Datum: 17-09-2017
Locatie: Gym Reflexx
Plaats: Arnhem
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Joelle Roomenburg (The Colosseum) vs. Khouter Hessani (Ubeda Sports)
J-klasse – Tooske van Opstal (HVO) vs. Jill Penterman (Ubeda Sports)
J-klasse – Athanasia Kwarten (The Colosseum) vs. Cheventy de Booij (HVO)
J-klasse – Isa Hulsman (Buffel KB) vs. Fay Verweij (Ubeda Sports)
J-klasse – Yara Swinkels (The Colosseum) vs. Sahihra Bahassou (Bastov)
J-klasse – Dewi Klijn (The Colosseum) vs. Corliesja de Winter (HVO)
J-klasse – Rayenna Ten Doornkat Gym Hoogeveen j dame Georgia Ikonomolos Ubeda Sports
J-klasse – Rayan Elbouaraui (Bastov) vs. TBA
J-klasse – Yassir Elmisbah (The Colosseum) vs. TBA
J-klasse – Wadi Brinsky (The Colosseum) vs. Zakaria Zaaje (Oude Westen)
J-klasse – Orlando Hopmans (Diablo Gym) vs. Keano Schutte (HVO)
J-klasse – Jimmy Luitjes (Reflexx) vs. Darrel Baas (The Colosseum)
J-klasse – Michael vd Louw (The Colosseum) vs. Sven Profijt (Gym Hoogeveen)
J-klasse – Lior Wijlaars (The Colosseum) vs. Jairo Busselaar (Bonjasky Academy)
J-klasse – Djando Ten Doornkaat (Gym Hoogeveen) vs. TBA
J-klasse – Yassin Abadi (Bonjasky Academy) vs. TBA
J-klasse – Noa Foukani (HVO) vs. Devano Blok (Ubeda Sports)
J-klasse – Dean van Meegen (The Colosseum) vs. Julian Slots (Atty’s Gym)
J-klasse – Reno Baas (The Colosseum) vs. Safouan Bourich (Slimani Gym)
J-klasse – Yassin Ahmadi (Slimani Gym) vs. Rayan Lakbibci (Bushido)
J-klasse – Bradley Bol (The Colosseum) vs. Ouassime Achalh (Oude Westen)
J-klasse – Safouar Al Amin (Ubeda Sports) vs. TBA
J-klasse – Marlon Tromp (Ubeda Sports) vs. Kasper Ton (Bushido)
J-klasse – Gino vd Broek (Ubeda Sports) vs. Killian Zonneveld (The Colosseum)
J-klasse – Ayman Lahrouchi (The Colosseum) vs. Amir El Bouaraoui (Bastov)
J-klasse – Quinten Man (The Colosseum) vs. Chavez Balker (Bonjasky Academy)
J-klasse – Marouane Idrissi (Slimani Gym) vs. Floris Fanger (Bonjasky Academy)
J-klasse – Teun Gerritsen (Fudochi Gym) vs. Dynand Mengede (Ubeda Sports)
J-klasse – Sallahedin Al Ayoube (Slimani Gym) vs. Achraf El Idrissi (Bushido)
J-klasse – Giovanni Kromotiko (Slimani Gym) vs. Demy vd Kamp (Gym Hoogeveen)
N-klasse – Mohammed El Khouahi (Bastov) vs. Jeremy van Stiphout (HVO)
N-klasse – Oussama Saf Saf (K&MT School Alken) vs. Zakaria Cortet (The Colosseum)
C-klasse – Fuad de Kroon (K&MT School Alken) vs. Yassine Mesdar (Oude Westen)
N-klasse – Theo Voets (Nr Sports) vs. Fokke Sierat (Challenger Gym)
N-klasse – Yusef Sadik (Oude Westen) vs. Mahmoud Sfef (Challenger Gym)