De genomineerden van de World MMA Awards 2012 zijn bekend gemaakt. Het is mogelijk om hier (registratie verplicht) te stemmen op jouw favorieten.


foto: Struve (r) in gevecht met Stipe Miocic

International Fighter of the Year

Neerlands trots Stefan Struve is genomineerd in de categorie ‘International Fighter of the Year’. Struve is bezig met een indrukwekkende reeks overwinningen in de UFC. Onder leiding van Top Team Beverwijk (Bob Schrijber en Irma Verhoeff) sleept ‘The Skyscraper’ de ene overwinning na de andere binnen. Zijn meest recente overwinning was tegen Stipe Miocic tijdens het Struve vs Miocic evenement in Nottingham.

De genomineerden zijn als volgt:

Charles “Mask” Lewis Fighter of the Year
Daniel Cormier
Nate Diaz
Benson Henderson
Jon Jones
Ronda Rousey
 
Female Fighter of the Year
Jessica Aguilar
Sarah Kaufman
Sara McMann
Ronda Rousey
Miesha Tate
 
Breakthrough Fighter of the Year
Renan Barao
Michael Chandler
Luke Rockhold
Ronda Rousey
Chris Weidman
 
International Fighter of the Year
Michael Bisping
Alexander Gustafsson
Chan Sung Jung
Martin Kampmann
Stefan Struve

Fight of the Year
Dan Henderson vs. Mauricio “Shogun” Rua (UFC 139)
Michael Chandler vs. Eddie Alvarez (Bellator 58)
Jake Ellenberger vs. Diego Sanchez (UFC on FUEL TV 1)
Dustin Poirier vs. Chan Sung Jung (UFC on FUEL TV 3)
Jamie Varner vs. Joe Lauzon (UFC on FOX 4)
 
Knockout of the Year
Adam Khaliev vs. Alexei Belyaev (League S-70)
Edson Barboza vs. Terry Etim (UFC 142)
Stephen Thompson vs. Dan Stittgen (UFC 143)
Anthony Pettis vs. Joe Lauzon (UFC 144)
Brian Rogers vs. Vitor Vianna (Bellator 61)
 
Submission of the Year
Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira (UFC 140)
Charles Oliveira vs. Eric Wisely (UFC on FOX 2)
Rousimar Palhares vs. Mike Massenzio (UFC 142)
Ronda Rousey vs. Miesha Tate (Strikeforce: Tate vs. Rousey)
Chan Sung Jung vs. Dustin Poirier (UFC on FUEL TV 3)
 
Comeback of the Year
Alan Belcher (career)
Mike Swick (career)
Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira (UFC 140)
Tim Boetsch vs. Yushin Okami (UFC 144)
J.P. Joubert vs. Norman Wessels (EFC Africa 15)
 
Shawn Tompkins Coach of the Year
Rafael Cordeiro
Cesar Gracie
Greg Jackson
Javier Mendez
Andre Pederneiras
 
Gym of the Year
American Kickboxing Academy
Cesar Gracie Jiu-Jitsu
Jackson-Winkeljohn MMA
Kings MMA
Nova Uniao
 
Referee of the Year
Herb Dean
Marc Goddard
John McCarthy
Josh Rosenthal
Mario Yamasaki
 
Ring Card Girl of the Year
Jade Bryce
Arianny Celeste
Kelli Hutcherson
Brittney Palmer
Mercedes Terrell
 
Leading Man of the Year
Victor Cui
Lorenzo Fertitta
Shannon Knapp
Bjorn Rebney
Dana White
 
Personality of the Year
Jon Anik
Bruce Buffer
Mauro Ranallo
Joe Rogan
Bas Rutten
 
Best Promotion
Bellator
Invicta FC
ONE FC
Strikeforce
UFC
 
Best Lifestyle Clothing Brand
Bad Boy
Dethrone
Headrush
Punishment
TapouT

Best Technical Clothing Brand
Bad Boy
Clinch Gear
Hayabusa
Jaco
Venum
 
Best Technical Equipment
Everlast