HOOFDPROGRAMMA            
Klasse Stijl Naam Club result vs Naam Club result
A A1 Redouan Boukerch Team Gunyar WOP vs Martin Benton Dipanegara  
A A1 Pietje Heesbeen Balans WOP vs Bihes Barakat Team Barakat  
A A1 Mansour Yaquibi TopTeam Beverwijk WOP vs Estevao Endrade Team Endrade  
A A1 Antony Plouvier Team Tiger (FR)   vs Valdrin Vatnikaj Real Team WKO
A A1 Melvin Wassing Calmarogym (NL) WMED vs Hicham Moujtahid Team Valon  
A A1 Stefanos Stefadis Team Karannikolis   vs Jesus di Semedo Team Furious (NL) WOP
A A1 Hamza Ahnine Maach sport (NL)   vs Papuna Margvelasveli Tooy Gym (NL) WKO
A A1 Emin Ozbase  Team Gunyar (NL) WOP vs Kostas Papadelis Team Karanikolis (GR)  
B K1 Alessio Marcelino MTGenk   vs Cenk Cankurtaranoglu Samir Gym WKO
J MT Tugay Altintas MTGENK   vs Samet Calgan Fidai Gym WOP
A mt Michael Buxant MTGenk   vs Marc de Bonte Tay Gym WOP
A K1 Yakup Kaya MTGenk   vs Karapet Karapetyan Ubeda Gym WOP
B MMA Erdi Karatas MTGenk WKO vs Michel Verhoeven Team Gunyar (NL)  
B K1 Engin Kutuk No Limit  WOP vs Said Karvelis Team Karvelis  
B K1 Ruslan Nigmatullin MTLeuven   vs Mario Simons  Lumpinigym (NL) DRAW
B K1 Sulleyman Challouki Universalgym WOP vs Ilman Arshkhanov Samir Gym  
C MT Jim Bourne MTGENK   vs Rachid el Kamali Maach Sport (NL) WOP
B K1 Youssef Elhadj Univeralgym   vs Oleg Slon Jego Gym (NL) WTKO
J MT Hakan Dermirci Demirci gym (NL) WOP vs Yannick Grommen Dadda Gym  
                 
    VOORPROGRAMMA            
C MT Daniele Soru MTLEUVEN   vs Naaina Anasse Samir Gym WOP
C MT Kenny Volders MTGENK WOP vs Wahid Mahtar Samir Gym  
C MT Ibo Ipek MTGENK WOP vs Sabri Mezeri Universalgym  
C MT Samir Aoragh MTLEUVEN DRAW vs Mehmet Oztoprak Fidai Gym  
C MT Chafic Azzouz MTGENK WOP vs Ertan Karaca No Limit  
D MT Kim Martens MTGENK   vs Brahim Dadda Dadda Gym WOP
D MT Tim Frison MTGENK WOP vs Maeyer No Limit  
D MT Mohammed El Mesaoudi MTLEUVEN WDO vs Ramazan Gimci Fidai Gym  
D MT Christos Selkos MTGENK   vs Jan Weyers Vikings Lummen wop
D MT Ismael Ustboga MTGENK   vs Bo  Schoofs Cobra gym wop
D MT Serdar/Migi MTGENK   vs Leroy Dinjens Akbaba gym (NL) WKO
D MT Daniele Lorusso MTGENK   vs Emre Mavili Team Karatas WOP
D MT Roberto Nasso MTGENK WOP vs Bilal Karabir Samir Gym  
J MT Walid  MTGENK WDO vs Wesley Vallen Geeraerts Gym  
J MT Islaam Beymurzaev MTLeuven WOP vs Ugur Polat Team Karatas  
J MT Essad MTGENK   vs Dyvano Dewinter Su-dai Antwerpen WOP
J MT Islaam Beymurzaev MTLeuven   vs Ugur Polat Team Karatas  
J MT Vedat Tasdemir MTLeuven   vs Abdelnur Alla Demirci gym (NL) WOP
J MT Milad Hakimi Team Karatas   vs Djan Mohammed Demirci gym (NL) WOP