Op zaterdag 10 november organiseert Geeraets Gym Judgement Day Part IV in Panningen. Op het programma staan diverse A, B en MMA-partijen.

Het programma is als volgt:

 

  Naam Gym klasse Naam Gym
1 Cheveney vd Spek Ichiban JD Maud Demirci Gym
2 Luca Brünjes MT Duisburg J Mike v Gerven Duran Gym
3 Dalil Koldzic Mattiz Gym J Burak Ilgin KO Antwerpen
4 Gian-Luca Sanchez MT Duisburg J Hans Holster Ichiban
5 Damian Gerven Siam Gym J Daniel Dekker MTBG-Goch
6 Levi Mikkers GGH J Max Muschalik MT Duisburg
7 Khalid El Moukadam Bodystyle Venlo J Robert Gatjerian Mattiz Gym
8 Jolana Coenen GGH JD Romy Heijnen Ichiban
9 Joy Roskamp Mattiz Gym JD Selin Ilhan MT Duisburg
10 Sean Cornelissen Bodystyle Venlo J Marco Lambriex Demirci Gym
11 Berat Ilhan MT Duisburg J Hichem Olaid Sad Ichiban
12 Selcuk Yazli Geeraets Gym J Rostam Nazari Quinn Gym
13 Belen Yantaki MT Duisburg J    
14 Rene Fokstra Quinn Gym N Ropke GGH
15 Robbie Baats Siam Gym N Lorik MTBG-Goch
16 Joey Janssen Bodystyle Venlo N Dominique Nyp Super Pro
17 Hakan Demirci Demirci Gym N Nick Gruijters Peco Gym
18 Gerlissa Kraus Siam Gym ND    
19 Danny Janssen Bodystyle Venlo N Florian Houbiers G-Force
20 Nick Beurskens Geeraets Gym N Thiery Speth Demirci Gym
21 Brian de Bonte Sawadee N Brown Pinas Ichiban
22 Ivan Kalinin MTBG-Goch N Loyd Heuts Hoyer Gym
23 Farhad Nenhad Bodystyle Venlo MMA Imad Ahmad Hoyer Gym
24 Denise Lambriex Demirci Gym ND Gerarda de Jager CSA
25 Ibrohim Hajdukovic Back 2 the Gym N Danny Kwarten Sawadee
26 Tarik Jourdie Siam Gym C Ali Zoubai Bodystyle Venlo
27 Fons van der Meer Geeraets Gym C Marc Rossel Impact Sports Academy
28 Jaouad Kalai Budokai Tilburg C    
29 Nizar El Moustakim Siam Gym C Joep Aarts CSA
30 Rick Cuijpers Bodystyle Venlo C    
31 Ralph Blewanus Siam Gym A/TB/5×3    
32 Boubaker El Bakouri Bodystyle Venlo B/5×2 Antonie van Lierop GGH
33 Jackie Dings GGH A/K1/3×3 Cenk Cakurtaranoglu Samir Gym
34 Kenan Dursun Willem Verdonk B/5×2 Paul van Erp Lumpini Weert
35 Jaimy Duijmelinck GGH B/5×2 Clodi Leonidas Team Furious
36 Donny Groenewoud SuperPro B/5×2 Andres van Engelen FC Den Bosch
37 Robbie Hageman GGH A/K1/5×3 Chris van Venrooij Bully’s Gym
38 Ilias Bulaid FC den bosch B/5×2    
39 Hubert Geven GGH MMA Christopher Martha G-Force
40 Khalid El Bakouri Bodystyle Venlo B/5×2 Brahime Hakime CSA
41 Ismael Lazaar Budokai Tilburg A/TB/5×3 Jan Siersma Team Iron