Datum: 30-09-2017
Locatie: Helene Lange Gymnasium
Plaats: Dortmund
Land: Duitsland

Het programma is als volgt:

Voorprogramma

J-klasse – Sherif Al Omeri (Energy Gym) vs. Amrani Yousfi (Mattiz Gym)
J-klasse – Gina Scherwitzki (Muay Thai Duisburg) vs. Jeylina Joseph (Team Sniper)
J-klasse – Sem de Geoij (Mattiz Gym) vs. Erik Kehl (Energy Gym)
J-klasse – Eren Balaban (Energy Gym Wenden) vs. Jason Hennevelt (Team Roosmalen)
J-klasse – Jonas Janz (Muay Thai Duisburg) vs. Nidal Sidahi (Team Sniper)
J-klasse – Melika Rezai (Fightology) vs. Jilian Scherwitzki (Muay Thai Duisburg)
N-klasse – Murtada Kathem (Fightclub Wuppertal) vs. Nassim Argah (Mattiz Gym)
J-klasse – Aleyna Akgün (Budokan Dortmund) vs. Nele Markschat (Contact Sport Bochum)
N-klasse – Anestina Mehmeti (Fightology Dortmund) vs. Amal Aoulad Baktit (Mattiz Gym)
J-klasse – Hicham Ditroch (Team Roosmalen) vs. Yousef Al Omeri (Energy Gym Wenden)
J-klasse – Iman Zein (Amrani Palace) vs. Ishika Gill (Team Sniper)
J-klasse – Cihan Arslan (Amrani Palace) vs. Soufian Ben Ali (Fightology)
J-klasse – Cem Öncü (Budokan Dortmund) vs. Chritian Lang (Energy Gym)
N-klasse – Niklas Schmidt (Energy Gym Wenden) vs. Ishak Yildiz (Contact Sport Bochum)
N-klasse – Phillip Walder (Fightology Dortmund) vs. Yassir Baktit (Mattiz Gym)
N-klasse – Richard Biller (Energy Gym) vs. Marcel Katkowski (Budokan Dortmund)
J-klasse – Berkkan Demir (Budokan Dortmund) vs. Gradus Kraus (Team Kraus)

Hoofdprogramma

kwartfinales achtmanstoernooi
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA

C-klasse – Dzan Mujcic (Fightology Dortmund) vs. Zakaria Elfounti (Amrani Palace)
C-klasse – Djavid Ibrahimli (You Can Lüdenscheid) vs. Mohammed Caracan (Ciric Sports)
C-klasse – Luca Brünjes (Muay Thai Duisburg) vs. Yasin Sakhri, 18 (Contact Sports Bochum)
C-klasse – Ajup Jarrayi (Fightclub Wuppertal) vs. Azeddine Ifrassan (Ciric Sports)
B-klasse – Badr Chaouech (Budokan Dortmund) vs. Belen Yentaki (Muay Thai Duisburg)

halve finales achtmanstoernooi
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA

C-klasse – Memphis Katongo (Amrani Palace) vs. Arend van Monthfoort (Team Roosmalen)
B-klasse – Max Muschalik (Muay Thai Duisburg) vs. Brahim Akdi (Team Bennasser)
B-klasse – Eduard Feit 20 (You can Lüdenscheid) vs. Stefan Haeger (Amrani Palace)

finale achtmanstoernooi
winnaar halve finale 1 vs. winnaar halve finale 2

deelnemers achtmanstoernooi
Younes Sultani (Budokan Dortmund)
Ahmad Chikhmosa (Contact Sports Bochum)
Mohamed Boutassa (Bennasser Amsterdam)
Mohamed Bitbirmn (World of Fighting Belgien)
Amier Abdulahad (Ciric Sports)
Samed Stokey (Team Roosmalen)
Micho Giganovich (Team Roosmalen)

round1-Future-Champs