RODE HOEK BLAUWE HOEK
RING A
93 jeugd N 64 Micha Tamliani Mauk Reijnen wop 25:13
finale COB Creating Outlines Seconds Out
   
94 elite C 64 Erikham Shamujev Tuan Nguyen
finale fight club niet verschenen fight club niet verschenen
   
95 elite C 69 Eric Soussa Kohnen Trence wop 11:10
1/2 finale RBV Van T Hof Olympia 75
   
96 elite C 69 Reno Postema  Xavier Kohlen Walk-Over
1/2 finale Boksvereniging Assen  afgemeld BC De Amateur
   
97 jeugd C 69 Valdrin Sheholi wop 11:6  Jilles Bijlstra
1/2 finale MAC Belgie Boksschool De Waldhoek
   
98 jeugd C 69 Marc Dufornee Dennie Uiterdijk  Walk-Over
1/2 finale Quality Sport afgemeld Boksschool De Waldhoek
   
99 elite A 64 Davey van Hattem wop 12:11 Domien Vangansbeke
1/2 finale UBV Verbon BC Capital gent
   
100 elite A 69 Max van de Pas wop 32:12 Jay da Veiga Monteiro
1/2 finale Olympia den bosch Team Furious
   
101 elite A 69 Quincy Huusen wop 21:11 Yusuf Likoglu
1/2 finale De Voltreffer BC Twente
   
102 elite A 75 Suriel Hooker Ferrerro de la Cruz wop 23:16
1/2 finale Secons Out BVAZ
   
103 jeugd C 75 Jamal el Bouhali wop 10:6 ricardo Niesing
1/2 finale ABCC BV Limburgia
   
105 elite C 81 Diyar Imak  Lars Koevoet  Walk-Over
1/2 finale Haagse Directe afgemeld Verhaegen sports
   
106 elite C 81 Lucas Kasinriojat  Walk-Over Arthur Andjelic
1/2 finale BAV Frisia afgemeld
   
107 elite B 75 Samad Benamrane Rudy Benjamin wop 16:14
1/2 finale Verhaegen sport Lelystad
   
108 elite B 75 Remco Hofstede Walk-Over H.Rodriquez
1/2 finale Teus de Kruyf Quality Sport niet verschenen
   
109 elite B 81 Dominic Hoogendijk Ben Tingen wop 27:21
finale BVB Vermeulen Boksvereniging Assen
   
         
     
   
111 elite N 91 Ramon Norde wop 22:12 Marcel van Dam
1/2 finale COB RBV van ‘t Hof
   
112 elite N 91 Glenn Mubala M.Pijnenburg koh 1 R.
1/2 finale COB gerard Bok
   
113 elite C 91 Mike Koemans wop 7:2 Jan Smid
1/2 finale COB De Waldhoek
   
114 elite C 91 C.Ozpamuk Vinchenzo Renfurm wop 16:13
1/2 finale Team Furious FFC/FTA
   
115 elite B 91 Mehemet Eruglo Julian Reuvers  Walk-Over
1/2 finale De Voltreffer afgemeld  
   
         
     
   
117 jeugd C 56 Zaur Akhmedov Cissen Haelewyn
finale Lichtervelde Belgie niet verschenen Lichtervelde Belgie niet verschenen
   
118 jeugd C  75 Misha Chatsjatrian wop 9:7 Van de Rhee
1/2 finale COB Muscular
   
119 elite C 60 Jesse Kooymans wop 5:4 Romano Audhoe
finale RBV Nicolaas The Noble Art
   
120 elite N 60 Elhadi Ich wop 13:11 Nigal Lake
finale RBV Gerard Bok Quality Sport
   
116 elite B 91 Carlos Suarez Ricardo Snijders wint Disq 3R
1/2 finale Golden Gloves Gent Olympia 75
                         
122 elite N 91+ Bas Boender Cees Ruurs Walk-Over
1/2 finale Spider Gym niet verschenen Body fit/Kops
   
123 elite N 91+ Wesly van de Meer Taiwo Akpata  Walk-Over
1/2 finale Haagse Directe afgemeld BCVA
   
