Op zondag 20 mei organiseert Team Paris en Zollingen het ‘Innir Spirit Second Edition’ evenement. Het evenement vindt plaats in Heesch.

Gegevens Inner Spirit Second Edition

Locatie: De Pas
Adres: De Misse 4
Plaats: Heesch
Aanvang: 13:00 uur

Het programma is als volgt:

 

  Voornaam Achternaam Sportschool Klasse Voornaam Achternaam Sportschool
               
1 Sara el bouinani Fightclub 030 J/D Macy de haar Mattiz gym
2 Arjun Ramjiawan Marrisgym J Jelle Hoekstra Nin Li
3 humeryra demircan Team Parris J/D Lavande Verhaart Gym alkmaar
4 umra acikgoz Team Parris J/D Naomi Muller Marris gym
5 Keyser Mermer Team Parris J/D Sanne Franken Team suboxer
6 Damion  van munster Team Parris J Jordy   Team iron
7 Elfati Yakubi Mattizgym J Mohammed   Quinn Gym 
8 damanja wijker KB Komen J/D Jasmine   Team iron
9 Danae Degener Speijers sport J/D Ibtissem Aeta Fightclub 030
10 Erdem ozturk Team Wijchen J Mounty   Team iron
11 Glen de Nooijer Marrisgym J Ousama Boudris Maach gym
12 govanni   Team Wijchen J Mounir   Maach gym
13 Naomi   Team kraus J/D sanne smits Team Wijchen
14 Gradus Kraus Team kraus J sebastaanraster   Marrisgym
15 Max   Team kraus J Orlando   Team Kintaiko
16 Rostam Nazari Quin gym J Piet Kortland Team Edhart
17 Hanssie Veraart Fightclub DB J Zakaria Moemni Fujiyama gym
18 Roan   Mattizgym J Bryan zuuring KB Komen
19 Dalil Koldzic Mattizgym J Ahmed Hasman Team Smits
20       J Romy van d meuilenhof Maach gym
21 Alwin   Team Wijchen N Ted verwegen Team Peco
22 Mourad   Fightclub 030 N Gery   Team iron
23 Ghisrow Ajiz Thai gym N Zaid Jarbour Maach gym
24       N Robbie Baats Top Fit Geldrop
25 Roy Sanders Top Fit Geldrop N Julien Latreille Thai gym
26 Koen Groen Gym alkmaar N Enryke   Team iron
27 Rachid dadou Team iron N Roland Lucas Quinn Gym 
28 Romaysa esousie Fightclub 030 N/D Pinar Brouwer KB Komen
29 Peter janssen Team kraus B Jay  Leito Bulls gym  
30 Marvin Sohilait Team Kintaiko N Soufian Msalhi Maach gym
31 Kaan Dogan Team Parris N Marwan el ajjouri Team Kintaiko
32       N Karan Ramjiawan Marris gym
33 Ilias ennahachi Fightclub 030 C      
34 Waijs Ajiz Thai gym C Sadeq Azizi Quingym
35 Yassin  Lees Mattizgym C Burak Sahin Quinn Gym 
36 Wim Luijx Team iron C Rosham Nazari Quinn Gym 
37 Dennis van uden Nin Li C Amir   Mattiz gym
38 Gaby van Heeswijk Team iron C/D Leyla Brouwer KB Komen
39 Nicky van boxtel Team Wijchen C Sohrab Ajiz Thai gym
40 Ivo   Team kraus C Rachid van poppelen Bulls gym  
41 Ilias Boulaid FC Den Bosch B Lesly Risa Gym alkmaar
42 Sjef Hensels Team kraus B Steven Jonis Nin Li
43 Soraya Haurissa Fujiyama gym B/D Alisson Klok Kops gym