RODE HOEK BLAUWE HOEK
RING A
1 elite B 64 Ahmed Djamshid 9 Maarten Wuister 19
finale Boksteam ABC Mesa sport
   
2 jeugd C 69 Valdrin Sheholi 26 Dennie Uiterdijk 5
 finale MAC Belgie Boksschool De Waldhoek
   
3 elite B 69 Melvin Wassing 26 Jimmy van de Ijssel 15
finale BVS Kerkrade RBV Crooswijk
   
4 elite C 69 Kohnen Trence 4 Xavier Kohlen 14
finale Olympia 75 BC De Amateur
   
5 jeugd C 75 Jamai el Bouhali 12 Misha Chatsjatrian 6
finale ABCC COB Doetinchem
   
6 elite C 81 Lars Koevoets 12 Lucas Kasinriojat 6
finale Verhaegen sports BAV Frisia
   
7 elite N 64 Amadi Vaz 8 Narek Antonian 16
finale Team Furious SC Maastricht
   
8 jeugd B 81 Dennis Rosescu 11 Roy korving 23
finale lichtenvelde Belgie Benthuizen
   
9 elite N 91 Ramon Norde 11 M.Pijnenburg 10
finale COB Doetinchem Gerard Bok
   
10 elite C 91 Mike Koemans 6 Vinchenzo Renfurm 12
finale COB Doetinchem FFC/FTA
   
11 elite B 91 Julian Reuvers Ricardo Snijders
finale Leon’s Gym; niet verschenen Olympia 75
                         
RING B  
                         
  elite B 60 Usman Yasakov 16 Umut Aydin 20
finale ABCC Apeldoorn Quality sports center
   
  elite B 91+ Hannes Terlind 22 Raymond Erberveld 12
 finale SC Maastricht Haagse Directe
   
  elite N 91+ Cees Ruurs  17 Taiwo Akpata 16
finale Body Fit/Kops BCVA
   
  elite dames N 64 Machteld Jurriaans 22 Patricia Grygiel 19
 finale Albert Cuyp BVAZ
   
  elite N 81 Martinus Pique diskwalificatie 2e r Marco Verburg winnaar 
finale Boksteam ABC RBV Crooswijk
   
  elite N dames 60 Michaela Helmesova 14 Denise Maes 5
finale SC Maastricht Verhaegen Sport
   
  elite N 75 Jose Oliviera 14 Guido Imanuel 24
finale Team Furious Seconds Out
   
  elite C 75 Jake de Vilder 23 Frank Rigter 17
finale De Voltreffer Sportschool Kneppers
   
  elite B 75 Rudy Benjamin geen uitslag Remco Hofstede geen uitslag
finale King Petch Lelystad Teus de Kruyf
   
  elite N 69 Kevin d veiga Monteiro 16 Daan Plug 9
finale Team Furious Tinca Boxing Gym
   
         
     
            PAUZE            
                         
                         
RING A  
  elite A   Jeremy Besson 60 kg 6 Enrico la Cruz  57 kg 32
finale prestatie beide Golden Gloves Eindhoven  Arnhnem
                         
  Elite A 64 Somay Bilal winnaar Davey van Hattem
finale Olympia 75 UBV Verbon
   
  Elite A 69 Max van de Pas 23 Quincy Huussen 6
finale Olympia Den Bosch De Voltreffer
   
  elite A 75 Ahmet Calik 15+ Ferrerro de la Cruz 15
finale ABCC BVAZ
   
  elite A 91 Johan Visscher14 Gokhan Gedik 13
finale Haagse Directe ABCC Apeldoorn
                         
  elite dames A 75 Maxime Koelemey 2 Nouchka Fontijn 22
finale RBV Van T Hof Persoonlijk lid