Op 28 oktober organiseert boksclub Laarbeek de tweede editie van Battle of the Kempen. Het evenement vindt plaats in Muziekcentrum ‘t Anker. Op het programma staan partijen in de A-, B-, C-, N-, en J-Klasse.

Het programma is als volgt:

1 Abdelmajid doudha dimerci Akl Che Pattiwael  Team Gunyar
2 Angelo Wilkens Team Gunyar Akl Joeri Smans Team Iron
3 Moreno Jansen GG Helmond/Jego Gym Akl Hicham Boukari FC v Dams
4 rily kersout Fidan Gym Bkl MOHAMED KLOUA Dynamic Force
5 Jaouad The bushido’s Bkl Wais Ajiz Thai Gym
6 Mellony Geugjes Mike”s Gym Dame/Bkl gin vu  FF Carbin
7 eric van brakel  fightclub de hollander Ckl Mustafa ben jeddi  GG Breda
8 anis bouzid Dynamic Force Ckl Kenan Dursun Verdonk
9 valeri maoulga fightclub de hollander Ckl Richaymond Lopez Pinas
10 Younes Louh The bushido’s Ckl Ted Verwegen TEAM PECO
11 Anass  Aissati The bushido’s Ckl Qodrat Nasr Quin Gym
12 Daan vd dungen  Team Smits Nkl mohammed ali sadik oude westen gym
13 Jawad Khalifioui The bushido’s Nkl Bezat Jallalmohamed Team Gunyar
14 outman chakir oude westen gym Nkl Ruben Golstein TEAM PECO
15 Mounier Amarnis Martial Arts Centrum Helmond Nkl Achmed Maouz Team Gunyar
16 ruben de laat fightclub de hollander Nkl joey v eijck Team Smits
17 Achraf sadouki oude westen gym Nkl Appie souidi Fidan Gym
18 Ralf v Rooy Laarbeek Boks Rick vd Berg Laarbeek
19 Rosa Laarbeek Boks Scala Laarbeek
20 Juulttje Laarbeek Boks Shanaya Laarbeek
21 Fleur Laarbeek Boks Iris Laarbeek
22 Max Laarbeek Boks Jordin Laarbeek
23 ekrim alici Laarbeek Boks/Bkl ties  jansen eddy smulders
24 niek althuizen Laarbeek Boks frank-pansier  Schaik
25 hatice Team Gunyar MMA megen van houten Harun
26 Jackie prins  Team Smits D/Jkl Romy  Meulenhof van der Martial Arts Centrum Helmond
27 romano jansen fightclub de hollander Jkl naam volgt GG Helmond
28 nikki l,amie FC Hollander D/Jkl chaima moufadel  oude westen gym
29 Johan v Oosterhout GG Breda Jkl youssef lahraoui  oude westen gym
30 Majeed Sajadi Lumpini Weert  Jkl milan wouters Fidan Gym