Datum: 28-10-2017
Locatie: Eextahal
Plaats: Scheemda
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

N-klasse – Jakko Koning (Ultimate Gym) vs. TBA
N-klasse – Dave Smits (Team v/d Giessen) vs. Luca Jeuring (Meijiro Gym Drenthe)
N-klasse – Bo Buiter (Team Bijlsma) vs. Sil de Haan (Elsomo)
N-klasse – Rick Stormbroek (Vechtsport Veendam) vs. Jarco van Oostwaard (Saichon Evolution Muaythai Gym)
N-klasse – Boris Bouwman (Team Bijlsma) vs. Fadik Deniz (Flex Gym)
N-klasse – Braylison Albertus (ATF) vs. Allal el Mojahid (Flex Gym)
N-klasse – Roelof Wolthers (KB Harkstede) vs. Farbod Safar (Kyoku Gym)
N-klasse – Faisal Aslan (Aihato) vs. Bjorn Kampen (Shima Gym)
C-klasse – Harold Noot (Team v/d Giessen) vs. Oguzhan Ulucay (Bora Gym)
N-klasse – Sander Dooren (Gym Harkema) vs. Stefan Groote (Glorious Gym)
C-klasse – Aseddine Ifrassan (Ciric Sports) vs. Fahmi Channouf (Slimani Gym)
N-klasse – Prince Hategekimana (Ciric Sports) vs. Jalal Channouf (Slimani Gym)
N-klasse – Arthur Schubert (Fightclub Militia) vs. Rob van Klompenburg (Ultimate Gym)
N-klasse – Dylan Westerhuis (ATF) vs. Joey Wilts (Team Bijlsma)
N-klasse – Sven Gemser (Kyoku Gym) vs. Louis de la Cruz (Flex Gym)
N-klasse – Bryce Bakker (Ultimate Gym) vs. Hamza Agnes (Team Bastov)
N-klasse – Soleyman Agovic (Flex Gym) vs. Rudmer Helder (KB Burgum)
MMA (amateur) – René Kemna (Aihato) vs. Fawad Faghiri (Tatsujin Dojo Nijmegen)
A-klasse – Amier Abdulahad (Ciric Sports) vs. TBA
C-klasse – Jasmijn Tempel (KB Groningen) vs. Seyma Bayindir (Bora Gym)
N-klasse – Patrick Kootstra (Budocentrum Chicara) vs. Dinand Veltink (Fit en Fight Hardenberg)
N-klasse – Yamal Blijd (Flex Gym) vs. Jens Kloppenburg (KB Burgum)
MMA (amateur) – Marino van Dijk (Fight Team 050) vs. Lukasz Zwiersz (Budo Academy Physical)
C-klasse – Tarik Agnes (Team Bastov) vs. Yuta Uchida (K1 Aerts Dojo)
B-klasse – Richard Kauw (Glorious Gym) vs. Sven Boonstra (Kai Muay)
A-klasse – Armen Hovanissian (Ciric Sports) vs. Wail el Fassi (MTC van Dams)
A-klasse – Dimangio Jano (Loasana Gym) vs. Burak Ilgun (Universal Gym)
MMA (pro) – Danny Tolhuis (Vechtsport Veendam) vs. Dave Dormans (Hoyer’s Gym)
A-klasse – Robin Ciric (Ciric Sports) vs. Justin Dap (MTC van Dams)