Datum: 21-04-2018
Locatie: Theater Castellum
Plaats: Alphen aan den Rijn
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Fleur Broer (Bodegraven Boxing Club) vs. Gina Weerdenburg (Tjakai)
J-klasse – Nikki Pijnacker (Mendez Gym) vs. Selina Vugts (Ling Ho Gym)
J-klasse – Zidane El Biali (Rebo) vs. Ayman Lahrouchi (Colosseum Kids)
J-klasse – Demi Romijn (Kassem Gym) vs. Jadey Heil (Colosseum Kids)
J-klasse – Adil Mohammed Allai (Kassem Gym) vs. Youssef Ziani (Team Bleekwilder/Noudri)
J-klasse – Aidan Bosman (Kassem Gym) vs. Ayoub Kalleche (Rebo)
J-klasse – Chella Strijkert (Kassem Gym) vs. Quinty van Dijk (Team Engery)
J-klasse – Marouane Allai (Kassem Gym) vs. Sami Andour (Kickboks Gouda)
J-klasse – Faisal Alauouimrani (Kassem Gym) vs. Dean van Megen (Colosseum Kids)
J-klasse – Mohammed Ibrahim (Kassem Gym) vs. Saad Khalki (Rebo)
J-klasse – Wayne Hoogeveen (Allroundboxing) vs. Damien van Noort (Team Bleekwilder/Noudri)
J-klasse – Lola Rietveld (Kassem Gym) vs. Youssra Cbihi (Team Bleekwilder/Noudri)
J-klasse – Demy Hoogeveen (Allroundboxing) vs. Lina Belhaj (Alphen Sports)
J-klasse – Shereen Allai (Kassem Gym) vs. Fay Verweij (Ubeda Sports)
J-klasse – Fereley van Barlingen (Kassem Gym) vs. Dewi Klijn (Colosseum Kids)
J-klasse – Cejay Oudshoorn (Bodegraven Boxing Club) vs. Quinten Dool ()Team Exellent
J-klasse – Daniel de Roest (Team Bleekwilder/Noudri) vs. Devano Blok (Ubeda Sports)
J-klasse – Jill Penterman (Ubeda Sports) vs. Joëlle Roomenburg (Colosseum Kids)
J-klasse – Tyren Klink (Team Fighting4All) vs. Anil Yilmaz (Ubeda Sports)
J-klasse – Jairo Chaudharie (Team Exellent) vs. Yassin Hennesi (Ubeda Sports)
J-klasse – Zoë Mackaaij (Alphen Sports) vs. Isah Nieuwpoort (Team Fighting4All)
J-klasse – Ouahiba Yahyaoui (Team Exellent) vs. Joey de la Cousine (Ling Ho Gym)
J-klasse – Chakir Amaadachou (Rebo) vs. Souhayl el Haouari (Team Engery)
J-klasse – Athanasia Kwarten (Colosseum Kids) vs. Imane El Alami (Ubeda Sports)
J-klasse – Amal Yahyaoui (Team Fighting4All) vs. Sanna Cornelissen (Ubeda Sports)
J-klasse – Linne Stad (Team Fighting4All) vs. TBA
J-klasse – Nikki Penterman (Ubeda Sports) vs. Jessica Schut (Ling Ho Gym)
J-klasse – Iiay Groenscheij (Team Exellent) vs. Quinton Man (Colosseum Kids)
J-klasse – Kelsey Wagenaar (Alphen Sports) vs. Bade Girgin (Team Engery)
J-klasse – Jeroen Molenwijk (Alphen Sports) vs. Luca Ruiz (Team Engery)
J-klasse – Ivar Bok (Kassem Gym) vs. Kilian Zonneveld (Colosseum Kids)
J-klasse – Brittney Gerrits (Kassem Gym) vs. Lois Koster (Colosseum Kids)
J-klasse – Nour El Alami (Ubeda Sports) vs. Michael vd Louw (Colosseum Kids)
N-klasse – Souhail Moumni (Team Bleekwilder/Noudri) vs. Samad Zaay (Kickboks Gouda)
N-klasse – Ali Hoseini (Alphen Sports) vs. Mika van Oostwaard (Saichon Evolution Muaythai Gym)
N-klasse – Yeng Yeng He (Bodegraven Boxing Club) vs. Demi Otto (Allroundboxing)