Datum: 24-06-2018
Locatie: Hoyer’s Gym
Plaats: Heerlen
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Sascha Frijns (Demirci) vs. Halim Vatsuyev (MAC)
J-klasse – Nigel Karssing (Hoyer’s Gym) vs. Zakaria el Jari (Rachids Gym)
J-klasse – Dave Benincasa (Vivas Gym) vs. Kyel Coolen (MAC)
J-klasse – Kyan Horn (Jego Gym) vs. Soufian Bouaali (Altena Kickboxing)
J-klasse – Jonathan Pertgen (MT Duisburg) vs. Manuel Youssef (Altena kickboxing)
J-klasse – Laura Frenken (Lumpini Gym) vs. Amy Godding (Team Swakhoven)
J-klasse – Damian van Cleef (Hoyer’s Gym) vs. Yesney Grooten (Appie’s Fight Team)
J-klasse – Joey Schaeks (Jeri Gym) vs. Jordy Grooten (Appie’s Fight Team)
J-klasse – Nina Coorens (Demirci) vs. Gina Scherwitzki (MT Duisburg)
J-klasse – Mila Faasen (Jego Gym) vs. Shenteley Groeneweg (Lumpini Gym)
J-klasse – Wim Meijer (Jeri Gym) vs. Saifeddin El Jari (Rachids Gym)
N-klasse – Tristan van der Horst (Hoyer’s Gym) vs. Philep de Boer (Vivas Gym)
N-klasse – Ilias Amri (Hoyer’s Gym) vs. Esmael Alguenatra (Dipanegara)
N-klasse – Omar Debbali (Haberland Landgraaf) vs. Erwin Daniels (MAC)
N-klasse – Danilo Bergsma (Jego Gym) vs. Omar Lahiba (Jeri Gym)
N-klasse – Kamal ElAmnaoui (Black Panters) vs. Brayn Brokamp (Sportschool Haberland)
N-klasse – Nelis Rodolf (Demirci) vs. Kai Ibe (Lumpini Gym)
N-klasse – Sarya Darbis (Hoyer’s Gym) vs. Laurens Bemelmans (Parkstad Martial Arts Institute)
N-klasse – Achraf Achbaibi (Rachids Gym) vs. Raymond Palm (Dipanegara)
N-klasse – Umeyer Bilican (Rachids Gym) vs. Ricardo Adriolo (Demirci)
N-klasse – Ibrahim Hurmovic (Demirci) vs. Tim Voragen (Senshi)
N-klasse – Simon Wodzik (Hoyer’s Gym) vs. Julian van Kuuilenburg (Altena Kickboxing)
N-klasse – Thomas Bollar (Energy Gym) vs. Nelis Klee (Dipanegara)
C-klasse – Charissa Marx (Puma Gym) vs. Helene Thilion (Olimpboxe Muay Thai)
C-klasse – Falco Stultiens (Jeri Gym) vs. Masih Njarabi (Vivas Gym)
MMA – Klaudiusz Kurowski (Rachids Gym) vs. Sam Voorbij (FTMA)
MMA – Alejandro Tinge (MAN Academy) vs. Leo Smit (Team Duncan)
C-klasse – Goeffrey Penders (Hoyer’s Gym) vs. Saeed Hijdairi (Vivas Gym)
C-klasse – Wesley Schors (Hoyer’s Gym) vs. Dylan van Weijck (Boessen Gym)
MMA – Swen Straat (Hoyer’s Gym) vs. Wesley Fokker (Team Duncan)