Datum: 24-03-2018
Locatie: Sporthal Dijnselburg
Plaats: Zeist
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – TBA vs. Dennis Jansen (Burning Heart)
J-klasse – Sallahedine Idrissi Chiour (Slimani Gym) vs. Abdo Yasseen (Team Verhaar)
J-klasse – Bilal Lamribet (Slimani Gym) vs. TBA
J-klasse – Safouane Bourich (Slimani Gym) vs. Bilal Dahchouri (Jellema)
J-klasse – Giovanni Kromotiko (Slimani Gym) vs. TBA
J-klasse – Marouane Idrissi Chiour (Slimani Gym) vs. Adnane Farirou (Burning Heart)
J-klasse – Yassine el Amadi (Slimani Gym) vs. Ayoub Mahamuud (Zakaria)
J-klasse – Rayaan Elbaz (Elbaz Gym) vs. Chris Schoner (Burning Heart)
J-klasse – Marwan Belbachir (Elbaz Gym) vs. Faissal Rochdi (Mattiz Gym)
J-klasse – Safouane Bouhalta (Jellema) vs. TBA
N-klasse – Jos van Kooten (Slimani Gym) vs. TBA (Team Beast of the East)
N-klasse – Suraime Jap Ngie (Slimani Gym) vs. TBA
N-klasse – Amin Tmim (Fight Training Wageningen) vs. Stephane Pagliere (Orlando Wiet)
N-klasse – Nabil el Kachouti (Slimani Gym) vs. Evert Blom (Elbaz Gym)
N-klasse – Bilal el Kachouti (Slimani Gym) vs. Lars Doedels (Fight Club Vlissingen)
N-klasse – Zubeyr Uslu (Slimani Gym) vs. TBA
N-klasse – Youssef Boughzir (Fight Training Wageningen) vs. Onat Agir (Fidan Gym)
N-klasse – Lano Roelofs (Fight Club Vlissingen) vs. TBA
N-klasse – Emirhan Avci (Jellema) vs. Misael Matos (Zakaria)
N-klasse – Mohammed Jumaale (Zakaria) vs. TBA
N-klasse – Yannick Olio-Klien (Orlando Wiet) vs. TBA
N-klasse – Dave Sterkenburg (Team Verhaar) vs. TBA
C-klasse – Geert Loven (Slimani Gym) vs. Jeffrey Nijhof (Gym Reflexx)
C-klasse – Adil Boughzir (Jamal Karrouche) vs. Said Hallak (Fightclub 0318)
C-klasse – Yassine Bouali (Fight Training Wageningen) vs. TBA
B-klasse – Samir Sanharib (Slimani Gym) vs. Steven van den Broek (Chahbari)
B-klasse – Nouredinne el Aamrani (Slimani Gym) vs. Abdullah Suak (Fidan Gym)
B-klasse – Mustafa Uslu (Slimani Gym) vs. Micha Eradus (Fightclub 070)
B-klasse – Sabir Chakir (Fightclub 0318) vs. Abel Manderah (Lloyd van Dams)
B-klasse – Nasserdinne el Hamdanni (Fight Training Wageningen) vs. Burak Barlas (Chahbari)
A-klasse – Rodrego Ferreira Meneira (Jamal Karrouche) vs. Doah Devon (FFC)
A-klasse – Zakaria Sebbar (Team Souwer) vs. Emad Habouch (Mattiz Gym)
A-klasse – Karim Dari (Fidan Gym) vs. Sheedy Tavares (Soares Gym)
A-klasse – Anass Aaras (Team Souwer) vs. Tony Jas (Fightclub 070)
A-klasse – Marcel Verhaar (Team Verhaar) vs. Fatih Oscan (Lloyd van Dams)
A-klasse – Hicham El Gaoui vs. Benjamin Masudi (Hemmers Gym)