Nathan van ’t Hoft kan volgende week zondag niet in actie komen tegen Hakan Aksoy. Dit maakte de organisatie van het Extreme Promotions Muaythai Mania V evenement onlangs bekend.

Fred Sikking

De partij gaat niet door wegens persoonlijke omstandigheden. Van ’t Hoft zal vervangen worden door Fred Sikking. “Wij wensen Nathan sterkte in deze moeilijk tijd,” aldus de organisatie.

Het programma is als volgt:

1. J 42 Kg Desley Middelkoop (Team Furious) vs Pascal v/d Ark (Team Extreme)
 
 2. J 42 Kg Marchano Monteiro (MonteiroGym) vs Dalil Koldzic (Mattizgym)
 
 3. J 29 Kg Nouri de Jager 8 jr (Team de Jager) vs Jeno Leenhard 8 jr (Kassem Gym)
 
 4. J 49 Kg Tony Jas Junior (TB Den Haag) vs Hugo Flaneur (Sportcentrum 010)
 
 5. J 50 Kg Chris Walters (TB Den Haag) vs Jusuf Aslan (Dragongym)
 
 6. NW 68 Kg Tom Wesdorp (Team Extreme) vs Ali Saral (Silent Dragon Rotterdam)
 
7. Nw 60 Kg Michael v/d Gemert (Team de Naald) vs Stephen Liu (Team Furious)
 
 8. NW 60 Kg ShaherJoemrati (Naeryo-Jireugi) vs Gursel Cakmak (Dragon Gym)
 
 9. NW 67 Kg Nico Schreuder (Team Extreme) vs Mitchel Brechman (Team Bonte)
 
 10. NW 60 Kg Frans v/d Wouw (TB Den Haag) vs John v/d Bosch (Silent Dragon Delft)
 
 11. NW 80 Kg Andrzej Sitarek (Monteiro Gym) vs Chenny Petrona (Saensukgym)
 
 12. C 75 Kg Nordin (Kassem Gym) vs Bilal Boudal (Monteiro Gym)
 
 13. C 69 Kg Mikel Metz (Sportcentrum010) vs Lofogo Sarour (TB Den Haag)
 
 14. C 75 Kg Jonathan Maal (Silent Dragon Rotterdam) vs Michel Poulein (Naeryo-Jireugi)
 
 15. C 59 Kg Eyhoub (Sportcentrum010) vs Dylan van de Hurk (Kyoto Gym)
 
16. C 62 Kg Michael Scherpenzeel (Team de Naald) vs Samir Seddoui (Silentdragon Rotterdam)
 
 17. C 50 Kg Fabian Bassant (Kyoto Gym) vs Wadie Abulaban (Monteiro Gym))
 
 18. C -95 Kg Rodney Immers (Team Bonte) vs Serkan Ozcaglan (Dragon Gym)
 
 19. B 63.5 Kg Peter Jansen (Team Kraus) vs Luciano Monteiro (Monteiro Gym)
 
 20. B 72.5 Kg Ahmed Fadil (Saensukgym) vs Massaro (Mike’s Gym)
 
 21. B 61 Kg Reda Nairan (FFC) vs Brahim Goukerch (All Fit Gym)
 
 22. B 86 Kg Jonnie Granvill (Fujiama Den Haag) vs Billy Germain Bakker (Silent Dragon Rotterdam)
 
 23. B 96 Kg Tony Jas sr. (TB Den Haag) vs Kay Bult (Gym Haarlem)
 
 24. B 76 Kg Antony van Lierop (Golden Glory Helmond) vs Viktor Monfort Fernandes (Vos Gym)
 
 25. A 72.5 Kg Abdullaev (Team Super Pro) vs Vahap Ozdemir (Dragon Gym)
 
 26. A 95 kg Remon Bonte (Pasztjerik) vs Ismael Lazaar (Budokai Tilburg)
 
 27. A 68 Kg Juan Baragan (Sportcentrum 010) vs Jacky Dings (Golden Glory Helmond)
 
 28. A 95+ Kg Hicham Achalhy (TB Den Haag) vs Eddy Almeida (Pasztjerik)
 
 29. A BOKSEN 70 Kg Albert Kraus (Team Kraus) vs t.b.a. (Roemenie)
 
 30. A 93 Kg Luis Tavares (Pasztjerik) vs Jason Wilnis (Colloseum)
 
 31. A 96 Kg Fred Sikking (Colloseum)  vs Hakan Aksoy (Siam Gym)
 
 32. A 70 Kg Hafid el Boustati (Mousid Gym) vs Hysni Beqiri (Team Super Pro)
 
 33. A 76 Kg Darryl Sichtman (Bonjasky Academy) vs Alviar Lima (Team Super Pro)
 
 34. A 72.5 Kg William Diender (Team Diender) Mandela Antone (Team Furious)
 
 35. A 76 Kg Nieky Holzken (Golden Glory Helmond) vs L’houcine “Aussie” (Top Team Beverwijk)