Datum: 30-09-2017
Locatie: Helene-Lange-Gymnasium
Plaats: Dortmund
Land: Duitsland

Het programma is als volgt:

Voorprogramma

J-klasse – Sherif Al Omeri (Energy Gym) vs. Amrani Yousfi (Mattiz Gym)
J-klasse – Gina Scherwitzki (Muay Thai Duisburg) vs. Jeylina Joseph (Mas)
J-klasse – Eren Balaban (Energy Gym Wenden) vs. Jason Hennevelt (Team Rosmalen)
J-klasse – Jonas Janz (Muay Thai Duisburg) vs. Nidal Sidahi (Team Sniper)
J-klasse – Melika Rezai (Fightology Dortmund) vs. Romy Loevering (Selfdefence)
J-klasse – TBA vs. Leiyt el Khalfaouy (Mattiz Gym)
J-klasse – Aleyna Akgün (Budokan Dortmund) vs. Nele Markschat (Contact Sport Bochum)
J-klasse – Anestina Mehmeti (Fightology Dortmund) vs. Amal Aoulad Baktit (Mattiz Gym)
J-klasse – Hicham Ditroch (Team Rosmalen) vs. Yousef Al Omeri (Energy Gym Wenden)
J-klasse – Jilian Scherwitzki (Muay Thai Duisburg) vs. Sarah Kirsch (MTGB Goch)
J-klasse – Cihan Arslan (Amrani Palace) vs. Soufian Ben Ali (Fightology Dortmund)
J-klasse – Cem Öncü (Budokan Dortmund) vs. Mousiba Alexandre (WOP Belgien)
N-klasse – Hessel Ruikes (Selfdefense) vs. Leon Erkis (MTBG Goch)
N-klasse – Phillip Walder (Fightology Dortmund) vs. Yassir Baktit (Mattiz Gym)
N-klasse – Marcel Ratkowski (Budokan Dortmund) vs. Richard Biller (Energy Gym)
C-klasse – Sara Balaj (Fightology Dortmund) vs. Sharen Pattinaja (Selfdefence)
N-klasse – Ahmet Kocak (Budokan Dortmund) vs. Yasar Demir (Selfdefence)
J-klasse – Berkkan Demir (Budokan Dortmund) vs. Gradus Kraus (Team Kraus)

Hoofdprogramma

kwartfinales 8-manstoernooi
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA

C-klasse – Dzan Mujcic (Fightology Dortmund) vs. Zakaria Elfounti (Amrani Palace)
C-klasse – Djavid Ibrahimli (You Can Lüdenscheid) vs. Mohammed Caracan (Ciric Sports)
C-klasse – Luca Brünjes (Muay Thai Duisburg) vs. Yasin Sakhri (Contact Sports Bochum)
C-klasse – Melik Avcu (You Can Lüdenscheid) vs. Azeddine Ifrassan (Ciric Sports)
C-klasse – Dogan Dinc (MTBG Goch) vs. Ibrahim Malak (No Limit Erlensee)

halve finales 8-manstoernooi
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA

B-klasse – Badr Chaouech (Budokan Dortmund) vs. Belen Yentaki (Muay Thai Duisburg)
C-klasse – Memphis Katongo (Amrani Palace) vs. Arend van Monthfoort (Team Roosmalen)
B-klasse – Stefan Haeger (Amrani Palace) vs. TBA

finale 8-mans toernooi
winnaar halve finale 1 vs. winnaar halve finale 2

deelnemers 8-mans toernooi
Younes Sultani (Budokan Dortmund)
Ahmad Chikhmosa (Contact Sports Bochum)
Lennard Blijd (Sityodtong Amsterdam)
Mohamed Bitbirmn (Worldoffighting Belgien)
Amier Abdulahad (Ciric Sports)
Samed Stokey (Team Roosmalen)
Micho Giganovich (Team van Roosmalen)
Mehmet Deniz (Amrani Palace Oberhausen)

round1-Future-Champs