Datum: 28-10-2017
Locatie: Sportcomplex De Kei
Plaats: Zutphen
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Dewi Mensink (KB Henneken) vs. Nooraya Aliradja (Fightsport Den Haag)
J-klasse – Julian Slots (Attys Gym) vs. Oussama Imahda (Bora Gym)
J-klasse – Celina van Engelen (KB Henneken) vs. Thalia Sanchez (Ubeda Sports)
J-klasse – Mick vd Berg (Bora Gym) vs. Mohamed El Oualkadi (Royal Mechelen)
J-klasse – Belinay Aygun (Bora Gym) vs. Samar Hamdi (Mattiz Gym)
J-klasse – Yassine Kaddouri (KB Henneken) vs. Mouaz Krayem (Mattiz Gym)
J-klasse – Jihad Karalik (KB Henneken) vs. Safouar Al Amin (Ubeda Sports)
J-klasse – Juliano Pauruti (KB Henneken) vs. Emiliano Yousuf (Mattiz Gym)
N-klasse – David Oppel (KB Henneken) vs. Youssef El Maazouzi (Bushido’s)
N-klasse – Faisel El Dahwi (Roy Gym) vs. Dejan van Rossum (Ubeda Sports)
N-klasse – Sabrina de Ruiter (Bora Gym) vs. Romy Halleriet (Roy Gym)
N-klasse – Romy Kranendijk(KB Henneken) vs. Seda Guzel (Balans Gym)
N-klasse – Bane Biskupovic (Bora Gym) vs. Omar Rahmoun (Ubeda Sports)
N-klasse – Yusuf Siki (Bora Gym) vs. Rick van Trier (Team Smits)
N-klasse – Pierre Tekce (Attys Gym) vs. Azimi Zabiullah (Bushido’s)
N-klasse – Joey van Bronkhorst (KC Training) vs. Davy van Reusel (Bushido’s)
N-klasse – Wouter Klumpers (KC Training) vs. Anass Elyacoubi (Bushido’s)
N-klasse – Tycho van Petersen (KB Henneken) vs. TBA
N-klasse – Ismael Ouzgni (Team Aussie) vs. Ilias Aberkane (Bouzidi Gym)
N-klasse – Jesper Doldersum (KB Henneken) vs. Ilias Aberkane (Team Aussie)
C-klasse – Ritchie Verwaayen (Ubeda Sports) vs. Tymothy Gressmann (Team Smits)
C-klasse – Mircea Stamen (Fight Sport Den Haag) vs. Yassir Bakit (Mattiz Gym)
C-klasse – Nick Scharrenberg (KB Henneken) vs. Roy Maylof (Tonys Gym)
C-klasse – Ogyzhan Ulucay (Bora Gym) vs. Achmed Kraiem (Team Smits)
C-klasse – Akin Senturk (Bora Gym) vs. Nikos Ikonomoupolos (Ubeda Sports)
C-klasse – Flan Notten (KB Henneken) vs. Hicham Kourtit (Bushido’s)
C-klasse – Finn Notten (KB Henneken) vs. Adelhak Ouhris (Team Aussie)
B-klasse – Alexander Jinzen (KB Henneken) vs. Brian Tweeboom (Fightsport Den Haag)
B-klasse – Dyan Mensink (KB Zutphen) vs. Ibrahim Kaba (Balans Gym)
B-klasse – Ahmed Hasman (Team Smits) vs. Nasserdine El Hamdama (FT Wageningen)
B-klasse – Lorenzo Geuring (Roys Gym) vs. Sonny van Soest (Team Aussie)
B-klasse – Kevin Henneken (KB Henneken) vs. Daniel Ramadin (Fightclub Amstelveen)
C-klasse – Sharon Tai (KB Henneken) vs. TBA