Op 26 februari organiseert sportscenter 010 een evenement in Zoetermeer. Op deze dag staan er 4 B-klasse en 3 A-klasse partijen op het programma. Het evenement start om 15:00 uur.

  Naam Gym klasse Naam Gym KG
1 Madela Antone  Team Furious Akl Nourdin Kassrioui  sportcentre 010  
2 Karim el Osrouti  Kamakura Akl Javier Barragan  sportcentre 010  
3 Luis Tavares  Pasztjerik Akl Cengiz Ozpamuk  Team Furious  
4 Sedney Oscar  sportcentre 010 Bkl Mohammed TB Denhaag  
5 Mohammed TIJGER  sportcentre 010 Bkl Menno dos Santos TB Denhaag -79.38
6 Bilal kasroui  sportcentre 010 Bkl Ismael Benali  TB Denhaag -69.85
7 Moshin Draoui  sportcentre 010 Bkl Danial Faranhi  TB Denhaag -69.85
8 Ayoub Kharbach  sportcentre 010 Ckl Walid Bounou Kimekai Gym -58.97
9 Azdin Azerkan  sportcentre 010 Ckl Valeri Maliouga  FC De Hollander  -57.15
10 Yassin Elmourabit  sportcentre 010 Ckl hussiye el allaouia dragongym-den haag -66.68
11 Anass sportcentre 010 Ckl Naainia Anasse Samir Gym /Belgie -72.57
12 Wahtar Wahid Samir Gym /Belgie Ckl zakaira abdell   dragongym-den haag -66.68
13 sohrab ajiz  Thai Gym Ckl toensie oude westen -69.85
14 Shariar Gregorian  OMMOORD Ckl Wais Ajiz Thai Gym -66.68
15 Brahim draoui  sportcentre 010 Nkl Mert Ozturk  Team de Jager -63.50
16 Mike metz  sportcentre 010 Nkl Glenn van Steel  OMMOORD -66.68
17 Leander sportcentre 010 Nkl Mark Groenberg Siam Style  -72.57
18 Zakaria El Badrane  OMMOORD Nkl Michael Wagner Team Vanden Berg- Hansen -63.50
19 berrou sportcentre 010 Nkl Dwayne Panka Team Vanden Berg- Hansen -58.97
20 Eric Van Brakel FC De Hollander  Nkl Louis Jansen Siam Style  -63.50
21 mahsun yildiz dragongym-den haag Nkl Rik van den Heuvel  Muay Thai Vieira -82.55
22 muhamed demirel  dragongym-den haag Nkl Issam Driouach Kimekai Gym -66.68
23 Anthony Da Graça Sportschool Da Graça Nkl Chatuev Magomed Samir Gym /Belgie -53.52
24 Esref Dede  Team de Jager Nkl Paul van de Sman Felter Sport -82.55
25 Hichem Boudouan Team de Jager Nkl Pierre Korhan Samir Gym /Belgie -72.57
26 Mohamed Azouagha  Team Fightclub070 Nkl Balaev Ramazan Samir Gym /Belgie -57.15
27 Johnny dos Santos  Muay Thai Vieira Nkl Rene van Dijk Defence Academy -76.20
28 Dominique Wagner Team Vanden Berg- Hansen Nkl Ghishrow Ajiz Thai Gym -63.50
29 Sander Broens  tb denhaag  Nkl Wasiu Agbaje Team de Jager 88 kg
30 badr boukrab Team Elite   Nkl Aitoutmi Redouan Samir Gym /Belgie -82.55
31 Hugo Flaneur  sportcentre 010 Jkl Amine el Ghaddar Impact Gym 45 kg
32 Abdelali Bazaoui   sportcentre 010 Jkl Chris Walter  tb denhaag  47 kg
33 Bilal Chougrani  sportcentre 010 Jkl Martijn Luisterburg  Team Elite   54 kg
34 Zakaria Salihi  sportcentre 010 Jkl Kees Dewus  Team Fightclub070 60 kg
35 Mo Boukayou  sportcentre 010 Jkl fatih tokat  dragongym-den haag 67 kg
36 Moriente de la cour  OMMOORD Jkl Faisal Haryouly  Team Fightclub070 46 kg
37 enrigo v haren  OMMOORD Jkl Rachid Paiwan Samir Gym /Belgie 30 kg
38 ronavhy de la cour  OMMOORD Jkl Guillaume Jacobs  Team Fightclub070 43 kg
39 memet yilmaz  Team Elite   Jkl ritchie siebring FCR 64 kg
40 mohamed demir dragongym-den haag Jkl Hassan Haryouli  Team Fightclub070 52 kg
41 Aissa Saghiri Sportschool Lispunt Nkl Engin suer Team Elite   -63.50
42 Yusuf Arslan    Team de Jager Jkl omer yolartiran  dragongym-den haag 45 kg