Op 17 maart vindt het tweede deel van het A1 World Combat Cup plaats in Turnhout. Afgelopen weekend vond het eerste deel plaats in Genk en was een groot succes.

Voorprogramma

1 J MT 3×1 Dyvano De Winter Su Dai Antwerpen 38   VS Jounes Top-Action 40    
2 J MT 3×1 Taoufik Asrih Top-Action 44 13 VS Denis Zejnelagic Raptors 43    
3 J K1 3×1 Yannick Grommen Dadda gym 50 14 VS Pulat Ugur Team Karatas 50 15  
4 N K1 3×2 Zellim Gakaev Chikara 54   VS Balaev Ramazan Samir gym 56 16  
5 N K1 3×2 Chris Render Thai Ko 79 30 VS De Blay Diether Celtix 80    
6 C K1 3×2 Aleksandr Abramov Thai Ko 85 22 VS Kamil Jenil Budokai Tilburg 88    
7 N K1 3×2 Hinda Benchiguer Said gym 61 16 VS Chaenne Saenen MAC 61 16  
8 N K1 3×2 Jelle Janssens Su Dai Antwerpen 52 16 VS Bilal Khalibou Samir gym 53 16  
9 N K1 3×2 Mich Wouters Chikara 61 22 VS Zarioh Yunes Said gym 62 17  
10 C K1 3×2 Sahin Oscan Xtreme 59 23 VS Kurba No Mercy 58    
11 N k1 3×2 Vincent Devenye Thai Ko 71   VS Wim Van Roey Top-Action 69    
12 C K1 3X2 Miezi Diasomblo Celtix 75   VS Sven Broeckx Thai Ko 76    
13 C K1 3×2 Ismael Elamrani Said gym 70   VS Hamza Ghouba Budokai Tilburg 71    
14 C K1 3×2 Sven Schepers Bulldogs A’pen 65   VS Challouki Yousef Said gym 64 16  
15 C K1 3×2 Bjorn Dauw BA Lovendegem 67   VS Junes Majandinov Thai Ko 66    
16 C MT 3×2 Ismael Dadda Dadda gym 70   VS Bayram Abdullah No Limit 72 21 Vlaamse titel
17 J MT 3X1 Robbe Van Den Broek Top-Action 62 14 VS          

Hoofdprogramma

1 A K1 3X3  Buray Bozaryilmaz Team Gunyar -63   VS Nisvec Simac Gym Haarlem -63   Tornooi ronde 1
2 A K1 3X3 Sergio Wielzen FFC -63   VS Hassan el Hamzaoui Team Hamzaoui -63   Tornooi ronde 1
3 A K1 3X3 Wael Karoumi Team Furious -63   VS Abdul Mouhdad Bora gym -63   Tornooi ronde 1
4 A K1 3X3 Pietje Dorjee Elotmani gym -63   VS Engin Sezer Oostenrijk -63   Tornooi ronde 1
5 A K1 3X3 Khalid Lariffi Amrani gym -63   VS Athanosios Zafaroundis ss Ommoord -63   Tornooi ronde 1
6 A K1 3X3 Imed Boukouayel Plaza FT -63   VS Youri Smans Team Iron -63   Tornooi ronde 1
7 A K1 3X3 Arzuman Gadimov K1 Club Germany -63   VS Raz Sarkisyan TT Beverwijk -63   Tornooi ronde 1
8 A K1 3X3  Idris Demirci Team Gunyar -63   VS Andrush Grigorian Bulldogs -63   Tornooi ronde 1
9 A K1 3×3 Sonny Dagraed Rocky Gym -72   VS Pedro Sedarous Team Gunyar -72   Benelux titel
10 A K1 3×3 Nordine Ben Moh Universal Gym -70   VS          
11 A K1 3×3 Anke Van Gestel Celtix 61   VS          
12 B K1 3×3 Vincent Gloris Xtreme 71,5   VS Cenk Cakurtaranoglu Samir gym 73    
13 B K1 3×3 Ilman Samir gym 66   VS Attatloui Team Gunyar 65    
14 B MT 5×2 Tom Baert No Mercy 95   VS Kirk Krouba Celtix 95   Belgische titel
15 B K1 3×3 Chay Paddouat Team Gunyar 74 17 VS Kacar Ifran Valon Team 74    
16 C MT 3×2 Bart Prinsier Top-Action -72,5   VS Anasse Naainia Samir gym -72,5 18 Vlaamse titel
17 C K1 3×2 Tommy Klip No Mercy 95   VS Rutger Mertens Naksu Geel 100    
18 C K1 3×2 Jens Maes Muay Sakon 78   VS Timor Garchikhanov Samir gym 78 19  
19 N K1 3×2 Jonas Reygaerts BA Lovendegem 81 26 VS Rob Broeckx Xtreme 80    
20 C K1 3×2 Nick De Blaes Su Dai Antwerpen 54 17 VS Nouh Kokoh Universal gym 54 16  
21 N K1 3×2 Dennis Sneyers Top-Action 71   VS Bo Birol gym 69