Team Schreiber organiseert op 12 februari de 7e editie van Girl Fights Only. Zoals de titel al zegt, kunnen we ons vanaf half 3 opmaken voor een dagje `girl fights`.

Het evenement vindt plaats in de sportschool van Team Schreiber in Wormer.

De matchmaking is als volgt:

Kristy Ooms KB Brummen B-klasse 63.50 kg Bregje Pol Hejena Gym

Allison Klok Kops Gym B-klasse 57.15 kg Arev Tasirmaz Scorpio Gym

Eline Vergouw Team Schreiber C-klasse 76.20 kg Michelle Vianen MTC van Dams

Annelies Koeman SS Balance 21 jr C-klasse 72.57 kg Marieke Buschman Bodylanguage

Emina Kafali M&R Sports 18 jr C-klasse 66.68 kg Janita Westhiner SC Tapilatu 17 jr

Erika Sluijs KB Arnhem C-klasse 66.68 kg Carola Blijendaal MAS

Wafaa Driouech M&R Sports 18 jr C-klasse 63.50 kg Hafsa Debaieb Simson Gym 24 jr

Shana Lammers Oosterbaan Gym 24 jr C-klasse 63.50 kg Sheena Widdershoven Hoyers Gym 21 jr

llona Tjipjes Bodylanguage 22 jr C-klasse 55.34 kg Leyla Brouwer KB Komen 18 jr

Debora Doubli Oosterbaan Gym 18 jr C-klasse 53.52 kg Sanne Strabbing KB Cairo 24 jr

Pamela Inostroza Loeks Gym N-klasse 79.38 kg Genevieve van Tuijn Budaya Gym/X-Plosion

Nancy Heeren SanMac Sports 17 jr N-klasse 72.57 kg Sabriye de Sab Hejena Gym 19 jr

Karin Scheepsbouwer Loeks Gym 20 jr N-klasse 72.57 kg Janis Gumbs Ropie Gym 21 jr

Stephanie Nieboer Kops Gym 25 jr N-klasse 66.68 kg Dunja Timans Simson Gym 22 jr

Esmaralda Munjakovic Team Pinas 22 jr N-klasse 63.50 kg Nikey Bakker SC Brothers 22 jr

Cherryl Lijong MAS 27 jr N-klasse 63.50 kg Lotte Kleijn Winkel APGS Gym 23 jr

Lenny Jongeneel Loeks Gym 25 jr N-klasse 61.23 kg Bodil de Bruin Gym de Leeuw 32 jr

Dionysia Roethof Pancration 18 jr N-klasse 60.00 kg Tanisha Nicholson Team Messive 16 jr

Roxanne Visser Hejena Gym 17 jr N-klasse 58.97 kg Charlotte Kielholz Ropie Gym 16 jr bevestiging nodig van Hejena Gym

Samira Bens Oosterbaan Gym 24 jr N-klasse 58.00 kg Mariska Pardoel Team X-Plosion 29 jr

Ashley Kunath Simson Gym 17 jr N-klasse 55.34 kg Janneke van Hintum FC Den Bosch 17 jr

Jamy Panday SportsArt 25 jr N-klasse 55.34 kg Isabel Erkelmans Panthera Gym 18 jr

Kim de Man Team Elite 17 jr N-klasse 53.52 kg Youssra Beztati Pancration 16 jr

Nakea Janssen Oosterbaan Gym 16 jr N-klasse 52.16 kg Pinar Brouwer KB Komen 17 jr

Jill Versnel Verre Oosten 15 jr JEUGD 71 kg Romy Elshora Team Pinas 14 jr

Jolijn Pruis Mejiro Drenthe 14 jr JEUGD 61 kg Rihab Ajjouri Team X-Plosion 15 jr

Roxanne van Zeist Mejiro Drenthe 14 jr JEUGD 56 kg Fatima Tarhouli M&R Sports 12 jr

Melissa Smid Team Fearless 13 jr JEUGD 54 kg Zane Macnack KB Brummen 12 jr

Aaliyah Renjaan Team X-Plosion 13 jr JEUGD 52 kg Cellina Cherino Shabba Gym 12 jr

Oumaima Igamhiouen Verre Oosten 11 jr JEUGD 53 kg Chanel van der Wal Scorpio Gym 12 jr bevestiging nodig van Verre Oosten

Jaimelee van Rhijnen Oosterbaan Gym 14 jr JEUGD 48 kg Kaylee Timmer Hoyers Gym 15 jr

Glowie Makkinje MAS 10 jr JEUGD 45 kg Ilse Dozeman KB Brummen 12 jr

Rachel Beunder Warners Gym 10 jr JEUGD 36 kg Demi Dietzenbacher Hoyers Gym 12 jr

Dontaye Lopes Warners Gym 11 jr JEUGD 35 kg Hutiye Kafali M&R Sports 12 jr

Kautar Chams Pancration 9 jr JEUGD 34 kg Yasmine Hlimi Verre Oosten 8 jr

Teun van Nimwegen Rams Thai 8 jr JEUGD 33 kg Aleysha Smol Team Pinas 9 jr

Sandy von Beers Team Pinas 9 jr JEUGD 30 kg Aaliyah Fehrmann Team Fearless 8 jr

Yentl Paulina Shabba Gym 7 jr JEUGD 27 kg Zoe Haccou Rams Thai 8 jr

Jorina Baars SportsArt MMA PROF 70 kg Danielle West Engeland

Jessy Schwarz Deltaserat MMA 68 kg Janeth Almeida Oosterbaan/Lems

Megan van Houten Gracie Barra NL MMA 65 kg………………………………..TBA tegenstander gezocht!

Voor inschrijving kunt u mailen naar: irmaverhoeff@hotmail.com