Dogan Dinck (MTBG-Goch)
Bas Brenters (Team 69)
Bas Dirckx (Team Fightmaster)
Moustapha Baasbi (Team Edhardt)
Roy Keppens (Black Panthers)
Atilla Karakayali (FAA)
Gerardo Fanny

round1-MTBG-Rumble-Event-19-update-matchmaking