Datum: 17-12-2017
Locatie: Hoyer’s Gym
Plaats: Heerlen
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse (demo) – Sarino Davies (Hoyer’s Gym) vs. Tobias Azadi (Demirci)
J-klasse (demo) – Guiliano Raats (Jeri Gym) vs. Noud Paulissen (Team Swakhoven)
J-klasse – Kealan Beijes (Mitch Gym) vs. Jowendley Marcelina (Channarong Gym)
J-klasse – Tycho Storcken (Budokai Senshi ) vs. Mohamed Himmi (Budokan Dortmund)
J-klasse – Bruce Russing (Budokai Senshi ) vs. Orlando Hopmans (Diablo Gym)
J-klasse – Dylano Peas (Budokai Senshi ) vs. Sascha Frijens (Demicri)
J-klasse – Marciano Pikaro (Demicri) vs. Azar Bilek (Energy Gym)
J-klasse – Roger Bettonville (The Mixx Eindhoven) vs. Dion v/d Meer (Team Ypenburg)
J-klasse – Naima Jacobs (Hoyer’s Gym) vs. Gisele Werth (Team Altena)
J-klasse – Kyel Coolen (MAC) vs. Dylano Stassen (Team Swakhoven)
J-klasse – Melanie Steffner (Diablo Gym) vs. Amy Godding (Team Swakhoven)
J-klasse – Jaimy te Pas (Team Altena) vs. Soraya Proenings (Appie’s Fight Gym)
J-klasse – Moreno Beackland (Hoyer’s Gym) vs. Angelo Caldara (MAC)
J-klasse – Nikita van der Meer (Hoyer’s Gym) vs. Zenna Kemenade (The Mixx Eindhoven)
J-klasse – Yousef El Omeri (Energy Gym) vs. Randy Smits (Team Ypenburg)
J-klasse – Mirwais Triziwal (Hoyer’s Gym) vs. Berkan Demir (Budokan Dortmund)
J-klasse – Job Vreuls (Jeri Gym) vs. Damian Kleinman (Dada Gym)
J-klasse – Joey van de Aa (The Mixx Eindhoven) vs. TBA
J-klasse – Mart Hartgerink (Hoyer’s Gym) vs. Omar Lahiba (Jeri Gym)
N-klasse – Charissa Marx (Puma Gym) vs. Rafke Sastraa (Team Alken)
N-klasse – Oussama Benhhjemoui (Champions Gym Leuven) vs. Samet Yurdakul (Dipanegara)
N-klasse – Jaimy Prick (Team Alken) vs. Amber Swinkels (Quinn Gym)
N-klasse – Lars Doedel (Fightclub Vlissingen) vs. Esmael Algunenatra (Dipanegara)
N-klasse – Quint Basstra (Jego Gym) vs. Anis Boubri (Fidan Gym)
N-klasse – Aziz Akoudad (Team Ypenburg) vs. Ilias Bathaclaf (MAC)
N-klasse – Sarya Akrouch (Hoyer’s Gym) vs. Dylan Houers (Bushido)
N-klasse – Wail Elhamraoui (Hoyer’s Gym) vs. Stefan Rotarmel (Energy Gym)
N-klasse – Tim Voragen (Budokai Senshi ) vs. Alexandros Giotitgas (Energy Gym)
N-klasse – Frenk v/d Kerkhoff (Appie’s Fight Gym) vs. Thomas Vilmans (Parkstad Martial Arts Institute)
N-klasse – Bram Verkeyn (Mitch Gym) vs. Mathon van der Woude (Budokai Senshi)
C-klasse – Mourad Belfallah (Quinn Gym) vs. Ayoub Bouzambou (Team AP)
MMA – Kayleigh Bachus (Team Heatubun) vs. Senna v/d Veerdonk (Van Buel Sports)
C-klasse – Tristan Bernaards (Hoyer’s Gym) vs. Hosni al Najjar (Fightclub Vlissingen)
C-klasse – Wesley Kenter (Jego Gym) vs. Samir Rached (Champions Gym Leuven)
C-klasse – Wesley Schors (Hoyer’s Gym) vs. Fouad de Kroon (Team Alken)
MMA – Sven Straat (Hoyer’s Gym) vs. Ohri Ashok (Team Paul Allard)
C-klasse – Max Weekers (Team Alken) vs. Dennis Becker (Energy Gym)