Zaterdag 14 Mei is in Sportcentrum Vredehog weer een groot vechtsport evenement opgezet. Uit een samenwerking tussen Team Petres en de Stichting’’ Opgeven is geen Optie en Fighsting Stars is een gala met een fantastische line-up opgezet.

Clyde Petres zal zijn afscheidspartij vechten tegen de Spanjaard Iru Hernadez. Ook zal Chakuriki’s pupil Ramzi Tamaditi het opnemen tegen Maiki Karathanasis van FFC. Binnenkort ook een interview met Maiki hier op R1N!!

Hieronder de matchmaking:

UMC Title A 72,5 kg; Clyde Petres (Team Petres) – Iru Hernandez (Spain)
UMC Title A 69,8 kg; Ramzi Tamaditi (Chakuriki) – Maik Karathanasis (FFC)

 
A 78 kg; Joep Beerepoot (Team Petres) – Jeremy Blijd (Pancration)
A — kg; Ricardo van den Bos (Mike’s Gym) – TBA
B — kg; Reda (Mousid Gym) – TBA
B 65 kg; Jose Vlugt (Days Gym) – Mustafa Ait Ben Hadou (Chakuriki)
B 73 kg; Eyevan Danenberg (Team Petres) – Abdessalaam Elhannouti (Generation Gym)
C 67 kg; Abdel Mouhi (Mousid Gym) – Amir Gudojev (Fighting Spirit Gym)
C 66 kg; Kevin Bromet (Days Gym) – Nader Farhou (Pancration)
C 59 kg; Remsy Ramos (Days Gym) – Tarik Bouhafa (Fighting Spirit Gym)
C 63 kg; Levon van der Geest (Sportcenter 010) – Ilias Bouchalikht (Samurai Sports)
C 62 kg; Julian Main (Days Gym) – Brendan Cadogan (Simson Gym)
C 63 kg; Aimen Benthari (Simson Gym) – Rachid Ouzdig (FC Purmerend)
C 79 kg; Gilberto van Es (Pancration) – Mayari Mailoa (TMA Tiel)
C 69 kg; Jerry Bok (Jamal B) – Michael de Geest (TMA Tiel)
C 52 kg; Dina Gabri (Mousid Gym) – Shafika Hoeseni (Days Gym)
C 77 kg; Boetha (Charro) – Robbert (Mike’s Gym)
C 63 kg; Redouan Stitou (FC Purmerend) – Massaro Glunder (Mike’s Gym)
C HW; Kariem Salmi (El Otmani Gym) – Hatim Bouchida (Team Petres)
C 70 kg; Badr Touchane (Chakuriki) – Ahmed Stitou (El Otmani Gym)
C 77 kg; Dahmene Guillai (Vos Gym) – Soufyan Assa (Loekies Gym)
C 58 kg; Mounir Boughlid (Chakuriki) – Stefan Middelkamp (Loekies Gym)
C — kg; Chey Edwards (Jamal B) – TBA
N 90 kg; Marvin Demasco (Team Petres) – Marc Dinjens (Team Petres)
N 60 kg; Jabbar (Vos Gym) – Joy Simson (Simson Gym)
N 65 kg; Ayoub (Fighting Spirit Gym) – Naim Farhou (Pancration)
N 75 kg; Santino (Sokudo) – Lloyd Hyder (Bonjasky Academy)
N 79 kg; Yasin (Jamal B) – Jeffrey Gomes (Team Petres)
N — kg; John Buys (Chakuriki) – TBA
J 46 kg; Soufian El Haj (El Otmani Gym) – Otman el Baouti (Team Dutch Gold Utrecht)
J 51 kg; Tyjani Beztati (Pancration) – Hamza (Mike’s Gym)
J 31 kg; Kelvin Bosma (Team Petres) – Amaru Dousghthount (Generation Gym)
J 71 kg; Sian Delrock (Boukhari Gym Delft) – Hicham Stitou (Samurai Sports)
J 38 kg; Joey Buiting (Boukhari Gym Delft) – Mohamed el Hammouti (Team Dutch Gold Utrecht)
BOKS 74 kg; Mehmet Emin Yasar (Kops Gym) – Arthur Turec (Team Petres)
BOKS HW; Appie (Kops Gym) – Phil Nemec (Team Petres)

Verdere informatie:
Datum: 14 mei 2011
Tijd: 16:00 uur
Waar: Sportcentrum Vredehof, Vredehofstraat 5 Hoorn
Kaarten: €35,- aan de deur, €25,- in de voorverkoop