Op zaterdag 12 november is het alweer tijd voor de derde editie van ONEGATE2FAR.

Loe en Danny Hoyer van Hoyer’s Gym hebben weer voor een programma vol spektakel gezorgd. We kunnen wederom verwachtten wat we gewend zijn van dit topevenement namelijk een top line-up en een mooie aankleding. Marc Duncan en Duane van Helvoirt zullen strijden om de Nederlands titel -75 kg van de W.F.C.A. Danny Hoyer zal het deze avond opnemen tegen Ronald Beier van Sportschool Asia uit Duitsland.

U bent allemaal van harte welkom in sporthal de Biessen in Hoensbroek.

Matchmaking:

Nederlands Titelgevecht
Duane van Helvoirt ( Calmaro ) vs Marc Duncan ( Team Duncan )

MMA Pro

Roland Beier (Sportschule Asia Ratingen ) vs Danny Hoyer ( Hoyer’s ym )

Hyram Rodriquez ( ATF Miliia ) vs Dennis Oliwka ( MMA Spirit DL )

Palau Eric ( MMA Herstal ) vs Jermaine de Rooy ( Sahinbas / MMA Vlaardingen )

Arne Boekee ( Hoyer’s Gym ) vs Paul Guntjes (MMA Vlaardingen FTW )

Kevin Demmin ( Alligator RodeoTeam DL) vs Jeffrey Waltmans ( Hoyer’s Gym )

Robbert van de Heuvel ( Teamsuboxer) vs Haris Hajric ( MMA Vlaardingen FTW )

Guilero ( Aihato ) vs Shaun Waltmans ( Hoyer / Jego )

Max Coga ( MMA Spirit Frankfurt ) vs Jean Marc Howel ( ATF Militia )

Murat Haykir ( Sahinbas / MMA Vlaarrdingen ) vs Rafal Lewo ( MMA Spirit DL )

AMATEUR

Franz Muller ( Mu Joken Ki Dojo DL ) vs Kamil Werus ( MMA Vlaardingen FTW )

Jan Verstreaten ( Teamsu Boxer ) vs Maurice Kelleners ( Hoyer’s Gym )

Sanderson ( Team Marshmellow ) vs Michel Jacobs ( Hoyer’s Gym )

Maurice Oomen ( MMA Vlaardingen FTW ) vs Olaf Cordemeyer ( Team Schreiber )

Andy Gravee ( Hoyer’s Gym ) vs Dominik Nowak ( sg Suderwig DL )

Lelo Emerson ( MMA Herstal Bel ) vs Andy Etienne ( Team Shocx Belgie )

-David Ramires ( MMA Vlaardinge FTW ) vs Saykhan Meekev ( Red Scorpions Bel )

Suzus Hayati ( Mixfight Genk BEL ) vs Souroush Helali ( Thaiboxing Leuven BEL )

Erdie Karatas ( MT Genk BEL ) vs Angelo Semeleer ( ATF Militia )

Johan Niesthoven ( MMA Vlaardingen FTW ) vs Nick Verhoeven ( Team Topfighter BEL)

Vincent Fernandez ( Team Shocx Bel ) vs Jamie Bouwhuys ( Hoyer’s Gym )

Ron Peters ( Dipenegara ) vs Mamedou Wachtang ( MMA Herstal BEL)

Thomas Vijverberg ( Team Duncan ) vs Jiha Rijad ( MMA Herstal BEL )

Thijs Pesulima ( Team Duncan ) vs Danny Scheurs (Hoyer’s Gym )

Kelvin Mauasam (ATF Militia ) vs Hakar Sadic ( Team Duncan)

Tiago Agiuar (MMA Vlaardingen FTW ) vs Daniel Agirman (MMA Herstal )

Glen de Haan ( Hoyer’S Gym ) vs Muhammed Celebi ( SG Suderwig DL )

Djim van het Hof ( Team Schreiber ) vs Karen Konstandian ( Allard Leuven BEL)

Mustafa Bidani ( MT Genk BEL ) vs Maurice Blijdestein ( Hoyer’s Gym )