Datum: 28-10-2017
Locatie: Eextahal
Plaats: Scheemda
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

Jamie Kropf (Team Bijlsma) vs. Niels Schippers (Fit en Fight)
Youssef Abdulahad (Ciric Sports) vs. Tristan Rudolphy (Team Bastov)
Daan Roffelsen (Shima Gym) vs. Safouan Bourrich (Slimani Gym)
Gisele Werth (Team Altena) vs. Djayla Verhoeve (Team No Mercy)
Manon Buikema (Viriya Gym) vs. Sade van Dijen (Cool Gym)
Roan Boerd (KB Steenwijk) vs. Len Hulshof (Loasana Gym)
Allard de Vries (Ultimate Gym) vs. Miles Heller (KB Groningen)
Scott Hilgerink (Scorpio Gym) vs. Dyon van Baarsen (MTF)
Christy Bo (KB Roden) vs. Azra Deniz (Shima Gym)
Asena Korsten (Flex Gym) vs. Veronique Hinderiks (Lomulder MT)
Annieck Gommel (KB Harkstede) vs. Dilara Karademir (Bora Gym)
Dyanne Kleine (Mejiro Gym Drenthe) vs. Chella Strijkert (Kassem Gym)
Cecilia Davids (Team Knaap) vs. Sherin Bahassou (Team Bastov)
Roosmarijn Marks (Team v/d Giessen) vs. Femke Corman (KB Roden)
Serge Doddema (Vechtsport Veendam) vs. Jakob Herdt (Fightclub Militia)
Acelya Ayhan (Fight Academy Almelo) vs. Naomi Overbosch (Bora Gym)
Leyla de Jong (KB Burgum) vs. Chelsea Niehaus (Scorpio Gym)
Letischa Renkema (KB Groningen) vs. Tessa Dijkstra (KB Roden)
Harm Wolters (Lomulder MT) vs. Djamil Sadel-Emer (Bora Gym)
Jeron van Veen (Team Knaap) vs. Sem vd Berg (Bora Gym)
Davey Knaap (Team Knaap) vs. Dylano Visser (Lomulder MT)
Janno Schreve (Team Knaap) vs. Erdem Ender (Fight Academy Almelo)
Hannah Alting (Team Knaap) vs. Indy ten Veen (KB Steenwijk)
Noah Amelsbeek (Viriya Gym) vs. TBA
Romani Greveling (Fight Academy Almelo) vs. Belinay Aygun (Bora Gym)
Murat Gunes (Fight Academy Almelo) vs. Rowan van de Weijer (Scorpio Gym)
Davy Steenhuis (Viriya Gym) vs. Atilla Sedef (Fight Academy Almelo)
Danny Venema (Viriya Gym) vs. TBA
demo – Levi Fokkinga (Team Simon van der Veen) vs. Rayan Elbouaraui (Team Bastov)
demo – Emma Scheeringa (Team Simon van der Veen) vs. Lieke Oosterheerd (Team v/d Giessen)
Chenoah Timmer (Shima Gym) vs. Jamie Lynn van As (Team No Mercy)
Leon Tel (Tapilatu) vs. Valentijn van Beekhoven (Cool Gym)
Mohamed Shihab (Ultimate Gym) vs. Mohamed Chaara (Team Bastov)
Vincent de Weijs (Ultimate Gym) vs. Amir El Bouaraoui (Team Bastov)
Jort Walker (Team Simon van der Veen) vs. TBA
Dominique Post (Mejiro Gym Drenthe) vs. Sanjana Gajadhar (MTF)
Amir El Bouaraoui (Team Bastov) vs. Stef Kroon (Bora Gym)
Maikel Lourens (Team Knaap) vs. Bram van Veen (Ciric sports)
Robert Timmer (Mejiro Gym Drenthe) vs. Ryan Sanders (Team Knaap)
Jaleesha Finke (Fight Academy Almelo) vs. Willie Prins (KB Burgum)
Yarnick Vos (Mejiro Gym Drenthe) vs. Jakob Herdt (Fightclub Militia)
Melati Abrahams (Glorious Gym) vs. TBA
Sahihra Bahassou (Team Bastov) vs. Denise Keul (Fightclub Militia)
Ayoub Chabari (Kyoku Gym) vs. Paul van der Weg (KB Burgum)