Name Gym result klasse Name Gym result
1 Samantha Meulesteen Fuyijama DB DRAW J/D Alicka Peppel FC Den Bosch  
2 Carolla van Bergen Team  Paris WOP J/D Glowie Makkinie MAS   
3 Levi Mikkers Gglory Helmond DRAW J Jouad luaali Omar gym  
4 Berdina v Loo Gglory Helmond WOP J/D Sanne Smit Mattizgym  
5 Soraya van ramelen Team Parris WOP J/D Rihab Ajjouri Team explosion  
6 Danae Degener Speijrs sport   J/D Romy van  TopTeamgeldrop WOP
7 Kevin Pontele Bulls gym WKO N Willem vd boogaard Budaya  
8 Tonnie Dekkers Fujiyama DB DRAW J Yezid Luaali Omar gym  
9 Mike Frenken Gglory Helmond WOP J Clay v Grunsven Team Parris  
10 Ricardo Muller Gglory Helmond WOP J Hakim Mujahid Mattizgym  
11 Zakaria Moemni Fujiyama DB WOP J Mouad Alloui FC Den Bosch  
12 Jolana Coenen Gglory Helmond   J/D Aliyaah Renjaan Team explosion WOP
13 Soehil Moemni Fuyijama DB   J Jermy Teulings FC Den Bosch WOP
14 damian Munster Team  Paris   J Joey Sluiter FC Den Bosch WOP
15 Dielano van ramelen Team Parris   J Achraf Ouali Team explosion WOP
16 Ufuk Fiban Team explosion WOP J Jessy Scheider Gym Haarlem  
17 annelies Koemans Boxing talents   C/D Marieke Kaal Mattizgym WOP
18 Jordinio v Peppel FC Den Bosch WOP J Elfati Mattizgym  
19 Ricardo van kooten Team Willem Peters   MMA Kaan Postaci FC Den haag WSUB
20 Alicia Holzken FC Den Bosch WOP B/D Chin vu FFC  
21 Harun Ozkan Team Iron DRAW N Imam Nalajev Meliani gym  
22 Roy Sanders Team geldrop   N Tasin Akdoyan Meliani gym WOP
23 Jacky Dacles Bulls gym WOP N Nando Petalo Jego gym  
24 Luciano Babel MAS  WOP C Mohammed Abdulaey Team Iron  
25 Kaan Dogun Team  Paris WOP N Illias El Idrisi FC Den Bosch  
26 kamil Burek Team  Paris DRAW N Joey v Koolwijk FC Den Bosch  
27 Andries v engelen FC Den Bosch WDO C Nicky Beumer Seldefence4all  
28 Stevan bagermans Gglory helmond   N Veli Kilic esdonk WOP
29 Sardar merza Team  Paris   B Jouad Abarnous ss Hoogvliet WDISQ
30 Jacky dings Gglory Helmond WOP B Mourad tounouti KB Haarlem  
31 Ilias Boulaid FC Den Bosch WTKO B Jay Leito Bulls gym