Datum: 03-12-2017
Locatie: Sportcentrum Leek
Plaats: Leek
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

Voorprogramma

J-klasse (demo) – Levi Fokkinga (Team Simon vd Veen) vs. Darnell Sapulette (Baguala Gym Assen)
J-klasse (demo) – Riyad el Gourri Team Ypenburg) vs. Delano Lautenbaug 8 jaar (Mental Sports)
J-klasse – Sven Profijt (9ja Gym) vs. Demian Wolsink (Team Peye Kickboksen)
J-klasse – TBA vs. Giulia Ecca (Baguala Gym Leek)
J-klasse – Jayden Vereyken (9ja Gym) vs. Youssef Abdulahad (Ciric Sports)
J-klasse – Djando Ten Doornkaat (9ja Gym) vs. Wesley Sommeling (Baguala Gym Assen)
J-klasse – Allart de Vries (Ultimate Gym) vs. Damian Ramdien (Team Ypenburg)
J-klasse – Len Hulshof (Loasana Gym) vs. Damian 10 jaar (MT Hoogeveen)
J-klasse – Youri Venema (Team Peye Kickboksen) vs. Dion van der Meer (Team Ypenburg)
J-klasse (demo) – Lieke Oosterheerd (Team vd Giessen) vs. Emma Scheeringa (Team Simon vd Veen)
J-klasse (demo) – Djaoh Louhenapessy (9ja Gym) vs. Tyrone Luimes (Private Victory Borne)
J-klasse – TBA vs. Silvano Ruiter (Baguala Gym Assen)
J-klasse – Le Tisha Renkema (KB Groningen) vs. Delayne Kleijnen (Team Ypenburg)
J-klasse – Rayenna Ten Doornkaat (9ja Gym) vs. Roosmarijn Marks (Team vd Giessen)
J-klasse – Parivash Rahimi (Loasana Gym) vs. Noah Amelsbeek (Viriya Gym)
J-klasse – Demy van der Kemp (9ja Gym) vs. Randy Smits (Team Ypenburg)
J-klasse – Vincent de Weijs (Ultimate Gym) vs. Owen Grim (MT Hoogeveen)
J-klasse – Annieck Gommel (KB Harkstede) vs. Yasmine Weszberge (Team Ypenburg)
J-klasse – Chiel Breteler (Private Victory Borne) vs. Jord Walker (Team Simon vd Veen)
J-klasse – Earlygene Flaneur (Team MAS) vs. Diego Kiestra (Baguala Gym Groningen)
J-klasse – Brandon van Henningen (Team Ypenburg) vs. Pharell Sapulette (Baguala Gym Assen)
J-klasse – Miles Heller (KB Groningen) vs. Mohamed Shihab (Ultimate Gym)
J-klasse – Jamie Kropf (Team Bijlsma) vs. Fodel Amri (Baguala Gym Groningen)
J-klasse – Saskia Koekoek (MT Hoogeveen) vs. Dewi Mensink (KB Henneken)
J-klasse – Isa Hulsman (Buffel Kickboxing) vs. Amani Manuputty (Baguala Gym Assen)
J-klasse – Woody van’t Hoeft (Killa’s Cardio Boxing) vs. Kelvin Gerritsen (KB Henneken)
J-klasse – Ayoub Chabari (Kyoku Gym) vs. Aleka Manuputty (Baguala Gym Assen)

Hoofdprogramma

N-klasse – Serif Ayerdem (Menxhigi Team) vs. Heini vd Wal (Team Peye Kickboksen)
N-klasse – Andy Kranenburg (Glorious Gym) vs. Hayo Smeltekop (Gladiator Gym)
N-klasse – Maartje vd Heijden (Killa’s Cardio Boxing) vs. Romy Kranendijk (KB Henneken)
C-klasse – Dardan Menxhigi (Menxhigi Team) vs. Mohammed Ali Karacan (Ciric Sports)
N-klasse – Nassim El Bouazzati (Gym Alkmaar) vs. Romano Varela (Gladiator Gym)
N-klasse – Rick Stormbroek (Vechtsport Veendam) vs. Zakaria Bouanani (Choy Bo)
N-klasse – Demi Hobers (Garuda Gym) vs. Estelle Kailola (Baguala Gym Groningen)
C-klasse – Brandon Rustenburg (Simson Gym) vs. Arjen van Heuven (Pro Elite)
N-klasse – Johnny Bakker (Moksha Gym) vs. Peter Rottine (Team Peye Kickboksen)
C-klasse – Younes El Yandouzi (Budo NOP) vs. Aro Sahakyan (Killa’s Cardio Boxing)
C-klasse – Radjiv Maduro (Simson Gym) vs. Michael Cordilia (Baguala Gym Groningen)