Kl. Naam Sportschool UITSLAG Naam Sportschool
1 Nkl HARJAN DE JONG MEJIRO GYM FRIESLAND   vs WOP SARGEI PIRES TEAM SOARES
2 Nkl YOUSSEF HANCHAOU VOS   vs WTKO SERGINIO KANTERS PANCRATION
3 Nkl AMIR ADDI PANCRATION WTKO vs   FABIO KANTHUSING FFC CARBIN
4 Nkl DEREK VOS WOP vs   MELVIN VAN ZUIDAM DAYS GYM
5 Ckl ILLIAS EL HAJI EL OTMANI GYM WOP vs   ADILO ALAOUI SCORPIO GYM
6 Nkl EDVALDO RODRIGUES PINTO TEAM SOARES WOP vs   MORIBAH KOSIAH DAYS GYM
7 Jkl/kb MILLION MANHOEF PANCRATION WOP vs   NOAH FAITAH TEAM VERRE OOSTEN
8 Nkl RICK BROOS KB GRONINGEN   vs WOP ADILSON HOLLEMAN TEAM SOARES
9 Ckl JONKY TETEHUKA MEJIRO GYM    vs WOP YASSIR IMOUNACHEN FFC CARBIN
10 Nkl TEUN VAN WELIE TEAM SOUWER WOP vs   EVANY SEMEDO MOREIRA TEAM SOARES
11 Nkl FAWAZ HASAN MEJIRO GYM WOP vs   ILYAS EL HASSANI MTK-GYM
12 Ckl RICHAYMOND LOPEZ TEAM PINAS WOP vs   PASCAL KOSTER KB GRONINGEN
13 Ckl MARCO DE GOEDE TEAM FIGHTING GERT   vs WMED MOHAMED BADISI TIJARTI GYM
14 Ckl ROBERT ROZENBOOM MIKE’S GYM   vs WOP SAMUEL BERNARDINO MT DELFT
15 Jkl TONY JAS JR TB DEN HAAG WOP vs   NASSERDINE CHAMS PANCRATION
16 Nkl MAROUAN ELHANE K1 AERTS DOJO WTKO vs   RHYDEL VOGELENZANG SCORPIO GYM
17 Ckl VINCENT JUBITANA FFC CARBIN WOP vs   MOHAMED EL HAMMOUTI VOS
18 Ckl RYAN VAN ARKEL TEAM SOUWER WOP vs   BAS VAN DER KROON BARI GYM
19 Bkl BENIZA HADDAOUI TWIGHT GYM   vs WOP ISSAM SALMI PANCRATION
20 Ckl LLOYD HYDAR BONJASKY ACADEMY WOP vs   SOUFYAN ATOULI FFC CARBIN
21 Ckl ÖMER DIPI K1 AERTS DOJO   vs WOP MOHAMED DIDOUH AJUAU & ETTA
22 Bkl DEVON LEEUWIN FFC CARBIN WMED vs   KEVIN HESSLING GYM HAARLEM
23 Bkl VASYL BABUKHIVSYY K1 AERTS DOJO   vs WOP JEANOT ADRIAAN VOS
24 Bkl DANGELO MARSHALL SLAMM WTKO vs   DRAGAN VOS GYM ROTTERDAM
                 
                 
  Klasse Naam Sportschool UITSLAG Naam Sportschool
1 Jkl/kb NASSERDINE AKKATAL FIGHTCLUB 030   vs WOP JEREMY TEULINGS FC DEN BOSCH
3 Nkl OZKAN RENES KOPS   vs  WOP  QUINCY COMVALIUS TEAM SOARES
4 Nkl REVELINIO BEKMY TEAM V/D BERG-HANSEN   vs WRSC RAYAN HIWAT MFF
5 Nkl JOSHUA BOERSTAM TEAM RAMZI   vs  WOP  HAMZA AMKRANE TIGER GYM
6 Nkl RUDSEL ZINHAGEL SIMSON GYM WTKO vs   RONAM KALININ TEAM MTBG-GOCH (DE)
7 Nkl DANIEL RUIJG VOS WOP vs   ISMAEL EL MAHDI VATHORST
8 Nkl HASSAN QASIM TOPFIGHTERS GYM WOP vs   FOUAD LOUKILI TEAM FEARLESS
9 Nkl SHANICE JOSEFINA MEJIRO GYM WOP vs   DUNJA TIMANS SIMSON GYM
10 Nkl YORAM SPORKSLEDE TEAM V/D BERG-HANSEN WOP vs   IVAN KALININ TEAM MTBG-GOCH (DE)
11 Nkl MICK THIJN MEJIRO GYM WOP vs   BAS VAN WERD GYM VOGEL
12 Ckl ILLIAS EL HAJI FIGHT CLUB 030 WOP vs   SOUHAIL AANZI VOS
13 Ckl SOUFIAN EL HAJI El OTMANI GYM WOP vs   NIZAR BHIRI TEAM AMRANI
14 Nkl DEFANO SEYMONSEN  TEAM V/D BERG-HANSEN DRAW vs   BOGOS BASAK SANMAC SPORTS
15 Ckl JORDAN PIQEUR SITYODTONG WTKO vs   DIEGO DERBY TEAM VERRE OOSTEN
16 Ckl KARIM EL KADDOURI TOPFIGHTERS GYM   vs WOP WALID HAMID TIJARTI GYM
17 Ckl REDOUAN DAOUDI EL OTMANI GYM WOP vs   SANTIAGO ACEVEDO VOS
18 Ckl ONUR BORAN SS HOOGVLIET   vs WKO RIDWAN GUDEN TEAM MTBG-GOCH (DE)
19 Ckl BRAHIM KALAH VOS WTKO     TJINAWOED TWIGT SANMAC SPORTS
20 Bkl GUILLERMO VALPOORT VOS NOCON vs   FOUAD TAHIRI TOPFIGHTERS GYM
21 Bkl MIKA TAHITU FFC WKO vs   FADIL AHMED SAENSUK
22 Akl HAMZA ESSALIH TEAM AMRANI WOP vs   SOUFIAN KADDOURI FC DEN BOSCH