1 Mehmet Sancis Sportclub Havana DRAW J Youssef Quali Oude Westen  
2 Fatih Denisoglu Spider Gym DRAW J Ahmed Hasman Team Smits  
3 Tugay Mertz Karadeniz Team Soares   J Massimo Pesik Messive Gym WOP
4 Jowany Beuker FCR   J Yassir Tabit Spider Gym WDO
5 Nick Bol Sportcentrum Brothers WOP J Kelvin Eradus Silent Dragon Hoogvliet  
6 Fatih Tokat Dragon Gym WOP J Elmer Wind Rico`s Gym  
7 Ritchie Siebring  FCR   J Romano Brandenburg Silent Dragon Hoogvliet WOP
8 Dawan Dizayee Sportclub Havana WKO N Dennis Gnade Kerroum/Elbaz Gym  
9 Stefan van der Mate Team Future   N Marc Roozenschoon Team Ichi WOP
10 Awi Rabelista Avi`s Gym   C Hassan  Arif Gym WOP
11 Mickey Kreuk Sportcentrum Brothers WOP N Ilias Elouali Kerroum/Elbaz Gym  
12 Wesley Brouwer Culture Gym WOP N Jorik Vermeulen Team Future  
13 Justin van Beek Team Smits WOP N Arie van den Bos Sung-I  
14 Duncan van Bruchem Silent Dragon B.G. WOP N Nabil Kardian Gladiator Gym  
15 Yordan Mishev MT Ichiban   C Eric Sousa Silent Dragon B.G. WOP
16 Tom Bakker Messive Gym   C Theo Ennowassam FCR WOP
17 Roy van Spaandonck Team Smits   N Aslan Petroliet Dragon Gym WTKO
18 Achmed Rashid Sportschool Kicks WTKO N Samir el Harracha Kerroum/Elbaz Gym  
19 Jalil Samsor Culture Gym WOP N Daan van den Dungen Team Smits  
20 Jonathan Maal Silent Dragon B.G. WOP C Evert Jan Sluijs KB Arnhem  
21 Quincy Comvalius Team Soares   N Michel Pouleijn Team Jireugi WDISQ
22 Sander v Sintmaartensdijk Sportcentrum Brothers   N Paulos Haile KB Arnhem  
23 Hussiyin Allaoui Dragon Gym WDO C Hasan Bouttaouen Gladiator Gym  
24 Delano Holman FCR WOP C Joey Smits Team Smits  
25 Jorg Uittermark Sportcentrum Brothers NOCONT N Sallah Eddine Sellami Kerroum/Elbaz Gym  
26 Appie Karaca  Brito   C Abdoul Fofana Silent Dragon B.G. WOP
27 yassin Amnati Sportcentrum Brothers WOP N Otman Oude Westen  
1 Mehmet Sancis Sportclub Havana DRAW J Youssef Quali Oude Westen  
2 Fatih Denisoglu Spider Gym DRAW J Ahmed Hasman Team Smits  
3 Tugay Mertz Karadeniz Team Soares   J Massimo Pesik Messive Gym WOP
4 Jowany Beuker FCR   J Yassir Tabit Spider Gym WDO
5 Nick Bol Sportcentrum Brothers WOP J Kelvin Eradus Silent Dragon Hoogvliet  
6 Fatih Tokat Dragon Gym WOP J Elmer Wind Rico`s Gym  
7 Ritchie Siebring  FCR   J Romano Brandenburg Silent Dragon Hoogvliet WOP
8 Dawan Dizayee Sportclub Havana WKO N Dennis Gnade Kerroum/Elbaz Gym  
9 Stefan van der Mate Team Future   N Marc Roozenschoon Team Ichi WOP
10 Awi Rabelista Avi`s Gym   C Hassan  Arif Gym WOP
11 Mickey Kreuk Sportcentrum Brothers WOP N Ilias Elouali Kerroum/Elbaz Gym  
12 Wesley Brouwer Culture Gym WOP N Jorik Vermeulen Team Future  
13 Justin van Beek Team Smits WOP N Arie van den Bos Sung-I  
14 Duncan van Bruchem Silent Dragon B.G. WOP N Nabil Kardian Gladiator Gym  
15 Yordan Mishev MT Ichiban   C Eric Sousa Silent Dragon B.G. WOP
16 Tom Bakker Messive Gym   C Theo Ennowassam FCR WOP
17 Roy van Spaandonck Team Smits   N Aslan Petroliet Dragon Gym WTKO
18 Achmed Rashid Sportschool Kicks WTKO N Samir el Harracha Kerroum/Elbaz Gym  
19 Jalil Samsor Culture Gym WOP N Daan van den Dungen Team Smits  
20 Jonathan Maal Silent Dragon B.G. WOP C Evert Jan Sluijs KB Arnhem  
21 Quincy Comvalius Team Soares   N Michel Pouleijn Team Jireugi WDISQ
22 Sander v Sintmaartensdijk Sportcentrum Brothers   N Paulos Haile KB Arnhem  
23 Hussiyin Allaoui Dragon Gym WDO C Hasan Bouttaouen Gladiator Gym  
24 Delano Holman FCR WOP C Joey Smits Team Smits  
25 Jorg Uittermark Sportcentrum Brothers NOCONT N Sallah Eddine Sellami Kerroum/Elbaz Gym  
26 Appie Karaca  Brito   C Abdoul Fofana Silent Dragon B.G. WOP
27 yassin Amnati Sportcentrum Brothers WOP N Otman Oude Westen