Datum: 15-10-2017
Locatie: Hoyer’s Gym
Plaats: Heerlen
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse (demo) – Guiliano Raats (Jeru Gym) vs. TBA
J-klasse – Danisha Bottenberg (Hoyer’s Gym) vs. Caitlyn van Schijndel (Mattiz Gym)
J-klasse – Orlando Hopmans (Diablo Gym) vs. Tycho Storcken (Senshi)
J-klasse – Dan Dylano Paes (Senshi) vs. Sacha Frijns (Demirci)
J-klasse – Sarety Derks (Mattiz Gym) vs. Dion Feller (Team Heatubun)
J-klasse – Bruce Russing (Senshi) vs. Dario van Bauwel (Diablo Gym)
J-klasse – Damian van Cleef (Hoyer’s Gym) vs. Fahd el Khalfouy (Mattiz Gym)
J-klasse – Ricardo Klaassen (Siam Gym) vs. Lenn Piatek (Satu Gym)
J-klasse – Dave Benincasa (Vivas Gym) vs. Arslan Berat (Dadda Gym)
J-klasse – Ties Franssen (Team Satu) vs. Samir Hamdi (Matiz Gym)
J-klasse – Rafke Sastra (Team Alken) vs. Ashanti van Leeuwen (Mattiz Gym)
J-klasse – Met Aras (Dadda Gym) vs. Jur Geurts (Team Heatubun)
J-klasse – Pricella Keulen (Vivas Gym) vs. TBA
J-klasse – Achmed Rebbek (Hoyer’s Gym) vs. Joey Schaekens (Jeru Gym)
J-klasse – Yves Kaanen (Demirci) vs. Reda Oumoulid (Team Elite)
J-klasse – Job Vreuls (Jeru Gym) vs. TBA
J-klasse – Mart Hartgerink (Hoyer’s Gym) vs. Bo Lahaije (Satu Gym)
J-klasse – Ligherno Meyers (Team Elite) vs. Adam Ibrahimi (Karatas)
N-klasse – Yassin Ouallae (Team AP) vs. Chris Aitatus (Team Elite)
N-klasse – Erkan Akpolat (Demirci) vs. Philippe de Boer (Vivas Gym)
J-klasse – TBA vs. Wim Holzken (Jeru Gym)
N-klasse – Tristan van der Horst (Hoyer’s Gym) vs. TBA
N-klasse – Fahd Bouchla (Hoyer’s Gym) vs. Anour Mourad (Team Alken)
N-klasse – Quint Baastra (Jego Gym) vs. Allesio Bello (Dadda Gym)
N-klasse – Enea Berisha (Jego Gym) vs. Giancarlo Gianone (MT Genk)
N-klasse – Britt Nies (Jego Gym) vs. Patphiraya Southivonorhat (CB Köln)
N-klasse – Maarten Noten (Jego Gym) vs. TBA
N-klasse – Siwa Geboers (Round1) vs. Ahmed Scheppers (Karatas)
N-klasse – Abdel Nait Elhousse (Dadda Gym) vs. Erkan Yalcin (CB Köln)
C-klasse – Batuhan Kalyoncu (Karatas) vs. Annas Moussaoui (Dadda Gym)
C-klasse – Ismail Bousallam (Team AP) vs. Zakariah Querdah (Team Alken)
MMA – Sven Straat (Hoyer’s Gym) vs. Farouk Mecraoui (België)
MMA – Ferrad Moqbel (Team Staring) vs. Ahok Ohri (België)
MMA – Edgar de Haan (Team Heatubun) vs. Nick van Linder (Buel Sports)
C-klasse – Bryan Knibbeler (Hoyer’s Gym) vs. Masih Njarabi (Vivas Gym)
C-klasse – Wesley Schors (Hoyer’s Gym) vs. Mimoun Chella (Team AP)
C-klasse – Florian Houbiers (Hoyer’s Gym) vs. Deniz Atamturk (CB Köln)
C-klasse – Redouane El Yadiri (Team ’t Trooi) vs. Guilherme da Silva (CB Köln)

round1-Zero-45-XIIII