Name Gym result klasse Name Gym result
1 naomy zaumbrecher  FC Den Bosch DRAW Demo Macy v. Haar Mattiz gym  
2 jordnio peppel  FC Den Bosch   Jkl Nayim Yilmaz Dale Tan WOP
3 jermy teullings  FC Den Bosch WOP Jkl Julien Nagtegaal KB Kartal  
4 P.Kersout Fidan   D Sanna Smits Mattiz gym WOP
5 yousef Lahrouhi FC Den Bosch   Jkl Fadil ethai  Shokothai WOP
6 Jamie Pieters FC Den Bosch   Jkl Roan Korver Mattiz gym WOP
7 berti v.ooyen FC Den Bosch WDO Jkl khalid zoughaghi hajigym  
8 Guillaume Pinas Team Pinas WOP Jkl Nouredinne Hni Simson Gym  
9 anis eladdouty  FC Den Bosch WDO Jkl Mahir Kina Fidan Gym  
10 ismael kalouy  FC Den Bosch DRAW Demo Anass Abdelkarimi Shokothai  
11 Dalil Koldzic Mattiz gym WDO Jkl Hamza Hazzar Simson Gym  
12 nordin v Roosmalen FC Den Bosch WOP Jkl Piet Kortland  TeamEdhardt   
13 J. Kersout Fidan WOP Jkl Tessa Snoeij Team Pinas  
14 mouad Alaoui FC Den Bosch   Jkl Muchahit Kadiogul  pasztjerik WOP
15 jordy beelwilder  FC Den Bosch WOP Jkl Toufik Tarrah Seconds Out  
16 ousama zoughaghi hajigym   Jkl Ramazan Coskun pasztjerik WOP
17 Roy Kinneging  pasztjerik WOP Jkl karim jaghi hajigym  
18 soufian Ourahoe El Otmani gym DRAW Jkl Ilias Emaangoun TB Alphen  
19 Richaymond Lopez Pinas WOP Nkl bayram Fatih Kamakura  
20 Tim van dam Pinas WTKO Nkl Halis  yildes     Kamakura  
21 Joel Sluijter FC Den Bosch WOP Jkl Hakim Moujahid Mattiz gym  
22 percy timmer  FC Den Bosch   Nkl Imad Bousraa  pasztjerik WDISQ
23 Nathan Ernst Balta’s GYM WOP Nkl Jaroah Tumansery Kartal  
24 Janneke v Hinthum FC Den Bosch DRAW D/Nkl Ashley Kunath Simson Gym  
25 Mario von Beers Pinas WOP Nkl Merdas Talebian Kamakura  
26 Nino de Wid Seconds Out   Nkl  Mimoun  el Outmani El Otmani gym WOP
27 souffian kadoery  FC Den Bosch WTKO Bkl Stas mali Saban  
28 Mohammad Poolska Team Amrani   Ckl Illias aoulad Fujiyama gym WOP
29 alicia holzken    FC Den Bosch WOP D/Bkl Ilsury Hendrikse Seconds Out  
30 Paul Jansen FC Den Bosch   Ckl Yassin el Morabit  Eaglegym WOP
31 Nourdinne Emaangoun TB Alphen WOP Ckl  Mourad  el Otmani El Otmani gym  
32 Ahmed  Stitou El Otmani gym WTKO Ckl Zaid zairov Team FFA  
33 Murat Gallab Muay thai Delft WOP Ckl mohamed Rouguiyo Team Amrani  
34 Issam Azagouagh Mattiz gym WOP Ckl Murat Maden Fujiyama gym  
35 Mo dadda Muay thai Delft   Nkl Soufiane Koubaa Team FFA WOP
36 illias eldrisie  FC Den Bosch DRAW Nkl Ted Verwegen TEAM PECO  
37 illias bulaid  FC Den Bosch   Bkl hamza soesi essalih  team amrani WOP
38 Said Saber TB Alphen   Nkl Redouan Dodi El Otmani gym WOP
39 Bart verhappen FC Den Bosch   Nkl Elvedin munjakovic Team Pinas WOP
40 Taha Eken El Otmani gym   C Youp v.Krevelen MT Delft WOP