Afgelopen zondag organiseerde Bokschool Laarbeek een evenement in ‘t Anker te Beek en Donk. Op het programma stonden 30 partijen in de jeugd, nieuweling C-, B- en A-klasse. Ook werd er gebokst en vond er een MMA-partij plaats.

  Naam Gym result klasse Naam Gym result
1 Anis Elhadouty FC Den Bosch WOP Jkl Noah Tahiri Hemmers Gym  
2 Majeed Sajadi Lumpini Weert  WOP Jkl milan wouters Fidan Gym  
3 Johan v Oosterhout GG Breda   Jkl youssef lahraoui  oude westen gym WOP
4 Jackie prins  Team Smits   D/Jkl Romy  Meulenhof van der MAC Helmond WOP
5 nikki lamie FC Hollander   D/Jkl chaima moufadel  oude westen gym WOP
6 Hans Vervaart FC Den Bosch WRSC Jkl Bilal Hotait Hemmers Gym  
7 Juulttje v Ierschel Laarbeek DRAW Boks Shanaya Baks Laarbeek  
8 Fleur Otten Laarbeek DRAW Boks Iris v Hout Laarbeek  
9 Ralf v Rooy Laarbeek DRAW Boks LUCAS VAN GENNIP Laarbeek  
10 Daan vd dungen  Team Smits DRAW Nkl mohammed ali sadik oude westen gym  
11 Younes Louh The bushido’s NO CONT Ckl Ted Verwegen TEAM PECO  
12 valeri maoulga fightclub de hollander   Ckl Richaymond Lopez Pinas WOP
13 Nick Gruijters TEAM PECO WOP Nkl Ayioub Haddaoumi  dimerci  
14 anis bouzid Dynamic Force   Ckl Kenan Dursun Verdonk WOP
15 Jordy Beekwilder FC Den Bosch DRAW Nkl thiery speth dimerci  
16 Mellony Geugjes Mike”s Gym WOP Dame/Bkl Gin Vu FF Carbin  
17 Soufian Kadoury FC Den Bosch WOP Akl Remco Wattenberg Mattiz  
18 Ben Omar Ismael The bushido’s   Ckl Qodrat Nasr Quin Gym WOP
19 gijs-bergkamp Laarbeek WOP Boks robby-liebens D.B.M  
20 Paul Jansen FC Den Bosch WOP Ckl Mustafa ben Jeddi GG Breda  
21 outman chakir oude westen gym   Nkl Ruben Golstein TEAM PECO WTKO
22 Max Bergkamp Laarbeek WOP Boks Jordin Rovers Laarbeek  
23 Achraf sadouki oude westen gym   Nkl Appie souidi Fidan Gym WDO
24 ekrim alici Laarbeek   Boks/Bkl ties  jansen eddy smulders WDO
25 niek althuizen Laarbeek WOP Boks frank-pansier  Schaik  
26 Hatice Ozturk Team Gunyar   MMA megen van houten Harun WSUB
27 Abdelmajid doudha dimerci   Akl Che Pattiwael  Team Gunyar  
28 Moreno Jansen GG Helmond/Jego Gym   Akl Daniel Corler Cool Gym WOP
29 Angelo Wilkens Team Gunyar WOP Akl Joeri Smans Team Iron