Datum: 28-10-2017
Locatie: Sportcomplex De Kei
Plaats: Zutphen
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Dewi Mensink (KB Henneken) vs. Nooraya Aliradja (Fightsport Den Haag)
J-klasse – Mick vd Berg (Bora Gym) vs. Mohamed El Oualkadi (Royal Mechelen)
J-klasse – Kaan Gokmen (Bouzidi Gym) vs. Ilias Lahrach (Royal Mechelen)
J-klasse – Yassine Kaddouri (KB Henneken) vs. Souhail El Ans (Mattiz Gym)
J-klasse – Jihad Karalik (KB Henneken) vs. Arie Luitjes (Team Smits)
J-klasse – Juliano Pauruti (KB Henneken) vs. Emiliano Yousuf (Mattiz Gym)
J-klasse – Jerry Leemans (KB Henneken) vs. Appie Hasman (Team Smits)
J-klasse – Yassin Kirmiziyuz (KB Henneken) vs. Youssef Younes (FT Wageningen)
J-klasse – Peter Welsing (KB Henneken) vs. Anil Yilmaz (Ubeda Sports)
J-klasse – Bliss Rutten (KB Henneken) vs. Kimberley Huisser (Ubeda Sports)
J-klasse – Kelvin Gerritsen (KB Henneken) vs. Joe Romijn (Team Smits)
J-klasse – Alycia van Engelen (KB Henneken) vs. Jana Gluck (MT Dortmund)
J-klasse – Juninho Renjaan (Budaya Cuijk) vs. Cem Oncu (MT Dortmund)
N-klasse – Romy Kranendijk (KB Henneken) vs. Seda Guzel (Balans Gym)
N-klasse – Sara Gabriel (Roys Gym) vs. Marjolein Bulbaai (FT Wageningen)
N-klasse – Bane Biskupovic (Bora Gym) vs. Omar Rahmoun (Ubeda Sports)
N-klasse – David Oppel (KB Henneken) vs. Youssef El Maazouzi (Bushido’s)
N-klasse – Tycho van Petersen (KB Henneken) vs. TBA
N-klasse – Faisel El Dahwi (Roys Gym) vs. Ilias Aberkane (Bouzidi Gym)
N-klasse – Jesper Doldersum (KB Henneken) vs. TBA
N-klasse – Yusuf Siki (Bora Gym) vs. Rick van Trier (Team Smits)
C-klasse – Sharon Tai (KB Henneken) vs. TBA
C-klasse – Ritchie Verwaayen (Ubeda Sports) vs. Tymothy Gressmann (Team Smits)
C-klasse – Nick Scharrenberg (KB Henneken) vs. Roy Maylof (Tonys Gym)
C-klasse – Ogyzhan Ulucay (Bora Gym) vs. Achmed Kraiem (Team Smits)
C-klasse – Akin Senturk (Bora Gym) vs. Nikos Ikonomoupolos (Ubeda Sports)
C-klasse – Flan Notten (KB Henneken) vs. Hicham Kourtit (Bushido’s)
C-klasse – Santi Ramirez (Budaya Cuijk) vs. Mircea Stamen (Fight Sport Den Haag)
C-klasse – Finn Notten (KB Henneken) vs. Ismael Ouzgni (Team Aussie)
C-klasse – Huseyin Gurkan (Bouzidi Gym) vs. Adelhak Ouhris (Team Aussie)
B-klasse – Avdi Mehic (Balans Gym) vs. Younes Sultani (MT Dortmund)
B-klasse – Ahmed Hasman (Team Smits) vs. Nasserdine El Hamdama (FT Wageningen)
B-klasse – Kevin Henneken (KB Henneken) vs. Daniel Ramadin (Fightclub Amstelveen)
N-klasse – Anis El Hadouti (Team Roosmalen) vs. TBVA
N-klasse – Azimi Zabiullah (Bushido’s) vs. Jeremy Teulings (Team Roosmalen)
B-klasse – Alexander Jinzen (KB Henneken) vs. Brian Tweeboom (Fightsport Den Haag)