Name Gym results Klasse Name Gym results
1 Zoe Haccou Ram’s Thai DRAW d/Jkl Aaliyah Fehrmann Team Fearless   
2 Anouar el-Kadi Dragongym Denhaag WOP Jkl Soufiane Dani Mhassani Gym  
3 Nasserdine Aketal  fightclub030 WOP Jkl yousef zankoua hajigym  
4 Teun van Nimwegen Ram’s Thai WOP d/Jkl Eline van der Putten CCfL  
5 bilal Lakbiach hajigym WOP Jkl Brahim Akdi Mhassani Gym  
6 Rick Wildemast Ram’s Thai DRAW Jkl Thomas  de Renner Jellema  
7 Yassin Veerman Ram’s Thai   Jkl khalid zougaghi hajigym WRSC
8 Hamza Zouvgaghi hajigym WOP Jkl Bruno Duric Jellema  
9 Soufian El Makhouki Fighthclubara WOP Jkl Hicham Loukili Jellema  
10 Khalid Boutaam Ram’s Thai WOP Jkl Zakaria Elcoulfez TB Alphen  
11 abderrahim amirouch hajigym WOP Jkl Sulaiman Battah Jellema  
12 Kaylee Vos  Waltman Gym   d/Jkl ibtisem ouali  Fightclub030 WOP
13 Burkan Yousef Fighthclubara    Jkl ousama zougaghi hajigym WOP
14 Rebecca Pel van Asdonck   d/Nkl Seher Ulu  Jellema WOP
15 Roberto van Beusekom  Roundhouse Gym WOP Nkl younes hamdaoui gladiator gym  
16 Martijn de Wit Sydyotong WOP Ckl Younes Elkhoulati  Top Team Utrecht  
17 Valeerie Malouga  Fightclub de hollander WDO Nkl Stefen Langerhuizen van Asdonck  
18 Regian Eersel Sydyotong WDO Bkl Mingoes Pelupessy Kartal  
19 Henk Duijst  Waltman Gym   Ckl Mohammed Hammouti Mhassani Gym WOP
20 Mahsun Yildiz Dragongym Denhaag WOP Nkl Tony Kraaij The Colosseum  
21 Adriaan Hietink  Yard Gym WOP Nkl Sven de Lange TB Alphen  
22 Eric Van Brakel Fightclub de hollander WOP Nkl Fabian Budike Dragongym Denhaag  
23 Ogur Yasar Dragongym Denhaag WOP Nkl Yassin  Dag dag Kartal  
24 Rens Veilbrief Jellema   Nkl Chris Hoffman Theo Meijer Sport WKO
25 Alexander Bouwens Ram’s Thai WOP Nkl Laurens Kauffeld Mu-thaigym  
26 Alex van Bekkum TB Alphen   Nkl Bossis Bakila  Fightclub de hollander WOP
27 Mustapha Elsheimi Ram’s Thai   Nkl Gordon-Kalaykhan  Top Team Utrecht WTKO
28 Irfan Polat Dragongym Denhaag WOP Nkl Marvin Sohilait Team Kintaiko  
29 Bastiaan Houtlosser Waltman Gym   Ckl Wais Ajiz Thai Gym WOP
30 Samira Hamham Dragongym Denhaag DRAW d/Nkl Sopheary Chan  Jellema  
31 Arjen Thomassen  Waltman Gym   Nkl Ramon van Duivenvoorde Ram’s Thai WOP
32 Jan Julius Humme Bodo Gym  WTKO Bkl akram chiouar  Yuce’s Gym