Op 17 maart organiseert Round7 een evenement in Alphen aan den Rijn. Op het programma staan ondere andere 2 A-Klasse en 5 B-Klasse partijen. Tevens is er een 8-mans C-Klasse toernooi, de winnaar gaat naar huis met € 500,-. Al met al belooft het een spektakel te worden. Het evenement start om 16:00 uur.

  kl   Blauw sportschool leeftijd   Rood sportschool leeftijd
35 Akl -72.57  Illias Oufkir Sportcenter 010   vs Rachid Boumalek Belgie  
34 Akl -69.85 Halim Haryouli Team extreme 22 vs Javier Barragan Sportcenter 010  
33 CT -69.85 finale Winnaar 1/2 finale – 1   vs finale Winnaar 1/2 finale – 2  
32 Bkl -82.55 Ibrahimel  Bouni Gym Haarlem 20 vs Richard van der Put Bodo Gym  
31 Bkl -79.38 Mo Tijger Sportcenter 010   vs John Granville Fujiyamagym Den Haag  
30 Bkl -72.57  Jan Julius Humme Bodo Gym 22 vs Loek Zandbergen Sportcenter 010  
29 Bkl -69.85 Ismael Benali TB Den Haag 19 vs khalid Farah Kops Gym 25
28 Bkl -63.5 Farid Gamei Kops Gym 20 vs Donny Blommaert Queensbury   18
27 Ckl +95.00  Cees Ruurs Kops Gym 23 vs LLoyd Hitijahubessij Oosterbaan gym  
26 Ckl -95.00 Serkan Ozcaglayan Dragon Gym Den Haag 17 vs Tarik TB Den Haag  
25 CT -69.85 1/2 finale – 2 Winnaar 1/4 finale – 3   vs 1/2 finale – 2 Winnaar 1/4 finale – 4  
24 CT -69.85 1/2 finale – 1  Winnaar 1/4 finale – 1   vs 1/2 finale – 1  Winnaar 1/4 finale – 2  
23 Ckl -86.18 Rahad Racho Darpyan Team Schreiber   vs Andronache Mircea Queensbury team   
22 Ckl -66.68 Zakaria Abdelloui Dragon Gym Den Haag 17 vs Soufian Bannis  Waltman Gym 16
21 Ckl -63.50 Leon Dos Santos Team Messive 18 vs Imrane Abloua Queensbury team  16
20 D/Ckl -63.50 Danique Tolenaars TB Den Haag   vs Shana Lammers  Oosterbaan gym  
19 Nkl +95.00  Sonny Martina Sportcentrum Woerden 25 vs Moreno Dorder Simson Gym 28
18 Nkl -82.55 Whitney Eisden Roundhouse gym 27 vs Ramon van Duivenvoorde Sportcentrum Woerden 21
17 Nkl -79,38 Erwin van der Salm Roundhouse gym 22 vs Jack Tai  MT Delft 22
16 Nkl -76.20 Hussein Dogan Team Messive 17 vs Said Saber TB Alphen 16
15 Nkl -72.57  Edgar Corts Roundhouse gym 16 vs Yusuf Achalhi TB Den Haag 16
14 Nkl -72.57 Roberto van Beusekom Roundhouse gym 19 vs Omar Aumaj  Gym Haarlem 17
13 Nkl -69.85 Haydar Isik Dragon Gym Den Haag 25 vs Ruben van der Groep Waltman Gym 28
12 Nkl -66.68 Bossis Bakila Fightclub de Hollander   vs Selim Yuksal Queensbury team  25
11 Nkl -66.68 Gursul Cakmak Dragon Gym Den Haag 17 vs Arjan Hustings Team Messive 19
10 Nkl -61.23 Aslan Petronila Dragon Gym Den Haag 16 vs Damencio Patty mt-ichiban 16
9 D/Nkl -58.97 Lilian Djarkasi Roundhouse gym 21 vs Samira Belt Oosterbaan Gym  
8 D/Nkl -52.16 Samira Hamham Fightclub 070 17 vs Nakea Janssen Oosterbaan Gym 16
7 CT -69.85 1/4 finale – 4 Loting   vs 1/4 finale – 4 Loting  
6 CT -69.85 1/4 finale – 3 Loting   vs 1/4 finale – 3 Loting  
5 CT -69.85 1/4 finale – 2 Loting   vs 1/4 finale – 2 Loting  
4 CT -69.85 1/4 finale – 1 Loting   vs 1/4 finale – 1 Loting  
3 Jkl 46 Chris Walter Team Santos 13 vs Mahir el Hahaoui mt-ichiban 13
2 D/Jkl 43 Kaylee Vos  Waltman Gym 13 vs Yashmine Tam  Simson Gym 12
1 D/jkl 32 Teun van Nimwegen Sportcentrum Woerden 8 vs Cheveney vd Spek mt-ichiban 9