Rode Hoek Gym  result   Blauwe Hoek Gym  result
1 Antonio Skopin  Ommoord  DRAW Jkb Ermircan Karcan Dragongym   
2 Joardy Belounis Ommoord    Jkb Reduan Azouagha Dragongym  WOP
3 Enrigo van Haren  Ommoord  WDO Jkb Ismael Yildiz Dragongym   
4 Rayan Marouffi  Ommoord  WOP Jkb Dave van Vliet  Soldiergym   
5 Noafel Chara Ommoord  DRAW demo Jayden Entingh Oosterbaangym   
6 Dilayna do Rosario Ommoord  DRAW Jkb Zoei Janga  Soldiergym   
7 Z. Igamnioun Verre Oosten  DRAW demo Najim Fatah Gym Noord   
8 Ronavhy La Cour  Ommoord    Jkl Burak Vural Patzjerik  WDO
9 Chris Walter  TB Den Haag    Jkl Moriente de la Cour Ommoord  WOP
10 Liza Verschoor  Ommoord  WOP Jkl Kelsey Mulhein F Club Rotterdam   
11 Ibtissan Kassrioui Ommoord  WOP Jkl Anita Steketer Patzjerik   
12 Ayoub Alouni  Verre Oosten  WOP Jkl Furgan Ozturk Britogym   
13 Yair Habaths F. Club Rotterdam    Jkl M. Demir  Dragongym  WOP
14 Pachela Landveld  F. Club Rotterdam    Jkl Ouarda el Abbouti Britogym WOP
15 Megan Uleman  Gym International    Jkb Jasmine Halimi Verre Oosten  WDO
16 Sarinah Hardenbol Kyotogym  WOP Jkl Esley van Hees Soldiergym   
17 Corne Stouten  Kyotogym  WOP Jkl Muchanit Kadioglu Patzjerik   
18 J. Van Veer  Kyotogym  WOP Jkl Tugay Mertz Team Soarez   
19 Jesse Neyhoft  Ommoord  WOP Jkl R.V. Hees Soldiergym   
20 Nicky Grasselier Verre Oosten    Jkl Khalid Ayyildiz Dragongym  WOP
21 Mels Boogaard  Kyotogym  WOP Jkl Jeffrey van Helle Fightclub R.  
22 Fabian. Bassant  Kyotogym  WOP Jkl Ramazan Coskun Patzjerik   
23 Julian Poppeliers  Kyotogym  DRAW Jkl Morgi Jansen F Club Rotterdam   
24 Ivana Luitjes  Budokai Vleesebeek    Jkl Jessica van Diesen  Balansgym  WOP
25 Diego Liesdek Fightclub Rotterdam   N kl  Yannick de Bruyn Team Soares WOP
26 Maruan Tahali  Ss. Hoogvliet   N kl  Jamal Aouladmhaudissa TB Den Haag WOP
27 Arcadi Ommoord WOP N kl  Salah-Eddine Salami Kerroumgym  
28 Mootje el Mahdioui Ommoord WDO N kl  Samed Korkmaz Dragongym  
29 Denise Dekker  Saensuk gym WDO N kl  Susanne Aantjes Full-Kick  
30 Joad Muis  Ommoord WOP N kl  Ragib Charradi  Team Furious  
31 Larsky Walle  Kyotogym WOP N kl  Pepyne ter Hout  Trojangym  
32 J. Sloof  Ommoord DRAW N kl  Ossama el Youssfe Dragon Gym  
33 M. Rozeschoon  Team Ichi WOP C kl  Jonathan Maal  BG Gunning  
34 D. Van de Hurk  Kyotogym WRSC N kl  Kevin Sodatona  Gym International  
35 Sabri Boudarri Verre Oosten   C kl  I. Polat  Dragongym WOP
36 Zaka Badrane  Ommoord WTKO C kl  Ilyas Sititou  Gymnoord  
37 Boono  Ommoord WOP C kl  Najib ben Khattab Team Furious  
38 Nicky de Raad  Ommoord   C kl  Mike Metz  Sportcentre 010 WOP
39 Glenn Spijker  Ommoord   N kl  Kazim Tekin Dragongym WOP
40 Pritesh Gokoel  Verre Oosten   C kl  Oussama Betteui Budokai Tilburg WOP
41 Mitchel Baert  Ommoord WOP N kl  Senni Patrona  Saensuk gym  
42 Scott Geilings Kyotogym WKO N kl  Jeffrey Wijgers Extreemgym  
43 Danial Farahani Ommoord   A kl  Bilal Kassrioui  Sportcentre 010 WTKO
44 Koen van Lieshout  Saensuk gym   N kl  Kennedy Martins Patzjerik WOP
45 Jamell Hadhad  Ommoord   C kl  Vokan Aydin  Dragon Gym WOP
46 D. De Haan  Oosterbaangym   B kl  Arno van de Lucht  Gym International WKO
47 Dimitry Zafrioudis  Ommoord WDO C kl  Q. Semedo Britogym  
48 Mo Tijger  Sportcentrum 010   B kl  E. Cabral  Britogym WTKO
49 N. Bihari  Ommoord   B kl  Mac Rakkong  Team Soarez WOP
50 Numan Gujja  Britogym   C kl  Mohammed Ali  Gladiator gym WOP
51 Shahriar Ghorbanian  Ommoord   B kl  D. Krabbedijk  Full-Kick WOP
52 F. Cherradi  S.S. Hoogvliet   B kl  Billy Bakkers  BG Gunning WTKO
53 Monta  Ommoord   B kl  Fourad Tahiri  Top fighters WTKO
54 Juan Bol  Kyotogym WOP A kl  Jermaine Wells  Team Pinas  
55 Atha Tarzan  Ommoord WOP A kl  Piet Heesbeen  Budokai Tilburg  
56 Ismael Lazaar  Budokai Tilburg WOP A kl  Louis Tavaris  Patzjerik