De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse (demo) – Yannik Brouns (Jeru MT Boxing) vs. Orlando Hopmans (Diablo Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse (demo) – Danischa Bottenberg (Hoyer’s Gym) vs. Dilara Atil (Mattiz Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Moestafa Darbis (Hoyer’s Gym) WOP vs. Baillif Merwane (France)
J-klasse (demo) – Dylano Paes (Senshi) vs. Sasha Frijns (Demirci) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Damien van Cleef (Hoyer’s Gym) WOP vs. Atakan Kaya (MT Duisburg)
J-klasse – Naima Jacobs (Hoyer’s Gym) vs. Fay Verweij (Ubeda Sport) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Bruce Russing (Senshi) WOP vs. Simohamed El Aamri (Mattiz Gym)
J-klasse – Roy Geerkens (Team Swakhoven) vs. Ravi Jonkers (Diablo Gym) WOP
J-klasse – Rhamat Haidarian (Hoyer’s Gym) vs. Mauro Koopal (Diablo Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Soraya Proenings (Appi’s Fight Team) vs. Rowena Klompenburg (Mattiz Gym) WOP
J-klasse – Tristan van der Horst (Hoyer’s Gym) vs. Job Vreuls (Jeru MT Boxing) WDO
J-klasse – Dani Gongales de Almedia (Team Holzken) vs. Xander Verbeken (Indigo’s) WOP
J-klasse – Achmed Rebbik (Hoyer’s Gym) vs. Joey Schaeks (Jeru MT Boxing) WOP
J-klasse – Reda Oumoulid (Team Elite) WOP vs. Yves Kaanen (Demirci)
J-klasse – Sem de Goeij (Mattiz Gym) WOP vs. Yassin Grooten (Team Holzken)
J-klasse – Pricilla Keulen (Vivas Gym) vs. Nina Coorens (Demirci) WOP
N-klasse – Fahd Bouchla (Hoyer’s Gym) WOP vs. Omar Rahmoun (Ubeda Sport)
J-klasse – Mart Hartgerink (Hoyer’s Gym) vs. Ligherno Meyers (Team Elite) WOP
J-klasse – Jason Almanzouri (Jeru MT Boxing) vs. Erkan Akpolat (Demirci) WDO
N-klasse – Leon Knubben (Hoyer’s Gym) vs. Osama Saf (Team Alken) WKO
N-klasse – Chris Aitatus (Team Elite) WOP vs. Rasul Mazikov (Ostend Fighting Team)
N-klasse – Nathalie Tilburgs (Hoyer’s Gym) vs. Ine Roox (Appi’s Fight Team) WOP
N-klasse – Brian Knibbeler (Hoyer’s Gym) WTKO vs. Kristof Goossens (Indigo’s)
C-klasse – Levi Minkenberg (Team Alken) WMED vs. Abdelmalek Bouseksou (Ostend Fighting Team)
C-klasse – Tristan Bernaards (Hoyer’s Gym) vs. Masih Njarabi (Vivas Gym) WKO
C-klasse – Florian Houbiers (Hoyer’s Gym) vs. Lammar Wilsterman (Matzuri) WOP
MMA – Tomasz Longowski (Fighting Factory) vs. Edgar de Haan (Team Heatubun) WOP
C-klasse – Wesley Schors (Hoyer’s Gym) vs. Dylan van der Wijck (Boessen Gym) eindigt in een onbeslist

round1-Zero-45-XIII