124 elite dames N 57 Nikita Dobber wop 21:10 Marleen van Sprang
finale Godschalk Sportschool Breurs
RING B  
125 elite dames N 54 Didi Steltenpool Tierra la Cruz wop 26:12
finale Vargas BVAZ prestatiepartij Kampioen
   
126 elite dames N 60 Michaela Helmesova wop 19:11 Mariska Janssen
1/2 finale SC Maastricht Boksteam ABC
   
127 elite dames N 60 Angela Gijzen Denise Maes wop 5:4
1/2 finale BV Schildkamp Verhaegen sports
   
128 elite dames N 64 Machteld Jurriaans wop 25:24 Isabelle Colson
1/2 finale Albert Cuyp MAC Belgie
   
129 elite dames N 64 Patricia Grygiel wop 13:7 Annemarie Gill
1/2 finale BVAZ Van Egmond Sport
   
130 elite dames N 69 Myrea van de Ijssel wop 18:14 Mandy Conoglio
 finale RBV Crooswijk Albert Cuyp
   
131 elite dames C 69 Carmen Postma Lisa de Vilder wop 19:19+
finale BAV Frisia De Voltreffer
   
132 elite dames N 75 Tina Bruggenkamp kampioene Evita Adrianus
finale Boksteam Assen uit toernooi gezet,A1 kick-bokser
   
133 elite C 52 Zurab Gelashvili prestatie partij word gezocht
  Olympia Den Bosch  
   
134 jeugd N 56 Timoti Babakhani Jean Alonzo Vasquez wop 19:7
finale Boksteam Assen Olympia Leeuwarden
   
136 jeugd C 64 Steve Suppan wop 18:16 Beslam Dolaev
finale Body fit/Kops Golden gloves Gent
   
137 dames jeugd   Gina Hofman Charissa Kallenkoot
prestatie beide 57/60 SCM Maastricht  is nu eenling Frisia afgemeld
   
138 D jeugd/elite C Rowena Belder Josefein Groot wop 26:16
prestatie beide 60 Boksteam ABC Kampioen Vargas Kampioen
   
139 dames  54 Abbygail Deekman wop 19:11 Elena Quante
prestatie beide B/A RBV van ‘t Hof Kampioen Boksteam ABC  Kampioen
   
140 elite B 69 Luciano Byron Melvin Wassing wop 27:17
1/2 finale Kops BVS kerkrade
   
141 elite B 69 Jimmy van de Ijssel  wop 19:18 Thom Verharen
1/2 finale BV Crooswijk vargas
   
142 elite c 56 Ibrahim Emsallak wop 14:12 Timo van Aken
finale Boxing Company Gerard Bok
   
143 elite N 81 Martinus Pique wop 17:12 Ties Jansen
1/2 finale Boksteam ABC Persoonlijk lid
   
144 elite N 81 Marco Verburg wop 10:8 Kazim Hokelekli
1/2 finale RBV Crooswijk King Petch Lelystad
   
145 jeugd N  75 Cas de Weerd Arman Sharma wop 27:15
finale gerard Bok Seconds Out
   
146 elite N 75 Wessel van Kralingen Jose Oliviera wop 26:18
1/2 finale BCVA Team Furious
   
147 elite N 75 Guido Imanuel wop 26:13 Jerry McLoughin
1/2 finale Seconds Out De Haagse Directe
                         
148 elite N 64 Amadi Vaz Walk-Over van de Berg / Sherin Mahabir
1/2 finale Team Furious beiden afgemeld
   
149 elite N 64 Ronald Mark Narek Antonian wop 11:7
1/2 finale Vermeulen,Benthuizen SC Maastricht
   
150 elite C 75 Jamal Badre Jake de Vilder wop 25:9
1/2 finale RBV van ‘t Hof De Voltreffer
   
151 elite C 75 Frank Rigter wop 20:10 Sidney Handana
1/2 finale Sportschool Kneppers BCVA
                         
152 elite N 69 Karim Abbara Kevin d veiga Monteiro wop 22:9
1/2 finale Boksteam ABC Team Furious
   
153 elite N 69 Daan Plug wop 15:12 Bob de Jong
1/2 finale Tinca Boxing Gym Leidserijn, Utrecht
                         
  Jeugd N   Carlo de Graaf Nino Tingen wop 16:12
75/80kg Lelystad prestatiepartij voor Tingen Kampioen