Op 10 maart organiseert Muay Thai Genk ‘Maxpain’. Dit evenement vindt plaats in het Sportcentrum in Genk.

Matchmaking
 

HOOFDPROGRAMMA (vanaf 19:00)

Klasse Stijl R gewicht Naam Club Leeftijd vs Naam Club Leeftijd
1 A mt 5×3 82,5kg Michael Buxant MTGenk 35 vs Marc de Bonte Tay Gym 23
2 A K1 3×3 76kg Yakup Kaya MTGenk 19 vs Karapet Papyan Ubeda Gym 23
3 A K1 3×3 70kg Najim Dadda Dadda Gym 26 vs GEZOCHT (beginnend A!)
4 A A1 3×3 63,5kg Redouan Boukerch Team Gunyar vs Martin Benton Dipanegara
5 A A1 3×3 63,5kg Pietje Heesbeen Balans vs Bihes Barakat Team Barakat
6 A A1 3×3 63,5kg Mansour Yaquibi TopTeam Beverwijk vs Estevao Endrade Team Endrade
7 A A1 3×3 63,5kg Antony Plouvier Team Tiger (FR) vs Valdrin Vatnikaj Real Team
8 A A1 3×3 63,5kg Melvin Wassing Calmarogym (NL) 19 vs Hicham Moujtahid Team Valon 19
9 A A1 3×3 63,5kg Ali Hassanzadeh Duitsland vs Jesus di Semedo Team Furious (NL)
10 A A1 3×3 63,5kg Hamza Ahnine Maassport (NL) vs Papuna Margvelasveli Tooy Gym (NL)
11 A A1 3×3 63,5kg Emin Ozbase Team Gunyar (NL) vs Kostas Papadelis Team Karanikolis (GR)
12 B K1 5×2 72,52kg Alessio Marcelino MTGenk 19 vs Cenk Cankurtaranoglu Samir Gym 19
13 B K1 3×3 108kg Chakir Uzun MTGenk 27 vs Gianis Stoforidis Team Karanikolis (GR)
14 B MMA 2×5 73kg Erdi Karatas MTGenk 20 vs Michel Verhoeven Team Gunyar (NL)
15 B K1 3×3 66kg Engin Kutuk No Limit 17 vs Jean-Pierre Habimba Celtix
16 B K1 3×3 70kg Ruslan Nigmatullin MTLeuven 20 vs Mario Simons Lumpinigym (NL)
17 B K1 3×3 70kg Sulleyman Challouki Universalgym 24 vs Ilman Arshkhanov Samir Gym
18 B K1 3×3 64kg Youssef Elhadj Univeralgym vs Oleg Slon Jego Gym (NL)
19 B K1 3×3 56kg Mieke Papy MTGenk 28 vs GEZOCHT (beginnend B!)

VOORPROGRAMMA (vanaf 14:00)
 
1 C MT 3×2 62kg Spyridon Mitselos MTGENK 16 vs Sabri Mezeri Universalgym 16
2 C MT 3×2 74kg Daniele Soru MTLEUVEN 19 vs Naaina Anasse Samir Gym 19
3 C MT 3×2 79kg Elvis Kujovic Team Karatas 18 vs Timor Gharchichanov Samir Gym 18
4 C MT 3×2 57kg Kursat Demirci MTGENK 17 vs Gentian Collaku Indigo’s 19
5 C MT 3×2 66kg Kenny Volders MTGENK 26 vs Wahid Mahtar Samir Gym 17
6 C MT 3×2 63kg Samir Aoragh MTLEUVEN 17 vs Mehmet Oztoprak Fidai Gym 18
7 C MT 3×2 63kg Chafic Azzouz MTGENK 19 vs Ertan Karaca No Limit 27
8 C MT 3×2 68kg Ibo Ipek MTGENK 18 vs Mich Cobra gym 21
9 C MT 3×2 68kg Hans Schieler MTGENK 26 vs ??? Team Gunyar (NL) ?
10 C MMA 2×3 81kg Vava Kikumbi Yousef Team Karatas 25 vs Ozdemir Yusuf Fidai Gym 28
11 C MT 3×2 94kg Jim Bourne MTGENK 25 vs ??? Team Gunyar (NL) ?
12 C MT 3×2 73kg Essam Amhimmed MTLEUVEN 23 vs Nebras Demirci gym (NL) 22
13 D MT 3×2 67kg Kim Martens MTGENK 28 vs Bo Cobra gym 18
14 D MT 3×2 71kg Tim Frison MTGENK 24 vs Maeyer No Limit 20
15 D MT 3×2 62kg Serdar Dogukan MTGENK 17 vs Jonathan Van Tol Biko’s Gym (NL) 17
16 D MT 3×2 64kg Mohammed El Mesaoudi MTLEUVEN 16 vs Ramazan Gimci Fidai Gym 16
17 D MT 3×2 80kg Christos Selkos MTGENK 20 vs Jan Weyers Vikings Lummen 22
18 D MT 3×2 65kg Ben Delmez Indigo’s 17 vs Jelle Talboom Chikara 22
19 D MT 3×2 63kg Ismael Ustboga MTGENK 19 vs Mitch Wauters Chikara 23
20 D MT 3×2 62kg Miguel Casado MTGENK 19 vs Leroy Dinjens Akbaba gym (NL) 18
21 D MT 3×2 59kg Daniele Lorusso MTGENK 17 vs Emre Mavili Team Karatas 16
22 D MT 3×2 52kg Roberto Nasso MTGENK 19 vs Bilal Karabir Samir Gym 17
23 D MT 3×2 55kg Dennis Karabag Akbaba gym (NL) 19 vs Stijn Swinnen Fightclub Bilzen 20
24 J MT 3×1,5 73kg Tugay Altintas MTGENK 14 vs Samet Calgan Fidai Gym 15
25 J MT 3×1 47kg Zidane Sidouidi MTGENK 12 vs Souvlakilos Greece ?
26 J MT 3×1 38kg Semi MTGENK ? vs Papadopoulos Greece ?
27 J MT 3×1 38kg Essad MTGENK ? vs Dyvano Dewinter Su-dai Antwerpen 12
28 J MT 3×1,5 54kg Islaam Beymurzaev MTLeuven 15 vs Mohammed Allami Team Karatas 15
29 J MT 3×1,5 63kg Vedat Tasdemir MTLeuven 14 vs Sanyin Biko’s Gym (NL) 14
30 J MT 3×1,5 52kg Hakan Dermirci Demirci gym (NL) 14 vs Ugur Polat Team Karatas 15
31 J MT 3×1,5 66kg Milad Hakimi Team Karatas 15 vs Djan Mohammed Demirci gym (NL) 15

Maxpain evenement

INFO- FIGHT EVENT ‘MAXPAIN’
Datum: 10 maart 2012
Zaal open:13:00 uur
Aanvang Voorprogramma: 14:00 uur
Aanvang Hoofdprogramma: 18:00 uur
Voorverkoop: €15 // Kassa: €20 // VIP: op aanvraag
Infonummer: 0032(0)474/91 60 07

Adres gegevens:

Sportcentrum te Genk
Emiel Van Dorenlaan 144
3600 Genk