De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse (demo) – Darnell Sapulette (Baguala Gym Assen) vs. Levi Fokkinga (Team Simon vd Veen) eindigt in een onbeslist
J-klasse (demo) – Delano Lautenbaug (Mental Sports) vs. Riyad el Gourri (Team Ypenburg) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Jord Walker 11 jaar (Team Simon vd Veen) vs. Chiel Breteler (Private Victory Borne) WOP
J-klasse – Youssef Abdulahad (Ciric Sports) vs. Jayden Vereyken (9ja Gym) WOP
J-klasse – Damian Ramdien (Team Ypenburg) WOP vs. Allart de Vries (Ultimate Gym)
J-klasse – Wesley Sommeling (Baguala Gym Assen) vs. Djando Ten Doornkaat (9ja Gym) WRSC
J-klasse (demo) – Emma Scheeringa (Team Simon vd Veen) vs. Lieke Oosterheerd (Team vd Giessen) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Giulia Ecca (Baguala Gym Leek) vs. Demi Bremer (MT Hoogeveen) eindigt in een onbeslist
J-klasse (demo) – Tyrone Luimes (Private Victory Borne) vs. Djaoh Louhenapessy (9ja Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Damian van Dalen (MT Hoogeveen) vs. Len Hulshof (Loasana Gym) WOP
J-klasse – Diego Kiestra (Baguala Gym Groningen) vs. Earlygene Flaneur (Team MAS) WOP
J-klasse – Dion van der Meer (Team Ypenburg) WOP vs. Youri Venema (Team Peye Kickboksen)
J-klasse – Roosmarijn Marks (Team vd Giessen) vs. Rayenna Ten Doornkaat (9ja Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Silvano Ruiter (Baguala Gym Assen) WOP vs. Geale Meindertsma (Team Peye Kickboksen)
J-klasse – Noah Amelsbeek (Viriya Gym) vs. Parivash Rahimi 12 jaar (Loasana Gym) WOP
J-klasse – Randy Smits (Team Ypenburg) vs. Demy van der Kemp (9ja Gym) WOP
J-klasse – Owen Grim (MT Hoogeveen) vs. Vincent de Weijs (Ultimate Gym) WOP
J-klasse – Yasmine Weszberge (Team Ypenburg) vs. Annieck Gommel (KB Harkstede) WOPG
J-klasse – Dewi Mensink (KB Henneken) vs. Saskia Koekoek (MT Hoogeveen) WOP
J-klasse – Pharell Sapulette (Baguala Gym Assen) vs. Brandon van Henningen (Team Ypenburg) WMI
J-klasse – Mohamed Shihab (Ultimate Gym) WOP vs. Miles Heller (KB Groningen)
J-klasse – Fodel Amri (Baguala Gym Groningen) WOP vs. Jamie Kropf (Team Bijlsma)
J-klasse – Amani Manuputty (Baguala Gym Assen) vs. Isa Hulsman (Buffel Kickboxing) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Kelvin Gerritsen (KB Henneken) WOP vs. Woody van’t Hoeft (Killa’s Cardio Boxing)
J-klasse – Aleka Manuputty (Baguala Gym Assen) WOPG vs. Ayoub Chabari (Kyoku Gym)
N-klasse – Heini vd Wal (Team Peye Kickboksen) vs. Serif Ayerdem (Menxhigi Team) WOP
N-klasse – Hayo Smeltekop (Gladiator Gym) WOP vs. Andy Kranenburg (Glorious Gym)
N-klasse – Romy Kranendijk (KB Henneken) WOP vs. Maartje vd Heijden (Killa’s Cardio Boxing)
C-klasse – Mohammed Ali Karacan (Ciric Sports) vs. Dardan Menxhigi (Menxhigi Team) WOP
N-klasse – Romano Varela (Gladiator Gym) vs. Nassim El Bouazzati (Gym Alkmaar) WOP
N-klasse – Zakaria Bouanani (Choy Bo) WOP vs. Serge Doddema (Vechtsport Veendam)
C-klasse – Estelle Kailola (Baguala Gym Groningen) WTKO vs. Demi Hobers (Garuda Gym)
C-klasse – Arjen van Heuven (Pro Elite) vs. Brandon Rustenburg (Simson Gym) WMI
N-klasse – Peter Rottine (Team Peye Kickboksen) vs. Johnny Bakker (Moksha Gym) WOP
C-klasse – Aro Sahakyan (Killa’s Cardio Boxing) vs. Younes El Yandouzi (Budo NOP) WOP
C-klasse – Michael Cordilia (Baguala Gym Groningen) vs. Radjiv Maduro (Simson Gym) eindigt in een onbeslist