Datum: 24-03-2018
Locatie: Topsporthal IISPA
Plaats: Almelo
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

Voorprogramma

J-klasse – Yordie van de Berg (FT SC IJsselmuiden) vs. Indio Manz (Chok Dee Deventer)
J-klasse – Sem van der Weide (Scorpio Gym) vs. Emre Simsek (Gym USA Sport)
J-klasse – DilaraHamamioglu (Scorpio Gym) vs. TBA
N-klasse – Jesper Vermaas (Scorpio Gym) vs. Ilyas Chattat (Chok Dee Deventer)
N-klasse – Hussein Mohammed (Team Aerts) vs. Mohanmed Amhauan (BOTE)
N-klasse – Jordy van Oorschot (Scorpio Gym) vs. Ricardo Russcher (FT SC IJsselmuiden)
N-klasse – Guevar Deekman (Scorpio Gym) vs. Fouad Bounda (BOTE Zutphen)
N-klasse – Ivziku Irsveld (Sportschool Duust) vs. Mehdi Erdoga (M&R Sport Academy)
N-klasse – Jordi Sousa Roig (Scorpio Gym) vs. Anwar Bouja (Universal Gym)
N-klasse – Mark van Putten (FT SC IJsselmuiden) vs. Julian Rûeck (SportsArt)
N-klasse – Roy Erkelens (Scorpio Gym) vs. Dennie Snijder (Fit Kicboxing)
N-klasse – Shadie Smits (SportsArt) vs. Jaring Kloetstra (The Gym Harkema)
N-klasse – Purdey Voortman (Scorpio Gym) vs. Theresia Michels (Chok Dee Deventer)
N-klasse – Yasminn Kreijkes (Team Eden) vs. Pien Bekke (Gideon’s Gym)
N-klasse – Montana Aerts (Team Aerts) vs. Kerensa Persoons (Sportschool v/d Oever)
N-klasse – Rick Olijve (Scorpio Gym) vs. Hedde Oord (The Gym Harkema)
N-klasse – Muhammer Yilmaz (FAA) vs. Herrald van de Kolk (FT SC IJsselmuiden)
N-klasse – Karim Otto (Scorpio Gym) vs. Jannes Stam (Chok Dee Deventer)
N-klasse – Desny Sein (Team El Toro) vs. Fokke Weening (The Gym Harkema)
N-klasse – Olivier Gillis (Scorpio Gym) vs. Elson Kock (BOTE Apeldoorn)
N-klasse – Emiel Exel (Scorpio Gym) vs. Ahmed Nuur (Chok Dee Deventer)
MMA (amateur) – Patrick Oonk (Team El Toro) vs. Nick van ’t Ende (FT SC IJsselmuiden)
C-klasse – Danique Remkes (SportsArt) vs. Nynke Brouwers (Universal Gym)
C-klasse – Djavid Ibrahimli (You Can Gym) vs. Soufian El Haji (El Otmani Gym)
C-klasse – Bart Scholten (Team Aerts) vs. Marco Kesteloo (SportsArt)
C-klasse – Chavaraël Sahuleka (Team Geronimo) vs. Mehdi Acikyol (Universal Gym)
MMA (amateur) – Danny Hogeling (Team El Toro) vs. PJ van Beest (BBFA)

Hoofdprogramma

N-klasse – Etoes Pattiasina (Scorpio Gym) vs. Tsega Kraayenzang (BOTE Zutphen)
N-klasse – Martijn Gouma (Team El Toro) vs. Stefan Baaijens (Team Altena)
N-klasse – Abdullah Faqiri (Scorpio Gym) vs. Brian Molenaar (Tony’s Gym)
N-klasse – Badr Hamdaoui (BOTE Almelo) vs. Mike Joffer (Asghari Gym)
N-klasse – Chen Yu Mei (Scorpio Gym) vs. Rowdy Drenth (Fenn/Gym5)
MMA (amateur) – Alexandr Ilischenko (Team El Toro) vs. Bart Kuipers (BBFA)
C-klasse – Cyrano Gerrits (Team Geronimo) vs. Faisal al Dahwi (Roy’s Gym)
C-klasse – Hercules Stroop (Scorpio Gym) vs. Jay Banfield (BOTE Zutphen)
C-klasse – Lesley Sapulette (Team Aerts) vs. Melik Avcu (You Can Gym)
C-klasse – Boris Perez Mejia (Chok Dee Deventer) vs. Jeffrey Smith (The Gym Harkema)
B-klasse – Lorenzo Geurink (Roy’s Gym) vs. Mohamed Mouhdad (Asghari Gym)
MMA (pro) – Max Manoehoetoe (NPU Almelo) vs. Harry Seigers (BFFA)
Full Contact – Chico Martinez (Team El Toro) vs. Geronimo de Vries (Team Geronimo)